صفحه 11 از 57 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    نه این ژورنال مال نیویورکه، اما چرا! برای چاپ 62 دلار خواستن که گفتن هزینه ایندکس و این جور چیزاست. پس با این اوصاف بهتره مقاله ام رو جای دیگه ای بفرستم. من فکر می کردم این ژورنال ISI هستش اما چون ایمپکتش پایین بود مردد بودم بزارم چاپ بشه یا نه.
    می شه بگید از کجا می تونم بفهمم که یه ژورنال ISI هست یا نه؟
    این که این مجله مال نیویورک باشه دلیلی بر خوب یا بد بودنش نیست. پاکستانی/هندی های زیادی ممکنه حتی تو نیویورک هم مجله پولی بزنن. در مورد بهتره جای دیگه بفرستید یا نه، بستگی به کیفیت مقالتون داره. اگر کارتون، کار قوی هست بفرستید ژورنالای معروف تر، ولی اگر در حد یه کنفرانس معمولی کار کردید شاید بدم نباشه همینجا چاپش کنید چون اساتید نه کنفرانس های معمولی رو میشناسن نه اینجور ژورنالارو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    این که این مجله مال نیویورک باشه دلیلی بر خوب یا بد بودنش نیست. پاکستانی/هندی های زیادی ممکنه حتی تو نیویورک هم مجله پولی بزنن. در مورد بهتره جای دیگه بفرستید یا نه، بستگی به کیفیت مقالتون داره. اگر کارتون، کار قوی هست بفرستید ژورنالای معروف تر، ولی اگر در حد یه کنفرانس معمولی کار کردید شاید بدم نباشه همینجا چاپش کنید چون اساتید نه کنفرانس های معمولی رو میشناسن نه اینجور ژورنالارو.
    فکر می کنم مقالم در حدی باشه که ارزش چاپ شدن تو یه ژورنال خوب با ایمپکت بالا رو داشته باشه. به هر حال بابت راهنمایی هاتون ممنونم. جون مقالمو نجات دادین

Junior Member M_NSF آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    eMBA دانشگاه تبریز

یه سوال: آیا این امکان هست که از مدل مقاله ای که در یک کشور دیگه انجام شده و در یک ژورنال ISI چاپ شده، استفاده کرد و در یک ژورنال ISI چاپش کرد؟ مثلا پژوهش در هنگ کنگ در بازار مبایل انجام شده، شما همون کار را با اندکی تغییر در ایران ودر بازار مثلا فرش انجام بدید، آیا این مقاله شانس چاپ شدن در یه ژورنال ISI رو داره؟ یا باید لزوما کار جدیدی که قبلا انجام نشده انجام بشه؟
    I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving

نقل قول نوشته اصلی توسط M_NSF نمایش پست ها
    یه سوال: آیا این امکان هست که از مدل مقاله ای که در یک کشور دیگه انجام شده و در یک ژورنال ISI چاپ شده، استفاده کرد و در یک ژورنال ISI چاپش کرد؟ مثلا پژوهش در هنگ کنگ در بازار مبایل انجام شده، شما همون کار را با اندکی تغییر در ایران ودر بازار مثلا فرش انجام بدید، آیا این مقاله شانس چاپ شدن در یه ژورنال ISI رو داره؟ یا باید لزوما کار جدیدی که قبلا انجام نشده انجام بشه؟
    سلام
    من نظر خودم رو می گم. بله می شه از روش دیگران برای حل موضوعات دیگه استفاده کرد و این تو خیلی جاها رایجه ولی این که تا چه حد ارزش چاپ داره و اینکه تو چه ژرنالی بستگی به نوآوری و این حرفا و ارزش کاری شما داره. اینم که میگین حتما نوآوری داشته باشه. نه. می تونه یه کاری به اصطلاح Exprimental قوی باشه در حالی که ایده خفنی هم نداشته باشه. در مورد ISI هم بگم خوب خیلی فرق می کنه یه سری مجلات ISI هستن که حتی بعضی از اساتیدی که سالها در حال تحقیق در دانشگاهای معتبر هستن فقط می تونن رویای این که بتونن کاری تو اون مجلات چاپ کنن رو داشته باشن.!!!! اما بعضی های دیگه یه سری کارای خیلی نرمال و معمولی رو هم چاپ می کنن
    موفق باشی.

Junior Member M_NSF آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    eMBA دانشگاه تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام
    من نظر خودم رو می گم. بله می شه از روش دیگران برای حل موضوعات دیگه استفاده کرد و این تو خیلی جاها رایجه ولی این که تا چه حد ارزش چاپ داره و اینکه تو چه ژرنالی بستگی به نوآوری و این حرفا و ارزش کاری شما داره. اینم که میگین حتما نوآوری داشته باشه. نه. می تونه یه کاری به اصطلاح Exprimental قوی باشه در حالی که ایده خفنی هم نداشته باشه. در مورد ISI هم بگم خوب خیلی فرق می کنه یه سری مجلات ISI هستن که حتی بعضی از اساتیدی که سالها در حال تحقیق در دانشگاهای معتبر هستن فقط می تونن رویای این که بتونن کاری تو اون مجلات چاپ کنن رو داشته باشن.!!!! اما بعضی های دیگه یه سری کارای خیلی نرمال و معمولی رو هم چاپ می کنن
    موفق باشی.
    ببیند برای یه دانشجو که دنبال پذیرشه شاید زیاد ایمپکت مهم نباشه.صرفا یه مقاله ی ISI داشتن خوب شانس رو بسیار زیاد می کنه.دلیل پرسش من اینه که برای اکسپت شدن مقاله حتی در کنفرانس های بین المللی این کار رایجه و جواب هم می ده، اما برخی دوستان می گن برای ISI حتما نوآوری لازمه.که در تضاده با برخی گفته های بعضی دیگه از دوستان که می گن در ISI آخرین چیزی که مورد توجه قرار می گیره مدل هست و چیزهای دیگه خیلی مهم تره
    I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving

Junior Member

با سلام
    تویه ارزشیابی دانشگاههای ترکیه ای قانون هست
    مدارك‌موضوع‌بند 3ازمراكزآموزش‌عالی‌كه‌نامشان‌درفهرست‌دانشگاه‌های‌گروه‌یك‌آورده‌نشده‌و مورد تاييد شورای آموزش عالی (YOK) کشور ترکيه می باشدباشرط‌داشتن‌معدل‌ 3از 4به‌همراه‌ارایه‌یك‌مقاله‌علمی‌ازرساله‌دوره‌كارشناسی‌ارشددرنشریات‌معتبر بانمايه بين المللي ، "كارشناسی‌ارشد" ارزشیابی‌مي‌شود
    دو تا سوال در این مورد داز دوستانی که تجربه در این مورد دارن داشتم
    1- منظور از نشریات‌معتبر بانمايه بين المللي چیه؟
    چه مجلاتی رو شامل میشه؟
    2-آیا میشه این ریسک رو کرد و تویه این دانشگاهها ادامه تحصیل داد؟ یعنی چاپ کردن مقاله در این حد کار سختیه؟

سلام
    دوستان این Publication No چی هست تو مقالات ISI و از کجا میشه پیداش کرد؟
    ممنون

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

سلام این سوال برای یکی از دوستام هستش
    من روی یک پروژه ای کار کردم به عنوان پایان نامه که به خاطر نو بودنش تعداد زیادی مقاله ISI از توش در میاد( چیزی در حدود 10-15 تا مقاله)
    اما خب همگی مقالات معمولی که تقریبا موضوعات یکسانی دارند با تفاوتهای کوچیک
    میخواستم بدونم که برای پذیرش گرفتن از دانشگاهها و یا بورسیه گرفتن آیا صرفا تعداد مقالات ISI مهمه یا به کیفیت کار و تنوع و این چیزها هم توجه میشه ؟
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member

برای اولین باره که می خوام مقاله بفرستم ، توی ژورنال مورد نظر گفته که تمامی نویسندگان باید فرم Conflict of interest را تکمیل و امضا کنند ، همه ژورنال ها این فرم رو دارن؟ یعنی باید فرم رو برای تمام استادام بفرست؟ آخه من 1 سالی هست درسم تموم شده فعلا هم نمی خوام به استادام بگم چون مطمئنم اگه فرم و بدم 1 سال باید درگیر این باشم گه امضا کنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

آیا نوشتن مقاله isi خیلی دشوارتر از نوشتن مقاله علمی - پژوهشی است؟ (زیرا من چند تا مقاله علمی پژوهشی دارم ولی نمی دونم چرا می ترسم برم سراغ isi)!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)