صفحه 20 از 57 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    مقاله اي كه IMPACT Factor داشته باشه حتما ISI هست؟
    مقاله اي كه ISI باشه حتما impact factor داره؟
    ایمپکت فکتور به ژورنال نسبت داده میشه نه به مقاله.
    برای مقاله، citation یا همون تعداد ارجاع مهم هست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member meysam_ak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام دوستان...
    این قضیه self plagiarism چقدر حساس و مهمه؟.....من یه مقاله کار کردم و از روش شبیه سازی تو مقاله استفاده کردم و در قسمت تئوری مقاله روش شبیه سازیمو شرح دادم...این مقاله رو یه هفته ایی هست که به یه ژورنال isi فرستادم....در ضمنِ کار کردن این مقاله، به طور موازی در یه موضوع دیگه که باز هم از این روش بهره گرفتم و به نتیجه مطلوب رسیدم و دارم مقاله دوم رو آماده فرستادن میکنم...حالا سوالم اینه که در این مقاله ی دومی که الان دارم نگارشش رو انجام میدم در قسمت تئوری اشکال داره بیام قسمت اعظم توضیحات درباره ی این روش شبیه سازی که در مقاله ی اولی آوردم رو دوباره اینجا بیارم؟؟
    به دو دلیل اینو میگم: اول اینکه خب روش کاملا واضح و مبرهنه!دیگه من چیو هی الکی rephrase کنم؟؟
    دوم اینکه مقاله ی اولی رو هم تازه فرستادم، که هنوز بررسی نکردن چه برسه به اینکه بخواد چاپ شده باشه (پس اصولا نباید هنوز بحث plagiarism مطرح باشه دیگه!)
    پس من اینطوری دارم خودمو قانع می کنم که اگه بیشترِ این قسمت از کار رو، از مقاله ی اولی خودم کپی کنم نباید مشکلی پیش بیاد دیگه؟درسته؟
    نظر شما چیه...؟ این کار ایا بازم مشکلی داره؟ یا از لحاظ plagiarism اوکی هست؟
    (شرمنده زیاده گویی کردم)

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_ak نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    این قضیه self plagiarism چقدر حساس و مهمه؟.....من یه مقاله کار کردم و از روش شبیه سازی تو مقاله استفاده کردم و در قسمت تئوری مقاله روش شبیه سازیمو شرح دادم...این مقاله رو یه هفته ایی هست که به یه ژورنال isi فرستادم....در ضمنِ کار کردن این مقاله، به طور موازی در یه موضوع دیگه که باز هم از این روش بهره گرفتم و به نتیجه مطلوب رسیدم و دارم مقاله دوم رو آماده فرستادن میکنم...حالا سوالم اینه که در این مقاله ی دومی که الان دارم نگارشش رو انجام میدم در قسمت تئوری اشکال داره بیام قسمت اعظم توضیحات درباره ی این روش شبیه سازی که در مقاله ی اولی آوردم رو دوباره اینجا بیارم؟؟
    به دو دلیل اینو میگم: اول اینکه خب روش کاملا واضح و مبرهنه!دیگه من چیو هی الکی rephrase کنم؟؟
    دوم اینکه مقاله ی اولی رو هم تازه فرستادم، که هنوز بررسی نکردن چه برسه به اینکه بخواد چاپ شده باشه (پس اصولا نباید هنوز بحث plagiarism مطرح باشه دیگه!)
    پس من اینطوری دارم خودمو قانع می کنم که اگه بیشترِ این قسمت از کار رو، از مقاله ی اولی خودم کپی کنم نباید مشکلی پیش بیاد دیگه؟درسته؟
    نظر شما چیه...؟ این کار ایا بازم مشکلی داره؟ یا از لحاظ plagiarism اوکی هست؟
    (شرمنده زیاده گویی کردم)
    سلام

آره درسته الان نمی تونن بفهمن و بحث self plagiarism پیش نمی یاد ولی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنم اینکار رو چون در آینده هر دوتاش که چاپ شد منی که عاشق کار شمام و در آینده استاد و خفن زمینه خودتون شدید براتون بد میشه و من می گم وا چرا اینا یکی ان DDDDD پس حتما و حتما تغییر بده تا در آینده بهت گیر ندم DDDD
    اگر مقاله دومتون در بهبود مقاله اولتون هست اصلا اشکالی نداره می تونی : در بخش Literature review ایرادات مقاله خودت رو هم بگی و در بخش بعدی بگی که مقاله جدیدمون از چندین جهت با مقاله اولمون فرق می کنه (روش این طوریه و اینکار رو می کنن) بعدش خیلییییی خلاصه وار در بخش بعدی روشت رو بگی و حتی شد به صورت اصلا شکل بیار فرمولاسیون های مهم رو به صورت چارت منظورمه.
    چرت و پرت کلی ام اینه که اصلا عجله نکن و بذار مقاله اولت چاپ شه بعدش مقاله دومت رو آماده نگه دار بعد چاپ اولی دومی رو بفرست

Junior Member meysam_ak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام

آره درسته الان نمی تونن بفهمن و بحث self plagiarism پیش نمی یاد ولی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنم اینکار رو چون در آینده هر دوتاش که چاپ شد منی که عاشق کار شمام و در آینده استاد و خفن زمینه خودتون شدید براتون بد میشه و من می گم وا چرا اینا یکی ان DDDDD پس حتما و حتما تغییر بده تا در آینده بهت گیر ندم DDDD
    اگر مقاله دومتون در بهبود مقاله اولتون هست اصلا اشکالی نداره می تونی : در بخش Literature review ایرادات مقاله خودت رو هم بگی و در بخش بعدی بگی که مقاله جدیدمون از چندین جهت با مقاله اولمون فرق می کنه (روش این طوریه و اینکار رو می کنن) بعدش خیلییییی خلاصه وار در بخش بعدی روشت رو بگی و حتی شد به صورت اصلا شکل بیار فرمولاسیون های مهم رو به صورت چارت منظورمه.
    چرت و پرت کلی ام اینه که اصلا عجله نکن و بذار مقاله اولت چاپ شه بعدش مقاله دومت رو آماده نگه دار بعد چاپ اولی دومی رو بفرست
    این خط آخری که گفتی اول وایستم مقاله اولیم چاپ بشه بعد بعدیو بفرستم دلیل خاصی داره امیر؟
    آخه باز از این می ترسم وایستم بعد بفرستم و هی معطل این پروسه ی زمانبر داوری بشم

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_ak نمایش پست ها
    این خط آخری که گفتی اول وایستم مقاله اولیم چاپ بشه بعد بعدیو بفرستم دلیل خاصی داره امیر؟
    آخه باز از این می ترسم وایستم بعد بفرستم و هی معطل این پروسه ی زمانبر داوری بشم
    آره چون تاجایی که بلدم و اصلا مطمئن نیستم برای این دلیل ولی باید مقاله ات چاپ بشه که مقاله بعدی رفرنس بتونی بهش بدی که روشش رو بهبود دادی چون مقاله ای که چاپ نشده رو که نمی تونی بگی روشش رو بهبود دادی یا اینکه بگی از روش فلان مقاله استفاده کردم مگر اینکه مقاله جدید کلا فرق کنه با مقاله قبلی. به نظرم هیچ وقت عجله نکن چون تو آینده خیلی مهمه که وقتی استاد این زمینه تحقیقاتیت شدی خودت همه جوانب رو در نظر بگیر از الان
    باز دوستان گلم که بسیار بسیار با تجربه هستن نظرشون رو بگن خوشحال می شم ازشون راهنمایی بگیریم

سلام، یه سوال مبتدیانه!
    ایمپکت فاکتور به طور کلی سطح مجله رو تعیین میکنه؟ و اینکه اگه بازه بندی کنیم، چجوری میشه ایمپکت فاکتورها رو با توجه به عددشون رده بندی کرد؟مثلا از ضعیف تا عالی.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lordmt نمایش پست ها
    سلام، یه سوال مبتدیانه!
    ایمپکت فاکتور به طور کلی سطح مجله رو تعیین میکنه؟ و اینکه اگه بازه بندی کنیم، چجوری میشه ایمپکت فاکتورها رو با توجه به عددشون رده بندی کرد؟مثلا از ضعیف تا عالی.
    ممنون
    به طور کلی بله
    رده بندی بستگی به رشته/گرایش شما دارد و عددی که برای یک زمینه عالیست برای زمینه دیگر ممکن است کاملا معمولی باشد.
    اگر در ابتدای کار هستید پیشنهاد می کنم وقتتان را صرف اینگونه مسائل نکنید.

سلام، یه سوال مبتدیانه!
    ممنون
    سلام
    چرت و پرتی که می تونم بهتون بگم اینه که نه اصلا نمیشه گفت IF این ژورنال بالاست حتما این ژورنال قوی هست
    مثالش تو خود الزویر هست که می بینین ژورنالی IF 4 داره و ژورنالی IF 1 داره که سطح ژورنال دوم به مراتب بالاتر هست و مقاله دادن در اون سخت هست. و یا در IEEE ژورنال های IEEE transaction هستن که IF نزدیک 2 دارن ولی سطحش زمین با آسمون فرق داره با الزویر
    اصلا به IF توجه نکنید و رزومه استادان حرفه ای رو ببینین دستتون می یاد کدوم ژورنال در رشته و زمینه شما عالی تر است از بقیه

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام
    چرت و پرتی که می تونم بهتون بگم اینه که نه اصلا نمیشه گفت IF این ژورنال بالاست حتما این ژورنال قوی هست
    مثالش تو خود الزویر هست که می بینین ژورنالی IF 4 داره و ژورنالی IF 1 داره که سطح ژورنال دوم به مراتب بالاتر هست و مقاله دادن در اون سخت هست. و یا در IEEE ژورنال های IEEE transaction هستن که IF نزدیک 2 دارن ولی سطحش زمین با آسمون فرق داره با الزویر
    اصلا به IF توجه نکنید و رزومه استادان حرفه ای رو ببینین دستتون می یاد کدوم ژورنال در رشته و زمینه شما عالی تر است از بقیه
    من یکی دوتا مقاله خوندم که سطحشون متوسط بود و نزدیک به کارایی که من تو پایان نامه ام میکنم. جستجو کردم IF حدود 0.1-0.5 دارن. میخواستم ببینم اصلا اینا در حد ISI حساب میشن یا نه؟
    از چه IF به بالا با ارزشه؟ اگه اینجاها مقاله بدم تاثیر مقاله ISI رو داره تو رزومه ام یا نه؟

من یکی دوتا مقاله خوندم که سطحشون متوسط بود و نزدیک به کارایی که من تو پایان نامه ام میکنم. جستجو کردم IF حدود 0.1-0.5 دارن. میخواستم ببینم اصلا اینا در حد ISI حساب میشن یا نه؟
    از چه IF به بالا با ارزشه؟ اگه اینجاها مقاله بدم تاثیر مقاله ISI رو داره تو رزومه ام یا نه؟
    این رو باید از هم رشته هاتون بپرسین که اسم ژورنال رو بهشون بگین و راهنمایی بکنن که این ژورنال مثلا عااااااااالیه و...
    در کل چرت و پرتم اینه که IF رو تو ابتدا صرف نظر بکنین و به کمپانی فکر بکنید و اولویت تو لیست پایینه که با توجه به اولویت مقاله تون تو اون کمپانی باشه عاااااااالیه
    1) IEEE Journals اگه رشتتون برق و کامپیوتر و... هست
    2) Elsevier
    3) Springer
    4) Wiley
    5) تیلور و فرانسیس
    بعد انتخاب کمپانی بعد بیایین مشخص کنین این ژورنال ها تو الزویر عالی هستن (IF رو نگاه نکنین) ISI باشه آ ولی IF رو در نظر نگیرین فعلا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)