صفحه 10 از 43 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agronomy-Michigan State University

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

دوستان لطفا راهنمایی کنید.بعد از پیدا کردن ژورنال ISI چطوری باهاشون ارتباط برقرار کنیم؟از طریق ایمیل ناشرش یا از طریق وب سایتشون؟ لینک هایی که در پست های بچه ها هست همه مربوط به پیدا کردن و سرچ ژورنال هست اما پروسه بعد از اون رو کسی توضیح نداده. ممنون میشم اگر کسی از بچه ها بتونه راهنمایی کنه. ببخشید اگه سئوالم ابتدائی هست.
    من دنبال ژورنال ISI کشاورزی معتبر هستم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Elham_64 نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنید.بعد از پیدا کردن ژورنال ISI چطوری باهاشون ارتباط برقرار کنیم؟از طریق ایمیل ناشرش یا از طریق وب سایتشون؟ لینک هایی که در پست های بچه ها هست همه مربوط به پیدا کردن و سرچ ژورنال هست اما پروسه بعد از اون رو کسی توضیح نداده. ممنون میشم اگر کسی از بچه ها بتونه راهنمایی کنه. ببخشید اگه سئوالم ابتدائی هست.
    من دنبال ژورنال ISI کشاورزی معتبر هستم.
    سلام
    شما وقتی وارد وب سایت اون ژورنال شدین قسمت Instruction for authors همه جزئیات مربوط به ارسال مقاله و اینکه تمپلیت مقاله چطوری هست نوشته شده است.
    ژورنال ها از طریق سیستم آنلاینی که دارن مقاله شما رو می پذیرند. شما باید برین به وب سایت ناشران یا کمپانی چاپ مقالات (الزویر و اشپرینگر و وایلی و تیلور و فرانسیس) بعدش اونجا ژورنال های مرتبط با رشته کشاورزی رو پیدا بکنید که از طریق موتور جستجوی هر کمپانی می تونین به راحتی پیداشون بکنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agronomy-Michigan State University

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام
    شما وقتی وارد وب سایت اون ژورنال شدین قسمت Instruction for authors همه جزئیات مربوط به ارسال مقاله و اینکه تمپلیت مقاله چطوری هست نوشته شده است.
    ژورنال ها از طریق سیستم آنلاینی که دارن مقاله شما رو می پذیرند. شما باید برین به وب سایت ناشران یا کمپانی چاپ مقالات (الزویر و اشپرینگر و وایلی و تیلور و فرانسیس) بعدش اونجا ژورنال های مرتبط با رشته کشاورزی رو پیدا بکنید که از طریق موتور جستجوی هر کمپانی می تونین به راحتی پیداشون بکنین.
    درود بر شما دوست عزیز ، سپاس فراوان برای وقتی که گذاشتین و راهنمایی مفیدتون.
    قصدم اینه که مقاله ام رو در یک ژورنال ISI امریکایی چاپ کنم ولی هر چقدر سرچ کردم نتونستم تمپلیت مقاله و جزئیات مربوط به ارسال مقاله رو پیدا کنم. حالا روشی که شما گفتین رو امتحان میکنم. باز هم مممنون.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Elham_64 نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز ، سپاس فراوان برای وقتی که گذاشتین و راهنمایی مفیدتون.
    قصدم اینه که مقاله ام رو در یک ژورنال ISI امریکایی چاپ کنم ولی هر چقدر سرچ کردم نتونستم تمپلیت مقاله و جزئیات مربوط به ارسال مقاله رو پیدا کنم. حالا روشی که شما گفتین رو امتحان میکنم. باز هم مممنون.
    اگه مشکلتون تمپلیت یا غالب صحیح برای اسال مقاله هس و شما چیزی در سایت مجله پیدا نمیکنید به خود مجله ایمیل بزنید بگید من از کجا فرمت مجله شما را پیدا کنم
    راهنماییتون خواهند کرد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

ببخشید من خیلی اینجا سوال میپرسم! به من توی ریوایز گفته شده که باید یه فایلی با نام highlight حاضر کنین و سه تا پنج نکته ی اصلی مقاله که از نکات اصلی و یافته های مقاله هست را ذکر کنی که حداکثر با فاصله و همهچی بشه 85 کاراکتر! اینو الزویر خواسته ازم. حالا من خروجی هام خیلی زیادن چه کنم بعضیاشو بیارم؟ آیا باید روش کار و این چیزا رو هم بیارم اینجا؟ اصا چیه قضیه!

نقل قول نوشته اصلی توسط subtlety نمایش پست ها
    ببخشید من خیلی اینجا سوال میپرسم! به من توی ریوایز گفته شده که باید یه فایلی با نام highlight حاضر کنین و سه تا پنج نکته ی اصلی مقاله که از نکات اصلی و یافته های مقاله هست را ذکر کنی که حداکثر با فاصله و همهچی بشه 85 کاراکتر! اینو الزویر خواسته ازم. حالا من خروجی هام خیلی زیادن چه کنم بعضیاشو بیارم؟ آیا باید روش کار و این چیزا رو هم بیارم اینجا؟ اصا چیه قضیه!
    سلام

پس چون سوال زیاد می پرسین باید حتما شام بدینDDDDD از این به بعد هر سوال یک شام خوبه؟ DDD
    نوشتنش زیاد آنچنان سخت نیست ولی یادتون باشه که داور به هایلاتز ها هم ریواز میده مثل خود مقاله چون مهمه
    تو اینجا خود الزویر توضیح داده چطوری بنویسید. فقط نوآوری خودتون در این مقاله چیزهایی که محور اصلی مقاله شما هستن رو می نویسین. برای دیدن مثال هاش هم می تونین در الزویر تو ژورنال ها لینک مقاله رو که می زنید می تونین ببینین دیگران چطوری نوشتن
    یعنی یک جمله گفتم توش 10 تا ایراد گرامری داشت DDDDDDDDDDDDDDDD

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

سلام دوستان. اديتور يك مقاله بهم اين ايميل رو فرستاده من دقيقا منضورش رو متوجه نشدم. كسي از دوستان اگر بتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم:According to our author guidelines, a competing interest exists when professional judgment concerning the validity of research is influenced by a secondary interest, such as financial gain. So, we require that our authors reveal all possible conflicts of interest in their submitted manuscripts.Accordingly, if there is no conflict of interests, please state in the email that: "The author(s) declare(s) that there is no conflict of interests regarding the publication of this paper." Otherwise, please send me an updated PDF file of your manuscript, via email, including a disclosure that states the conflict under the "Conflict of Interests"section.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اديتور يك مقاله بهم اين ايميل رو فرستاده من دقيقا منضورش رو متوجه نشدم. كسي از دوستان اگر بتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم:According to our author guidelines, a competing interest exists when professional judgment concerning the validity of research is influenced by a secondary interest, such as financial gain. So, we require that our authors reveal all possible conflicts of interest in their submitted manuscripts.Accordingly, if there is no conflict of interests, please state in the email that: "The author(s) declare(s) that there is no conflict of interests regarding the publication of this paper." Otherwise, please send me an updated PDF file of your manuscript, via email, including a disclosure that states the conflict under the "Conflict of Interests"section.
    جمله The author(s) declare(s) that there is no conflict of interests regarding the publication of this paper را در پاسخ به این ایمیل برای شخص بفرستید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام دوستای مهربون
    اگر ممکنه کسی یه توضیحاتی در مورد AudioSlides presentation به من بده که چی به چیه؟ ایا اجباریه؟ آیا باید به زبان انگلیسی حرف زد؟ آیا باید الزاما نویسنده مسئول اینو حرف بزنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط subtlety نمایش پست ها
    سلام دوستای مهربون
    اگر ممکنه کسی یه توضیحاتی در مورد AudioSlides presentation به من بده که چی به چیه؟ ایا اجباریه؟ آیا باید به زبان انگلیسی حرف زد؟ آیا باید الزاما نویسنده مسئول اینو حرف بزنه؟
    سلام
    این مورد رو الزویر جدیدا آورده. نه کاملا اختیاری هست. آره باید انگلیسی باشه. نمونه اش تو خود الزویر هست و نگاه بکنین کامل دستتون می یاد چطوری هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)