صفحه 10 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

راستش از میزان شناخته شدگیش همینقدر اطلاع دارم که 35تا مقاله ISI داره حالا کدوم ژورنالش رو دقیقا اطلاع ندارم
    اگر این تاثیر + داره خب مشکلی نداریم
    اما به نظرتون اگر اسمش رو به عنوان نفر سوم بهتر نیست ؟ و نفر اول و دوم خودم و دوستم باشیم ؟
    اصلا مهمه که کی اول باشه کی دوم و... ؟
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط 400969 نمایش پست ها
    با سلام.
    بلی وجود اسم یک پروفسور خیلی مهمه!
    چراکه نوشتن مقاله تو سطح لیسانس و حتی فوق لیسانس (آی اس آی) فقط کار ایرانیها، هندی ها و چینی هاست!
    سعی کنین اصلا به لیسانس بودن و غیره تو افیلیشن اشاره نشه!
    من از تجربه شخصیم واستون دارم میگم که مقالمون بعد از 5 ماه داوری بخاطر استفاده از واژه Young Researchers Club تو افیلیشن ریجکت شد (اینو استادمون بعدا گفت)! بعدا تو یه ژورنال با ایمپکت 1.63 با اضافه شدن اسم یه پروفسور اکسپت شد.
    سعی کنین حتما اسم یه استاد معروف (حتی با خواهش هم شده) اضافه کنین بخصوص اگه تو اون ژورنال مقاله داره و شناخته شده هست
    موفق باشین
    نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    راستش از میزان شناخته شدگیش همینقدر اطلاع دارم که 35تا مقاله ISI داره حالا کدوم ژورنالش رو دقیقا اطلاع ندارم
    اما به نظرتون اگر اسمش رو به عنوان نفر سوم بهتر نیست ؟ و نفر اول و دوم خودم و دوستم باشیم ؟
    توی affiliation عموما حرفی از مقطع تحصیلی زده نمیشه. فقط اسم نویسندگان و موسسه مربوطه. ولی معمولا موقع سابمیت مقاله وقتی که مشخصات رو وارد میکنید برای هر نویسنده باید title انتخاب کنید (مثل Mr., Mrs., Dr و...). وجود استاد در مقاله ایشون میتونه نشانگر این باشه که این تحقیق زیر نظر سوپروایزر انجام شده وعلا معمولا اساتید ایرانی اونقد معروف نیستن که تو پروسه داوری امتیاز خاصی برای اسمشون قائل بشن.
    اسم استادتون رو به رسم (بیشتر عرف) بقیه مقالات دانشجوهای ایرانی نفر سوم بزنید و هیچ ایرادی نداره.
    بعضی ها اعتقاد دارن که مهم نیست کی اول باشه کی دوم..ولی به نظر من مهمه. دوستان تو پروسه ارتباط با اساتید دانشگاههای خارج برای اپلای بعضا دیدن که اساتید مقالات اسم اول/دوم شون رو خواستن. در هر صورت اسم اول این بکگراند (حالا درست یا اشتباه) رو در ذهن خواننده مقاله تداعی میکنه که کار اصلی این پژوهش رو انجام داده.

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    فردی که اسمش به عنوان نفر اول هستش به عنوان نفر اصلی پژوهش شناخته میشه. داشتیم بعضی از اساتید خارج از کشور موقع اپلای از دانشجو خواستن مقاله هایی رو که توش نفر اول هستن رو براشون بفرستن. در ضمن امتیاز پژوهشی که به نفر اول و دوم تعلق میگیره ظاهرا فرق میکنه
    چینی ها و ایرانی ها از این کارها زیاد انجام میدن. 3 نفر هرکدوم یه مقاله مینویسن بعد اسم همدیگه رو توی مقاله هاشون میزنن که هرکدوم 3 تا مقاله داشته باشن که اصلا کار درستی نیست. واسه همین نفر اول مهمترین فرده.
    سعی کنید اسم استاد رو سوم بزنید که نشون بده شما دو نفر زیر نظر ایشون کار کردید

Junior Member

سلام دوستان
    به کمکتون نیاز دارم. لطفا نظرتون رو راجع به این ژورنال بگین: international journal of computer applications که آدرس سایتش هم هست: www.ijcaonline.org
    من یه مقاله به این ژورنال فرستادم که اکسپت هم شده، اما نمی دونم ISI هست یا نه. به نظرتون چکار کنم؟ بذارم مقالم اونجا publish بشه یا بفرستمش به یه ژورنال بهتر؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به کمکتون نیاز دارم. لطفا نظرتون رو راجع به این ژورنال بگین: international journal of computer applications که آدرس سایتش هم هست: www.ijcaonline.org
    من یه مقاله به این ژورنال فرستادم که اکسپت هم شده، اما نمی دونم ISI هست یا نه. به نظرتون چکار کنم؟ بذارم مقالم اونجا publish بشه یا بفرستمش به یه ژورنال بهتر؟
    ISI که قطعا نیست چون خودش هم در بخش indexing ادعا نکرده که در ISI لیست میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ISI که قطعا نیست چون خودش هم در بخش indexing ادعا نکرده که در ISI لیست میشه.
    من تا حالا فکر می کردم ژورنالهایی که impact factor دارن ISI محسوب می شن اما با این حرفتون معلوم می شه که اشتباه می کردم. از کجا می شه فهمید که ژورنالی ISI هست یا نه؟
    به نظرتون اگه مقاله ام تو این ژورنال چاپ بشه ارزش چندانی نداره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

خوب با زدن اسم مقاله تو science directمیشه فهمید دیگه isi هست یا نه؟ارزش زیادی فک نکنم داشته باشه...

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیشنهاد دارم به advances in engineering software بفرستین چون فک کنم بهکارتون مربوطه..

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    من تا حالا فکر می کردم ژورنالهایی که impact factor دارن ISI محسوب می شن اما با این حرفتون معلوم می شه که اشتباه می کردم. از کجا می شه فهمید که ژورنالی ISI هست یا نه؟
    به نظرتون اگه مقاله ام تو این ژورنال چاپ بشه ارزش چندانی نداره؟
    ژورنالایی که ایمپکت فکتور دارن ISI محسوب میشن ولی این ژورنال با زیرکی خاصی گفته:
    The consolidated impact factor registered by International Journal of Computer Applications (IJCA) for 2011 is 0.621. The impact factor is derived from the consolidated citation data received via Google Scholar, DOAJ and ProQuest survey under the purview of University of St. Gallen. Self citations are not considered while calculating Impact Factor and Cited Half-Life statistics.
    خوب برا خودش اومده یه ایمپکت فکتور تعریف کرده که مسلما منظورش ایمپکت فکتور موسسه تامسون رویترز نیست. بهتر بگم این ایمپکت فکتور، اونی که مد نظر همه هست نیست. اینجور ژورنالا عموما توسط پاکستانی ها یا خاورمیانه ای ها به منظور کسب در امد نه انتشار مقالات علمی فعالیت میکنن و صرفنظر از کیفیت مقاله، معمولا شانس اکسپت مقالتون خیلی بالا هست. احتمالا برای چاپ مقالتون باید پول بدید درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ژورنالایی که ایمپکت فکتور دارن ISI محسوب میشن ولی این ژورنال با زیرکی خاصی گفته:
    The consolidated impact factor registered by International Journal of Computer Applications (IJCA) for 2011 is 0.621. The impact factor is derived from the consolidated citation data received via Google Scholar, DOAJ and ProQuest survey under the purview of University of St. Gallen. Self citations are not considered while calculating Impact Factor and Cited Half-Life statistics.
    خوب برا خودش اومده یه ایمپکت فکتور تعریف کرده که مسلما منظورش ایمپکت فکتور موسسه تامسون رویترز نیست. بهتر بگم این ایمپکت فکتور، اونی که مد نظر همه هست نیست. اینجور ژورنالا عموما توسط پاکستانی ها یا خاورمیانه ای ها به منظور کسب در امد نه انتشار مقالات علمی فعالیت میکنن و صرفنظر از کیفیت مقاله، معمولا شانس اکسپت مقالتون خیلی بالا هست. احتمالا برای چاپ مقالتون باید پول بدید درسته؟
    نه این ژورنال مال نیویورکه، اما چرا! برای چاپ 62 دلار خواستن که گفتن هزینه ایندکس و این جور چیزاست. پس با این اوصاف بهتره مقاله ام رو جای دیگه ای بفرستم. من فکر می کردم این ژورنال ISI هستش اما چون ایمپکتش پایین بود مردد بودم بزارم چاپ بشه یا نه.
    می شه بگید از کجا می تونم بفهمم که یه ژورنال ISI هست یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)