صفحه 22 از 57 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اديتور يك مقاله بهم اين ايميل رو فرستاده من دقيقا منضورش رو متوجه نشدم. كسي از دوستان اگر بتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم:According to our author guidelines, a competing interest exists when professional judgment concerning the validity of research is influenced by a secondary interest, such as financial gain. So, we require that our authors reveal all possible conflicts of interest in their submitted manuscripts.Accordingly, if there is no conflict of interests, please state in the email that: "The author(s) declare(s) that there is no conflict of interests regarding the publication of this paper." Otherwise, please send me an updated PDF file of your manuscript, via email, including a disclosure that states the conflict under the "Conflict of Interests"section.
    جمله The author(s) declare(s) that there is no conflict of interests regarding the publication of this paper را در پاسخ به این ایمیل برای شخص بفرستید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Elham_64 نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز ، سپاس فراوان برای وقتی که گذاشتین و راهنمایی مفیدتون.
    قصدم اینه که مقاله ام رو در یک ژورنال ISI امریکایی چاپ کنم ولی هر چقدر سرچ کردم نتونستم تمپلیت مقاله و جزئیات مربوط به ارسال مقاله رو پیدا کنم. حالا روشی که شما گفتین رو امتحان میکنم. باز هم مممنون.
    اگه مشکلتون تمپلیت یا غالب صحیح برای اسال مقاله هس و شما چیزی در سایت مجله پیدا نمیکنید به خود مجله ایمیل بزنید بگید من از کجا فرمت مجله شما را پیدا کنم
    راهنماییتون خواهند کرد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام دوستای مهربون
    اگر ممکنه کسی یه توضیحاتی در مورد AudioSlides presentation به من بده که چی به چیه؟ ایا اجباریه؟ آیا باید به زبان انگلیسی حرف زد؟ آیا باید الزاما نویسنده مسئول اینو حرف بزنه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط subtlety نمایش پست ها
    سلام دوستای مهربون
    اگر ممکنه کسی یه توضیحاتی در مورد AudioSlides presentation به من بده که چی به چیه؟ ایا اجباریه؟ آیا باید به زبان انگلیسی حرف زد؟ آیا باید الزاما نویسنده مسئول اینو حرف بزنه؟
    سلام
    این مورد رو الزویر جدیدا آورده. نه کاملا اختیاری هست. آره باید انگلیسی باشه. نمونه اش تو خود الزویر هست و نگاه بکنین کامل دستتون می یاد چطوری هست.

Junior Member

با سلام . من تا به حال مقاله ندادم. یه سری سوال دارم:
    اول اینکه پایان نامه من کار روی یه مقاله غیر isi بود که اومدم محتواش رو یکم بهبود دادم فلوچارتش تقریبا یکی هس، روشهاش یه مقدار متفاوت هست و در اصل یه مقدار اون کار رو بسط دادم می خوام ببینم چنین کاری رو میشه برای یه ژورنال isi فرستاد ؟ یا همون اول رد میشه( آخه می گم چرا اونا خودشون isi ندادن)
    دوم اینکه اینجا یه چیزایی خوندم در مورد بلک لیست و crosscheck . این چجوری هست یعنی اگه متن مقاله رو چک کردن شباهتی بود میذارنت توی بلک لیست دیگه نمی تونی ژورنال بدی و به عنوان متقلب شناخته میشی؟ یا اینکه فقط مقالتو ریجکت می کنن و دلیلش رو می گن بهت که پلاجیاریزم بوده؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hana65 نمایش پست ها
    با سلام . من تا به حال مقاله ندادم. یه سری سوال دارم:
    اول اینکه پایان نامه من کار روی یه مقاله غیر isi بود که اومدم محتواش رو یکم بهبود دادم فلوچارتش تقریبا یکی هس، روشهاش یه مقدار متفاوت هست و در اصل یه مقدار اون کار رو بسط دادم می خوام ببینم چنین کاری رو میشه برای یه ژورنال isi فرستاد ؟ یا همون اول رد میشه( آخه می گم چرا اونا خودشون isi ندادن)
    دوم اینکه اینجا یه چیزایی خوندم در مورد بلک لیست و crosscheck . این چجوری هست یعنی اگه متن مقاله رو چک کردن شباهتی بود میذارنت توی بلک لیست دیگه نمی تونی ژورنال بدی و به عنوان متقلب شناخته میشی؟ یا اینکه فقط مقالتو ریجکت می کنن و دلیلش رو می گن بهت که پلاجیاریزم بوده؟
    ممنون
    سلام دوستم! تاجایی ک من میدونم و ازینور اونور خوندم باید مقاله آی اس آی طوری باشه ک نوآوری داشته باشه. مثلا شما یه ساختار جدیدی ارائه میدین یا یه روش کار جدید..یه چیزی ک براشون جلب توجه کنه.
    در مورد بلک لیست ک شما نباید بیاین عین جملات مقالات دیگه رو کپی کنین و تو مقالتون بذارید. میتونین یکم تغییرات بدین طوری ک مفهوم عوض نشه. اگر خیلی تو کارتون شباهت باشه یه جور سرقت علمی میشه و ممکنه عواقب بدی داشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط subtlety نمایش پست ها
    سلام دوستم! تاجایی ک من میدونم و ازینور اونور خوندم باید مقاله آی اس آی طوری باشه ک نوآوری داشته باشه. مثلا شما یه ساختار جدیدی ارائه میدین یا یه روش کار جدید..یه چیزی ک براشون جلب توجه کنه.
    در مورد بلک لیست ک شما نباید بیاین عین جملات مقالات دیگه رو کپی کنین و تو مقالتون بذارید. میتونین یکم تغییرات بدین طوری ک مفهوم عوض نشه. اگر خیلی تو کارتون شباهت باشه یه جور سرقت علمی میشه و ممکنه عواقب بدی داشته باشه.
    پس یعنی فلوچارت کلی یکی باشه بیایی اون کار رو با یکی دو روش دیگه که تو مقاله اصلی کار نشده انجام بدی (یعنی روشهای داخل فلوچارته فرق کنه) و مقایسه کنی بدرد isi نمی خوره نه؟
    آخه موضوع من خیلی هم بد بود تو ایران کار نشده بود کسی هم سر در نمی آورد ازش که کمکم باشه، دیگه خودم رو کشتم تا دفاع کردم . تا حالا هم ازش مقاله ندادم هم حیفم میاد انداختمش کنار، هم اینکه می ترسم بگن تقلب کرده .دو ساله موندم توش.

بعد در مورد اون لیست سیاه می دونم نباید عین جمله ها رو گذاشت. ولی اینجا داشتم می خوندم گفتم چه وحشتناکه یعنی برام سوال بود که به همین راحتی برای شباهت جملات یه نفر رو میذارن تو لیست سیاه ، یا فقط مقاله اش ریجکت می شه. بعد این کار رو فقط مجلاتی که نوشتن cross check می کنن انجام می دن یعنی اگه ننوشته باشن دیگه تو لیست سیاه نمی ری فقط مقالت رد میشه؟
    ببخشید زیاد سوال می پرسم

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hana65 نمایش پست ها
    پس یعنی فلوچارت کلی یکی باشه بیایی اون کار رو با یکی دو روش دیگه که تو مقاله اصلی کار نشده انجام بدی (یعنی روشهای داخل فلوچارته فرق کنه) و مقایسه کنی بدرد isi نمی خوره نه؟
    آخه موضوع من خیلی هم بد بود تو ایران کار نشده بود کسی هم سر در نمی آورد ازش که کمکم باشه، دیگه خودم رو کشتم تا دفاع کردم . تا حالا هم ازش مقاله ندادم هم حیفم میاد انداختمش کنار، هم اینکه می ترسم بگن تقلب کرده .دو ساله موندم توش.

بعد در مورد اون لیست سیاه می دونم نباید عین جمله ها رو گذاشت. ولی اینجا داشتم می خوندم گفتم چه وحشتناکه یعنی برام سوال بود که به همین راحتی برای شباهت جملات یه نفر رو میذارن تو لیست سیاه ، یا فقط مقاله اش ریجکت می شه. بعد این کار رو فقط مجلاتی که نوشتن cross check می کنن انجام می دن یعنی اگه ننوشته باشن دیگه تو لیست سیاه نمی ری فقط مقالت رد میشه؟
    ببخشید زیاد سوال می پرسم
    اگر شما نتایج اون مقاله اصلی رو بهبود دادین اشکالی نداره و می تونین مقاله رو بنویسید و در آخر مقدمه اشاره بکنین که This paper is the extension and improvement of Ref. حالا اینکه چقدر بهبود دادین رو باید از استادتون بپرسین. اگر استادتون تایید کردن که نتایج بهبود یافته در این صورت کلا متن و نوشتار و ساختار مقاله اصلی رو بذارین کنار و خودتون از اول با قلم خودتون بنویسید. و در آخر مقدمه اون جمله رو بگین و توضیح بدین از چه جهاتی مقاله تون با مقاله اصلی فرق می کنه.
    در مورد کراس چک هم بستگی به ژورنالش داره و مثلا درصد شباهت بالای 30 درصد باشه مقاله فقط در اولین حالت ریجکت میشه و نمی رین توی لیست سیاه ولی مسلما کسی اینکار رو نمی کنه و از همون اول اصول مقاله و کراس چک رو رعایت می کنه. حتی ژورنالی کراس چک نداشته باشه و مقاله شما اکسپت بشه در آینده حتما به مشکل می خورید بابت این موضوع.

Junior Member

من یه سوال برام پیش اومده؛
    فرضا من در یک ژورنال ای اس ای با نمایه zoological مقاله ام چاپ میشه ولی پس از مدتی این ژورنال از طرف تامسون رویتر از لیست حذف میشه. حالا امتیاز مقاله من چی میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dadkhah01 نمایش پست ها
    من یه سوال برام پیش اومده؛
    فرضا من در یک ژورنال ای اس ای با نمایه zoological مقاله ام چاپ میشه ولی پس از مدتی این ژورنال از طرف تامسون رویتر از لیست حذف میشه. حالا امتیاز مقاله من چی میشه؟
    تا اونجاییکه من اطلاع دارم، اگر همچین اتفاقی بیافته امتیاز شما محفوظه. چون شما زمانی مقالتون اونجا پذیرش و چاپ شده که اون ژورنال ISA بوده.
    برعکس این قضیه هم صادق هست. یعنی ممکنه شما الان توی یک ژورنال که ISI نیست مقاله بدید و اون ژورنال چندسال بعد بره تو لیست ISI. ولی شما نمیتونید از این امتیاز استفاده کنید. چراکه زمانیکه شما مقالتون چاپ شده اون ژورنال ISI نبوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)