صفحه 35 از 57 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط toktam20 نمایش پست ها
    ................
    لطفا لینک لیست JCRرو دوباره اینجا بگید...من که واقعا گیج شدم که کدوم لیست بالاخره درسته و صد در صد isi isj ؟؟؟؟؟
    سلام
    به این لینک و این لینک مراجعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamkaz نمایش پست ها
    فکر نمی کنم بخواد منو بپیچونه چون هم مقاله از روی پایان نامه منه هم اینکه وقتی ازش پرسیدم گفت مقاله رو ارسال کرده در حالی که میتونست اصلا جواب نده. منتها مشکل من هم اینکه که نمیگه مقاله رو کجا فرستاده و کلا اصلا جواب نمیده، هم اینکه بدون اطلاع من این کارو انجام داده..

به هرحال ممنون از راهنماییتون
    سلام
    قربان اگه بقول استاد محترمتون كه گفته چندجا فرستاده و ريجكت كردند و الانم يك جا فرستاده جواب ندادند، بهش بگيد كو ايميلش؟ معمولا براي تمامي اسامي داخل مقاله از طرف همان مجله ايميلي مياد كه اقاي يا خانم فلاني مقاله با همچين عنواني در مجله ما سابميت شده، حالا اونيكه نويسنده مسئول هستش، ايميل ريجكت شدن يا پذيرفته شدن مقاله اش فقط و فقط براي ايميل نويسنده مسئول ميره، قاعدتا استاد محترمتون ايميل شما رو داره كه در هنگام سابميت مقاله در مجله ازش استفاده كنه، امروزه اكثرا مجلات داخلي و خارجي نام و نامخانوادگي ،دپارتمان و ايميلتك تك افراد در مقاله رو ميخوان و اجباري هستش كه بايد حتما پر بشه، موفق و مويد باشين.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mi6 نمایش پست ها
    سلام
    قربان اگه بقول استاد محترمتون كه گفته چندجا فرستاده و ريجكت كردند و الانم يك جا فرستاده جواب ندادند، بهش بگيد كو ايميلش؟ معمولا براي تمامي اسامي داخل مقاله از طرف همان مجله ايميلي مياد كه اقاي يا خانم فلاني مقاله با همچين عنواني در مجله ما سابميت شده، حالا اونيكه نويسنده مسئول هستش، ايميل ريجكت شدن يا پذيرفته شدن مقاله اش فقط و فقط براي ايميل نويسنده مسئول ميره، قاعدتا استاد محترمتون ايميل شما رو داره كه در هنگام سابميت مقاله در مجله ازش استفاده كنه، امروزه اكثرا مجلات داخلي و خارجي نام و نامخانوادگي ،دپارتمان و ايميلتك تك افراد در مقاله رو ميخوان و اجباري هستش كه بايد حتما پر بشه، موفق و مويد باشين.
    تنها چیزی که اجباره ایمیل نویسنده مسئوله،
    هستند مجلاتی که ایمیل همه افراد را میخواهند، اما تعداد خیلی زیادی هم هستند که ایمیل افراد دیگر را اجباری نمیگیرند
    تنها راه این فرد هم این هست که استاد اکانتش را باز کنه و بگه بیا اینم مقاله شما که در سایت مجله در حال بررسی هست.
    کسی که بخاد بپیچونه همه روش های دیگه را میتونه بپیچونه. مثلا همین ایمیل را طرف جعل میکنه. این اتفاق اخر برای خود من پیش آمد و استاد برای اینکه از سرش باز کنه چند تا نامه الکی درست کرده بودو ما را یک سال سر کار گذاشته بود (البته بعدا رسوا شد)
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام. کسی میدونه که آیا دانشجوهای کارشناسی میتونن مقاله ISI بنویسن یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Paciific نمایش پست ها
    سلام. کسی میدونه که آیا دانشجوهای کارشناسی میتونن مقاله ISI بنویسن یا نه؟
    سلام

چرا که نه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMoMi نمایش پست ها
    سلام

چرا که نه!
    آخه یک نفر به من گفت باید حداقل دانشجوی ارشد باشی تا بتونی!!

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Paciific نمایش پست ها
    آخه یک نفر به من گفت باید حداقل دانشجوی ارشد باشی تا بتونی!!
    دوست گرامی،
    همانطور که دوستمان اشاره کردند هیچ مانع قانونی و عرفی برای انتشار مقاله توسط دانشجویان کارشناسی وجود ندارد و اصولا ژورنال های معتبر به محتوای مقاله و تازگی ایده های ارائه شده توجه دارند و نه اینگونه مسائل حاشیه ای.
    اما از طرف دیگر یک دانشجوی کارشناسی به طور کلی دانش و ابزار کافی برای تولید علم که پیشنیاز تولید مقاله معتبر هست در اختیار ندارد و بعید هست که بتواند به صورت مستقل کار جدی انجام داده باشد.
    علاوه بر این از دانشجوی کارشناسی کسی انتظار مقاله ندارد و تا می توانید بر روی معدل و زبان متمرکز شوید که بعدها فرصت جبرانش را نخواهید داشت، برای مقاله نوشتن فرصت هست.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست گرامی،
    همانطور که دوستمان اشاره کردند هیچ مانع قانونی و عرفی برای انتشار مقاله توسط دانشجویان کارشناسی وجود ندارد و اصولا ژورنال های معتبر به محتوای مقاله و تازگی ایده های ارائه شده توجه دارند و نه اینگونه مسائل حاشیه ای.
    اما از طرف دیگر یک دانشجوی کارشناسی به طور کلی دانش و ابزار کافی برای تولید علم که پیشنیاز تولید مقاله معتبر هست در اختیار ندارد و بعید هست که بتواند به صورت مستقل کار جدی انجام داده باشد.
    علاوه بر این از دانشجوی کارشناسی کسی انتظار مقاله ندارد و تا می توانید بر روی معدل و زبان متمرکز شوید که بعدها فرصت جبرانش را نخواهید داشت، برای مقاله نوشتن فرصت هست.
    اتفاقا ژورنالهای معتبر قبل از همه چیز به اسم دانشگاه و اسامی نگاه میکنند بعد تازه به محتوا میرسند، البته اگر برسند.

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lovebox نمایش پست ها
    اتفاقا ژورنالهای معتبر قبل از همه چیز به اسم دانشگاه و اسامی نگاه میکنند بعد تازه به محتوا میرسند، البته اگر برسند.
    دوست گرامی،
    نظر شما به وضوح اشتباه است. اساسا بسیاری از ژورنال های معتبر فرایند داوری دابل بلایند دارند که داور ها اصولا از هویت نویسندگان آگاه نیستند. اگر احتمالا پیش داوری هم وجود داشته باشد، پیشداوری مثبت نسبت به نویسنده و دانشگاه بسیار شناخته شده هست و نه برعکس.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

برادر من در تصديق فرمايش دوستمون آقا يا خانم halcyon، همه نگاه به بار مقاله ميكنن، بنده خودم مقاله اي اس اي دارم، پابمد دارم، اسكوپوس دارم و كارشناس هم هستم، شما اصلا اسم همسايتون رو بزن تو مقالت بنويس استاد تمامه و ماله بهترين دانشگاه ايرانه، اونطرف نمياد تحقيق كنه ببينه همسايتون كيه كه، نگاه ميكنه مقالت چقدر بار داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)