صفحه 36 از 57 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

Banned

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست گرامی،
    نظر شما به وضوح اشتباه است. اساسا بسیاری از ژورنال های معتبر فرایند داوری دابل بلایند دارند که داور ها اصولا از هویت نویسندگان آگاه نیستند. اگر احتمالا پیش داوری هم وجود داشته باشد، پیشداوری مثبت نسبت به نویسنده و دانشگاه بسیار شناخته شده هست و نه برعکس.
    متاسفانه این مورد در همه ژورنالها صادق نیست. خیلی ساده هم میشه دلیلش رو گفت که دوستمون خودش گفت. شما یا دوستی که ادعا میکنه نمیدونم داور isi هست و اسکوپوسش فلان هست بیاد در یکی از مقالاتش که مطمینه چاپ میشه بیاد اسم همون همسایش رو بنویسه ببینه مقاله چاپ میشه یا نه.
    کاملا واضحه که ژورنالهای سطح بالا برای اینکه داوراش وقتشون تلف نشه اول یه نگاهی به دانشگاه و اسامی میندازن و تازه اگر وقت کردن یه نگاهی هم به اسکوپوس طرف میندازن بعد میان بشینن ببینن ایده چه دادید!
    ممکنه شما ژورنال با ایمپکت 1 رو خیلی سطح بالا بدونید ولی بحث من در مورد ژورنالهای معتبر و معروف دنیاست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lovebox نمایش پست ها
    متاسفانه این مورد در همه ژورنالها صادق نیست. خیلی ساده هم میشه دلیلش رو گفت که دوستمون خودش گفت. شما یا دوستی که ادعا میکنه نمیدونم داور isi هست و اسکوپوسش فلان هست بیاد در یکی از مقالاتش که مطمینه چاپ میشه بیاد اسم همون همسایش رو بنویسه ببینه مقاله چاپ میشه یا نه.
    کاملا واضحه که ژورنالهای سطح بالا برای اینکه داوراش وقتشون تلف نشه اول یه نگاهی به دانشگاه و اسامی میندازن و تازه اگر وقت کردن یه نگاهی هم به اسکوپوس طرف میندازن بعد میان بشینن ببینن ایده چه دادید!
    ممکنه شما ژورنال با ایمپکت 1 رو خیلی سطح بالا بدونید ولی بحث من در مورد ژورنالهای معتبر و معروف دنیاست.
    شما ژورنالهای معتبر رشته خودتون رو نگاه کنید ببینید فقط از دانشگاههای تاپ در اونها مقاله چاپ میشه یا نه. حداقل در رشته های مهندسی که من دیده ام در مجلات معروفش از دانشگاههای تاپ و پایین و غیره همه هستند. طبعا در دانشگاهای تاپ کارهای ارزشمندتری انجام میشه که شانس چاپ بیشتری داره ولی بصرف اسم دانشگاه نیست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما ژورنالهای معتبر رشته خودتون رو نگاه کنید ببینید فقط از دانشگاههای تاپ در اونها مقاله چاپ میشه یا نه. حداقل در رشته های مهندسی که من دیده ام در مجلات معروفش از دانشگاههای تاپ و پایین و غیره همه هستند. طبعا در دانشگاهای تاپ کارهای ارزشمندتری انجام میشه که شانس چاپ بیشتری داره ولی بصرف اسم دانشگاه نیست.
    به گفته های من توجه نشد. من گفتم در مورد همه ژورنالها گفته های شما صادق نیست. من گفتم در بعضی ژورنالهای معتبر طبیعی است داوران برای اینکه وقت خود را تلف نکنند با توجه به تجربه قبلی قبل از نگاه کردن به محتوی مقاله، به اسم دانشگاه و اسامی نگاه میکنند. این یک امر طبیعی است و من نگفتم صرف اسم.
    چطور ممکنه یک مقاله به ژورنالی فرستاده بشه و چاپ نشه بعد چند ماه عین همون مقاله با اضافه کردن اسم یک نفر فرستاده بشه مورد قبول واقع بشه. اون هم ژورنالی با ایمپکت 1.3 در رشته برق!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lovebox نمایش پست ها
    به گفته های من توجه نشد. من گفتم در مورد همه ژورنالها گفته های شما صادق نیست. من گفتم در بعضی ژورنالهای معتبر طبیعی است داوران برای اینکه وقت خود را تلف نکنند با توجه به تجربه قبلی قبل از نگاه کردن به محتوی مقاله، به اسم دانشگاه و اسامی نگاه میکنند. این یک امر طبیعی است و من نگفتم صرف اسم.
    چطور ممکنه یک مقاله به ژورنالی فرستاده بشه و چاپ نشه بعد چند ماه عین همون مقاله با اضافه کردن اسم یک نفر فرستاده بشه مورد قبول واقع بشه. اون هم ژورنالی با ایمپکت 1.3 در رشته برق!
    دوست من این امر اتفاق میفتد ولی نه روال طبیعی است و نه لزوما بخاطر اضافه کردن یک اسم. اینکه یک مقاله در دوبار داوری توسط دو گروه مختلف داوری بشه و نظر متفاوتی در موردش داده بشه نتیجه عجیبی نیست. منتهی جمله ای که شما فرمودید این بود که "کاملا واضحه که ژورنالهای سطح بالا برای اینکه داوراش وقتشون تلف نشه اول یه نگاهی به دانشگاه و اسامی میندازن و تازه اگر وقت کردن یه نگاهی هم به اسکوپوس طرف میندازن بعد میان بشینن ببینن ایده چه دادید!" تنها برداشت ممکن از جمله شما اینه که انگار ادیتور بدون فرستادن مقاله برای داوری مقاله رو رد میکنه. در مورد مقاله ای که گفتید اینطور بود؟ یعنی دفعه اول هیچ فیدبکی از داورها دریافت نشد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست من این امر اتفاق میفتد ولی نه روال طبیعی است و نه لزوما بخاطر اضافه کردن یک اسم. اینکه یک مقاله در دوبار داوری توسط دو گروه مختلف داوری بشه و نظر متفاوتی در موردش داده بشه نتیجه عجیبی نیست. منتهی جمله ای که شما فرمودید این بود که "کاملا واضحه که ژورنالهای سطح بالا برای اینکه داوراش وقتشون تلف نشه اول یه نگاهی به دانشگاه و اسامی میندازن و تازه اگر وقت کردن یه نگاهی هم به اسکوپوس طرف میندازن بعد میان بشینن ببینن ایده چه دادید!" تنها برداشت ممکن از جمله شما اینه که انگار ادیتور بدون فرستادن مقاله برای داوری مقاله رو رد میکنه. در مورد مقاله ای که گفتید اینطور بود؟ یعنی دفعه اول هیچ فیدبکی از داورها دریافت نشد؟
    سلام
    دفعه اول فورا جواب دادن در scope این ژورنال نیست. اصلا چنین چیزی ممکن نیست! چطور میشه مقاله ای شبیه به مقاله دیگه که 1 سال پیش چاپ شده قبول بشه و مقاله ای که دقیقا عین همان موضوع با الگوریتمی دیگر حل شده بلافاصله out of scope بخوره؟!!

سلام

در مورد اعتبار مقالات معمولا موارد زير عنوان ميشه. ميشه معني انها رو بفرماييد و اينكه معيار اعتيار مقاله كدام يك ميباشد؟

SCimage journal rank :SJR
    impact factore

5year impact factor

impact per publication
    SNip: Source normalized impact per paper

سلام
    در فرمت مقالات موارد single space ؤ double spaces يعني چه؟
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام
    در فرمت مقالات موارد single space ؤ double spaces يعني چه؟
    با تشكر
    They asked you to make the lines single or double spaces according to the journal format. You can meet the request through word.docx. More to the point, it goes through paragraph tab, then spacing section and line spacing afterward.
    Best
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

اینا همه توو ویکی پدیا هست و فارسی هم داره

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام

در مورد اعتبار مقالات معمولا موارد زير عنوان ميشه. ميشه معني انها رو بفرماييد و اينكه معيار اعتيار مقاله كدام يك ميباشد؟

impact factore

5year impact factor

impact per publication

سلام
    شايد بايد سوالم را اينگونه ميپرسيدم كه در ژورنال هايي كه چند عبارت زير درج ميشود (مثل ژورنالهاي الزوير) كدام يك بيشتر بيانگر اعتبار مجله ميباشد

impact factore
    5year impact factor
    impact per publication
    با تشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)