صفحه 3 از 57 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

بابا خرجش یه سرچ ساده هست
    http://scientific.thomson.com/isi/
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.m
    كسي اسم ‍‍ژورنال هاي ISI اي كه مقالات رو زودتر داوري مي كنن، مثلا 1و2 ماهه ، مي دونه؟!! ترجيحا رشته عمران.
    You should go and find the journals through ISI-Thompson site, after that you usually come to a great list. In order not to get puzzled you should consider their "Impact Factor" as well.
    There is usually a trade-off between the impact factor of each specific journal and the time it takes evaluating your paper in it.
    Regards
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

پیش فرض pdf همه جورنالهاي ISI

چون ديدم اغلب بچه ها وقت سرچ ندارند من همه ژورنال هاي ISIو IF اونا رو attach كردم.
    Conference تقريبا هميشه پول مي خواد.
    در برق مهمترين IEEE proceeding ه. اگه بلد باشيد چيكار كنيد با 400 دلار 2 تا 3 conf. مي ديد.
    بقيه رو نمي دونم.
    اغلب جورنالها مفتيند ولي حتي كار هاي خوب هم اغلب براي جورنال رد ميشند.
    متاسفم كه رك ميگم ولي من يه جورنال دارم ميخام يك ماهه چاپش كنم حرف بچگانه ايه. اگه جورنال داريد يه نگاه به رفرنس هاي جورنلاتون و مجلاتش بدازيد.
    ببينيد كدوم جورنال سريع تره. اگر چه حسابي نداره. اگه كارتون قويه 30 -40 % شانس accept داره.
    اماده 1تا2 رد شدن اول كار باشيد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

TO VAHIDT: در برق مهمترين IEEE proceeding ه. اگه بلد باشيد چيكار كنيد با 400 دلار 2 تا 3 conf. مي ديد.

Can you make it more clear that how can you register with only 400 in very good conf. such IEEE and about the upper sentence, because my major is Electrical as well?
    Thanks
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

Ranking of IEEE conf:
    1. Springer based (LNCS)
    2. Others:Madbase, SCOPUS, COPERNICUS

You should choose a conference with the highest database rank and also a conference that lets you register for more than 1 paper.
    For example Biomed, koalalumpur is Springer based (7 days to its deadline) and lets you register for more than 1 (two) with the same fee .
    China , Shanghai even let you 3 by only one registration but is now closed.

neosaviour
    Guest

پیش فرض مقاله ی ISI ؟

سلام دوستان
    میخواستم از دوستان بپرسم برای دادن مقاله ی ISI چقدر باید کار کرد و اساسا اینکه یه مقاله تو ISI پذیرفته شه باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟
    چقدر فرآیندش طول میکشه؟ اینکه مقاله submit کردیم ارزشی در resume ایجاد می کنه یا حتما بایدaccept بشه؟
    با معدل 14.5 دانشگاه امیرکبیر یه مقاله ی ISI چقدر کارم رو واسه apply کردن برای دانشگاه های آمریکا راه میندازه؟
    مقاله ی کنفرانس های داخلی ارزشی داره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : مقاله ی ISI ؟

مقالات ISI دارای درجه بندی هستند و بسته به اینکه ژورنال شما چقدر با اهمیت باشه، نیازمند صرف وقت و انرژیه.
    چیزیری که در نوشتن مقاله مهمه ( در رشته های فنی معمولا) داشتن ایده نو و جدیده که بستگی به میزان مظالعه شما داره. اگه ایده لازم برای نوشتن یک مقاله رو داشته باشین، فکر میکنم کتر از 1 ماه بتونین یک ژورنال ISI خوب بنویسین.
    مطمئنا submit کردن ژورنال هم کار ارزشمندیه. در مورد اهمیت مقلات داخلی اطلاعی ندارم.
    موفق باشید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member

این که یک مقاله چه خصوصیاتی باید داشته باشه اصلا گفتنی نیست. آخه چندین جنبه را باید در نظر گرفت. نو آوری، درستی نتایج به دست آمده، سبک نگارش و ... این چیزها را آدم بیشتر از مطالعه مقالات دیگر می تونه تا حدود زیادی بفهمه. مدت زمانش هم متفاوته. ببین من خودم چون می خوام برای ژورنال sound and vibration مقاله بفرستم یک مقدار روی این ژورنال دقت کردم.
    مثلا این ها را ببین:
    http://www.sciencedirect.com/science...e617a3387d9841

http://www.sciencedirect.com/science...cdd9a4e451aaa3

http://www.sciencedirect.com/science...915d58aa6e9854
    این سه مقاله را به صورت pdf دانلود کنید و تاریخ resive و accept را مقایسه کنید. ببینید هر کدوم چقدر طول کشیده تا قبول شه.
    یکی از این سه مقاله مال دانشجوهای ایرانیه (دانشجو های شریف)

یک مقاله خیلی می تونه در گرفتن پذیرش موثر باشه
    بخش مقاله را بیشتر مطالعه کنید. حتما جواب سوالاتتون را کامل تر پیدا می کنید

به نظر من مقاله کنفرانس داخلی تقریبا ارزشی ندارد. چون شما خودتان هم میدانید اگر کار دستاورد اساسی داشت در مجله قابل ارائه بود.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

اولین نکته ای که به نظرم می رسه همین لغت ISI است. بارها از اساتید معتبر داخلی (و حتی سردبیر یکی از دو مجله ی عضو ISI ایران) شنیده ام که ISI فقط در ایران مطرح است و بسیاری از اساتید خارجی ISI را نمی شناسند. ISI که موسسه ی تامسون عهده دار آن است راهی است برای ایندکس نمودن مقاله ها و ردیابی علم در جهان و هیچ ارزش دیگری ندارد.

اما آنچه مهم است ارزش و اعتبار مجله است. چه بسیار مجلاتی که عضو ISI هم هستند و حتی impact factor قابل قبولی دارند اما اعتبار علمی ندارند. چندی پیش تعدادی از دانشجویان شریف یک مقاله ی سر تا پا غلط به نام مجعول مصلی نژاد (ملهم از خوابگاه شهید مصلی نژاد) نوشتند و در یکی از مجلات ISI که IM خوبی هم داشت چاپ نمودند تا بی پایگی خیلی از مباحث راجع به مجلات ISI را نشان دهند. قبل از آن هم دانشجویان هاروارد با کمک رایانه جملاتی به صورت رندم نوشتند و مقاله ای آماده کردند و حاصل آن چاپ مقاله و مضحکه شدن آن مجله بود.

نتیجه ای که می خواهم بگیرم که ISI بودن مجله نیست بلکه اعتبار علمی آن است. بعضی از مجلات واقعا مو را از ماست می کشند و مثلا اگر کسی یک مقاله در Physical Review ، Applied Physics و یا J Mechanics and Physics of Solids داشته باشد یعنی خیلی زحمت کشیده و این را حتما اساتید خارج هم می دانند.

شما معدل و یا دانشگاه خود را که نمی توانید تغییر دهید. تنها چیزی که می تواند رزومه ی شما را قوی کند داشتن مقاله و تافل و جی آر ای بالا است. پس این یکی را بچسبید.

اما این که شما برای چاپ مقاله چه می توانید بکنید:
    به نظرم کاری که 0 و صدی است انتخاب کنید. مثلا برای برخی مسایل شما باید یک نرم افزار را ده هزار بار run کنید و آخر سر نتیجه گیری کنید. این گونه کارها حتما به نتیجه می رسد اگر چه ممکن است زحمت زیادی داشته باشد.
    نکته ی بعدی این که سراغ مسایل جدید بروید. مقالات آسان از موضوعات قدیمی همگی چاپ شده اند و امکان طرح موارد نو در آن حیطه ها بعید است در حالی که یک چیز ساده ولی جدید را می توان آسانتر در موضوعات جدید علمی بررسی و چاپ کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)