صفحه 12 از 57 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahoo نمایش پست ها
    آیا نوشتن مقاله isi خیلی دشوارتر از نوشتن مقاله علمی - پژوهشی است؟ (زیرا من چند تا مقاله علمی پژوهشی دارم ولی نمی دونم چرا می ترسم برم سراغ isi)!!!!!
    اصلا نترس فقط کافیه که یک موضوع خوب انتخاب کنی ( مثلا به عنوان پایان نامه ، علاقه یا ...) و شروع کنی اونوقت میفهمی که چقدر سادست
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Production Systems - Jonkoping University

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

سلام بر همگی‌ دوستان،،

از دوستان اگه کسی‌ "آی اس ای" مقاله داره چقدر طول کشیده از زمان اولین سابمیت تا چاب شدن در ژورنال. من ژورنال‌ای که انتخاب کردم IF: ۱.۱۱۵ داره (مهندسی تولید)، به نظرتون با این IF چقد شانس هست واسه سابمیت کردن؟

ممنون
    S.Saraji

Junior Member tannazsh آواتار ها

از دوستان اگه کسی‌ "آی اس ای" مقاله داره چقدر طول کشیده از زمان اولین سابمیت تا چاب شدن در ژورنال. من ژورنال‌ای که انتخاب کردم IF: ۱.۱۱۵ داره (مهندسی تولید)، به نظرتون با این IF چقد شانس هست واسه سابمیت کردن؟

بهترین کار برای برآورد کردن فاصله زمانی سابمیت تا اکسپت مطالعه title pageدر مقاله های چاپ شده قبلی از اون ژرناله. معمولا زیر abstractزمان دریافت و زمان اکسپت رو نوشته! این تقریب خوبی از پروسه submit-acceptبه شما می ده! البته از نظر بنده این ایمپکتی که شما نوشتین احتمال سخت گیریش کمه و شانستون کم نیست! بازم شما نمونه و فرمت مقاله های قبلی رو تا می تونین دقیق بخونین تا مشابهت ساختاری مقاله خودتونو تطبیق بدین که دو سه باره هی برنگردونن برا اصلاح! موفق باشین
    Life is too short not to be awesome

سلام
    همانطور که مطلعید ISI بودن یک ژورنال از طریق سایت تامسون رویترز قابل تشخیص است. ولی مساله اینجاست که وقتی با عنوان کامل یک ژونال جستجو میکنیم، نتیجه ای نمیدهد ولی با جستجوی ISSN مجله مربوطه را نشان میدهد. لطفا امتحان کنید و دلیل آنرا بفرمایید.

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

دوستان یک سوال داشتم که مرتبط ترین مکان اینجا رو پیدا کردم . اینکه آیا میشود اختراعی را تخت عنوان مقاله برای ژورنال ISI ارائه داد؟ آیا مرسوم هست ؟

با سپاس

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوستان یک سوال داشتم که مرتبط ترین مکان اینجا رو پیدا کردم . اینکه آیا میشود اختراعی را تخت عنوان مقاله برای ژورنال ISI ارائه داد؟ آیا مرسوم هست ؟

با سپاس

محمدرضا
    طبعا هر موضوع جدیدی را میشود مقاله کرد ولی اگر اختراع را به ثبت نرسانده باشید با چاپ کردنش حق به ثبت رساندن آن را در بعضی کشورها از دست میدهید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

با سپاس

محمدرضا
    دقیقا برعکس هست. اختراع رو دقیقا نمیشه تحت مقاله ارائه داد و کسانی که اختراع میفرستن برای داوری (الیته اختراع خارجی منظورم هست) حق چاپ اون اختراع در مقاله رو ندارند و امتیاز اون اختراع متعلق به اون موسسه خواهد بود. اما اگه موضوعی حالت اختراعی داشته باشه و هدف فرستادن اون موضوع برای ثبت اختراع نباشه و ارزش علمی داشته باشه و متناسب با مجله مورد نظر باشه میشه اون رو مقاله کرد که طبیعتا بعدا نمیشه اون رو اختراع کرد. چون چاپ شده و ارزش اختراع رو نداره. اما من دیدم که اختراعات داخلی که ارزش چندانی هم ندارند رو بعضا به مقالات علمی پژوهشی یا حتی خارجی هم به یه سری تغییرات تبدیل میکنند. برعکسشم میشه. اما بین مقاله خارجی و اختراع خارجی رابطه ای وجود ندارد و نمیشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    دقیقا برعکس هست. اختراع رو دقیقا نمیشه تحت مقاله ارائه داد و کسانی که اختراع میفرستن برای داوری (الیته اختراع خارجی منظورم هست) حق چاپ اون اختراع در مقاله رو ندارند و امتیاز اون اختراع متعلق به اون موسسه خواهد بود. اما اگه موضوعی حالت اختراعی داشته باشه و هدف فرستادن اون موضوع برای ثبت اختراع نباشه و ارزش علمی داشته باشه و متناسب با مجله مورد نظر باشه میشه اون رو مقاله کرد که طبیعتا بعدا نمیشه اون رو اختراع کرد. چون چاپ شده و ارزش اختراع رو نداره. اما من دیدم که اختراعات داخلی که ارزش چندانی هم ندارند رو بعضا به مقالات علمی پژوهشی یا حتی خارجی هم به یه سری تغییرات تبدیل میکنند. برعکسشم میشه. اما بین مقاله خارجی و اختراع خارجی رابطه ای وجود ندارد و نمیشه.
    منظورتون دقیقا از اینکه امتیاز اختراع متعلق به موسسه خواهد بود چیه؟ اگر شما اختراعی کرده باشید و متعلق به شما باشه حق چاپ مقاله با شماست و اگر به موسسه ای متعلق باشه طبعا باید از اون موسسه اجازه بگیرید. من مقاله های متعدد خارجی دیدم که بر اساس اختراعات (patentها) نوشته شده و در خیلی موارد استاد یا پژوهشگر مربوطه اول اختراع رو patent کرده و بعد چندین مقاله بر اساس اون چاپ کرده است. در امریکا و کانادا شما حتی میتوانید اول چاپش کنید و در عرض یکسال بعد از اون برای patent اقدام کنید ولی در اروپا بمحض چاپ حق patent رو از دست میدهید.

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

بی نهایت سپاسگزارم از بزرگواران من حقیقتش یه مدتی رو این اختراع کار کردم و در شرف پذیرش هستم امسال اگه خدا بخواد و باز مشکلی مثل سال های قبل پیش نیاد !!! از این رو نیاز به ارائه اون در رزومه دارم در نتیجه با توجه به اطلاعات ناقص بنده در زمینه ثبت اختراع بین المللی که مدت زمان زیادی بین 1 سال تا چند سال می طلبه طبیعتا به فکر ثبت داخلی بودم و ارائه مقاله اون به ژورنال ... اما این سوال برام پیش اومد که اینکار تا چه خد مرسوم هست ؟ و اینکه از نظر اخلاقی مشکلی ندارد ؟ و چه شرایطی نیازمند هست تا مقاله بصورت مقاله ارائه شود . پس با این حساب بر اساس فرمایشات شما عزیزان بهترین کار برای بنده چیست ؟ اختراع را در داخل ثبت نمایم که مدت زمان تقریبا 1 الی 3 ماه نیازمند است بعد به ژورنال ارائه دهم ؟ یا همزمان اینکار را انجام دهم ؟ یا به ژورنال ارائه دهم بعد ثبت نمایم ؟ یا اصلا بی خیال مقالش بشم ؟

چون اختراع ما در حیطه درمانی Herniated Disc و Keyfusis هست که هم هزینه های کمتری رو می طلبه هم قابلیت های بیشتری نسبت به روش های موجود داره اما هیچ شباهتی به روش های موجود نداره کاملا متفاوت هست و برگرفته از خود آسیب دبدگی و بیماری مذکور است . حتی بصورت فلزیش رو ساختیم اما به علت سنگین بودن تنها کاربرد آزمایشی داره باید از کرین ساخنته بشه تا به هدف مورد نظر رسید که در مقاله اشاره کردم .

با سپاس فزاوان

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    منظورتون دقیقا از اینکه امتیاز اختراع متعلق به موسسه خواهد بود چیه؟ اگر شما اختراعی کرده باشید و متعلق به شما باشه حق چاپ مقاله با شماست و اگر به موسسه ای متعلق باشه طبعا باید از اون موسسه اجازه بگیرید. من مقاله های متعدد خارجی دیدم که بر اساس اختراعات (patentها) نوشته شده و در خیلی موارد استاد یا پژوهشگر مربوطه اول اختراع رو patent کرده و بعد چندین مقاله بر اساس اون چاپ کرده است. در امریکا و کانادا شما حتی میتوانید اول چاپش کنید و در عرض یکسال بعد از اون برای patent اقدام کنید ولی در اروپا بمحض چاپ حق patent رو از دست میدهید.
    منظورم اینه که بعد از ارائه اختراع و ثبت اون شما میتونید اونو پابلیش کنید. در مورد موسسه هم منظورم این بود که اگه یه شرکت اسپانسر شما بشه و با کمک اون اختراع محصولاتی رو داره تولید میکنه اون موقع شما حق ارائه اون تکنولوژی رو به جایی ندارید. چون قرار داد بستید. اما من توصیه میکنم کسی قبلش پابلیش نکنه. قضیه یک سال هم اینه که شما اول میفرستی برای اختراع و بعد از بررسی اولیه اون موقع میتونی صبر نکنی تا پروسه تمام بشه و چاپ کنی. ستاد نانو کشور هم اگه قبل از اختراع آمریکا مقالشو چاپ کرده باشید پول بهتون نمیدن و ساپورتتون نمیکنن. و به خود من که اجازه چاپ مقاله نداد ستاد نانو و الان 2 سال هست که تحت بررسی هست و اون موضوع رو ما پابلیش نکردیم.
    Patent provisions in the USA are different (they operate a first to invent system, rather than the first to file system), and if the invention has been disclosed, Isis and its patent attorneys will advise as to whether it is still possible for valid patent protection to be secured in the USA.
    Isis will not prevent you from publishing your work. A patent application can be prepared and filed quite quickly (days, more normally weeks) once a patent attorney has been instructed. As soon as the patent application has been filed there is no restriction on subsequent publication of the invention, subject to the points below.
    Following filing an initial patent application no information which is new or additional should be published without first checking with the patent attorney involved in the case. It is possible that the new information could be included in the patent application. If the information needs to be included in the patent application the only way this can be done is by way of a new updated application; and the same requirement for novelty as discussed above will apply in so far as the new application is concerned.
    If there is a risk that necessary development work or securing necessary investment may take more than one year from the filing of the patent application, the invention should not be published or otherwise made available to the public during that year. Any new patent applications filed in the UK within a year of the filing date of an original patent application for the same invention are entitled to claim the filing date of the original application. After the first year it is no longer possible to claim priority, and any publication of the invention during that year could be used to challenge the validity of any subsequent application filed outside of the first year. This is important in case it becomes necessary for the original application to be abandoned in favour of a new application with a new filing date.
    ویرایش توسط rezacomposite : May 3rd, 2013 در ساعت 10:05 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)