صفحه 39 از 57 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

یه درخواست دیگه هم دارم. می شه لطفا دربارۀ اعتبار مجله های زیر هم نظر بدین و بفرمایید این مجلات معتبرتر هستند یا مجلات ISI که توی سوال قبلی ازشون اسم بردم؟

Journal of Current Research in Science
    توضیحات : EISSN: 2322-5009،Global Impact Factor: 0.0.876،Universal Impact Factor: 0.4773،همه رشته ها

Journal of Engineering and Applied Sciences
    توضیحات : ISSN:1818-7803 ،همه رشته های مهندسی ،sjr :0.15

Journal of Applied Environmental and Biological Sciences (JAEBS)
    توضیحات : ISSN:2090-4274 ، همه رشته ها ،IF:1.73

Journal of Engineering and Applied Sciences
    توضیحات : ISSN Online :1993-6079 ، مهندسی

International Journal of Applied Engineering Research
    توضیحات : ISSN:0973-4562 ، مهندسی ، scopus

DAV International Journal of Science
    توضیحات : ISSN:2277-5641 ، همه رشته ها ، IF:0.378

INTAN management journal
    توضیحات : ISSN:0128-3324،ISC،IF:1.41،کشور مالزی ،همه رشته ها

International Journal of Industrial Engineering Computations
    توضیحات : ISSN Online :1923-2934 ، مهندسی ، SJR :0586 ، Scopus

Decision Science Letters
    توضیحات : ISSN:1929-5812 ،همه رشته ها ، scopus

JOURNAL OF SOLID MECHANICS IN ENGINEERING
    توضیحات : ISSN:2008-4927 ، همه رشته ها ، scopus

و سوال آخرم از محضر شما:

اینکه یه مقاله توی مجله ای که واسه همۀ رشته ها هست چاپ بشه، از ارزشش کم می شه؟

با آرزوی سلامتی و سربلندی روز افزون برای شما که در نهایت بردباری و بزرگواری دانش خودتون رو در اختیار امثال بنده قرار می دین

نقل قول نوشته اصلی توسط Uproar نمایش پست ها
    و سوال آخرم از محضر شما:

با آرزوی سلامتی و سربلندی روز افزون برای شما که در نهایت بردباری و بزرگواری دانش خودتون رو در اختیار امثال بنده قرار می دین
    با سلام

به نظ بنده مجله ای که در زمینه همه رشته ها مقاله چاپ می کند، دارای ارزش است، اگرچه بهتر است هر مقاله در مجله ای چاپ شود که مرتبط با آن است. بنده اساتیدی را دیده ام که در مجلات چند رشته ای مقاله چاپ کرده اند. همه ی این توضیحات به این دلیل بود که در واقع چاپ مقاله در ژورنال چند رشته ای بستگی به نویسنده دارد و کاملا سلیقه ای است. خودتان باید تصمیم بگیرید و یا با دوستان هم رشته ای تان مشورت کنید. در مورد سوالات قبلتون هم می توانید این سایت را چک کنید تا از معتبر بودن و یا نبودن مجلات آگاه شوید:

http://www.msrt.ir/fa/rppc/pages/fil...lications.aspx

بهترین آرزوها

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

نقل قول نوشته اصلی توسط Uproar نمایش پست ها
    و سوال آخرم از محضر شما:

خیلی از ژورنال هایی که در همه رشته ها مقاله چاپ میکنن هم ژورنال های معتبری هستن و هم خیلی مورد توجه. به عنوان مثال PLOS ONE بزرگترین ژورنال دنیاست که IF=3.2 داره و خیلی از بزرگان رشته های مختلف تو اون چاپ کردن.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

نقل قول نوشته اصلی توسط h791791791 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من مي خوام از يه ژورنال فقط نامه دريافت مقاله رو داشته باشم صرفا دريافت نه اكسپت يعني به محض ارسال مقاله براش يه نامه بده كه مقاله شما رسيد و مثلا در حال رسيدگي است مقاله ام مربوط به مديريت است و در يه ژورنال ISI مي خوام يا اسكاپوس لطفا راهنمايي كنيد .ممنون
    اگه میخواید تو رزومه استفاده کنید می تونید تاریخ فرستادن رو به اضافه Submission or Manuscript number رو استفاده کنید. معمولا بعد از سابمیت اولیه یک ایمیل برای نویسنده مسئول میاد که مقاله دریافت شده ( یا برای همه نویسنده های ایمیل فرستاده میشه یا می تونید از نویسنده مسئول بخواید که برای شما Forward کنه). بعد از این اگه مقاله تو Scope ژورنال باشه یک کد می گیره که شما می تونید از اون کد هم به عنوان مدرک استفاده کنید.
    معمولا بیشتر از این مشخصات و آپدیت وضعیت مقاله و گاهی اسم ادیتور ژورنال ها اطلاعات بیشتری ارائه نمیدن.
    امیدوارم مقاله تون چاپ بشه
    موفق باشید.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان لطف می کنید یک منبع مناسب و با کیفیت برای ترجمه ی مقاله معرفی کنید که خودتون هم تجربه ی همکاری داشتید؟ یه سری وب سایت هستن که من نمی دونم کارشون تا چه حد خوبه. ممنونم

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام دوستان
    یه سوال فنی ...
    وقتی کارت کاملا جدیده و هیچ کار مشابهی وجود نداره که نتایجت رو باهاش مقایسه کنی و رفرنس بدی، برای validation کار باید چیکار کنیم؟
    مثلا فرض کنید باید یه پارامتری افزایش پیدا کنه، حالا من روشمو اعمال کردم و به خوبی اون پارامتر افزایش پیدا کرده (تا اینجا خودش کلی خوبه چون افزایش اون پارامتر کار ساده ای نیست)... حالا من ادعا دارم که علاوه بر این، مقدار افزایش به ازای یه حالت خاص از هزار حالت ممکن که از طریق محاسبات و روابط بدست میارم در واقع بیشترین مقدار افزایشیه که میتونیم داشته باشیم. اگه بخوام تمام برای تمام حالت ها نتایج رو بدست بیارم بالای هزار حالت میشه که امکان پذیر نیست. لذا فقط میتونم چند حالت رندم رو انتخاب کنم و نشون بدم بیشترین مقدار همون مقداریه که ابتدا با روش خودم بدست آوردم . آیا این ولیدیت میکنه کارمو؟
    البته میدونم تا وقتی با موضوع و کار و حیطه کاری من آشنا نیاشید، واقعا نمیشه نظری داد، ولی خب تا همین جا ممنون میشم نظراتتون رو ببینم.
    NO PAIN NO GAIN

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال فنی ...
    وقتی کارت کاملا جدیده و هیچ کار مشابهی وجود نداره که نتایجت رو باهاش مقایسه کنی و رفرنس بدی، برای validation کار باید چیکار کنیم؟
    مثلا فرض کنید باید یه پارامتری افزایش پیدا کنه، حالا من روشمو اعمال کردم و به خوبی اون پارامتر افزایش پیدا کرده (تا اینجا خودش کلی خوبه چون افزایش اون پارامتر کار ساده ای نیست)... حالا من ادعا دارم که علاوه بر این، مقدار افزایش به ازای یه حالت خاص از هزار حالت ممکن که از طریق محاسبات و روابط بدست میارم در واقع بیشترین مقدار افزایشیه که میتونیم داشته باشیم. اگه بخوام تمام برای تمام حالت ها نتایج رو بدست بیارم بالای هزار حالت میشه که امکان پذیر نیست. لذا فقط میتونم چند حالت رندم رو انتخاب کنم و نشون بدم بیشترین مقدار همون مقداریه که ابتدا با روش خودم بدست آوردم . آیا این ولیدیت میکنه کارمو؟
    البته میدونم تا وقتی با موضوع و کار و حیطه کاری من آشنا نیاشید، واقعا نمیشه نظری داد، ولی خب تا همین جا ممنون میشم نظراتتون رو ببینم.

دوست عزیز
    تا اونجایی که من دیدم و میدونم حتما و حتما نیازی به Validation نیست. اگه اینجوری باشه دیگه هیچ روش و متدی در دنیا به وجود نمیاد. چون بالاخره یه چیزی یه زمانی به وجود میاد و بعدا کسایی دیگه میان اون رو رد یا تایید میکنن
    من خودم مقاله های خیلی زیادی رو دیدم که Validation نداشته چون به قول شما وجود هم نداشته چیزی . و مثل موردی که شما اشاره کردین بوده
    حتی مقاله ای رو دیدم که نویسنده توش با این مفهوم نوشته بود که: به نظر نویسنده فلان چیز باید اینجوری باشه ولی دلیلی براش وجود نداره و نویسنده امیدواره که در آینده دلایلی بر رد و تایید فلان موضوع پیدا بشه!

متوجه منظورم شدید؟؟ یعنی موضوع اینقدر مبهم بوده که خود نویسنده هم از چنین عبارتی استفاده کرده و چاپ هم شده. دیگه چه برسه به Validation کردن!

بنابراین بسته به موضوع کاری و نوع کاری که انجام میدین چنین چیزی ممکنه

حالا اینکه کار شما چقدر در این محدوده قرار میگیره رو خودتون بهتر میدونید

موفق باشید

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال فنی ...
    اگه کارتون آزمایشگاهی هست و جدید، که خوب یک دیتای جدید هست. در غیر این صورت اگه کارتون تءوری هست و کار مشابه تئوری انجام نشده که با اون مقایسه کنید، باید با کارهای اکسپریمنتال مقایسه کنید تا درستی کارتون رو ببینید.

البته وقتی پستتون رو کامل خوندم فهمیدم که کارتون آزمایشگاهی نیست و برای این موضوعی که کار میکنید داده اکسپریمنتال هم احتمالا وجود نداره.

بنظرم یک کار مشابهی (نه دقیقا ولی تو همین زمینه) که شبیه کار شماست پیدا کنید ببینید میتونید جوابی مشابه اون (برای اون کار) بدست بیارید؟ برای اینکه ببینید کارتون درست بوده یا نه.
    ویرایش توسط EHSM : March 7th, 2016 در ساعت 07:32 AM

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    تا اونجایی که من دیدم و میدونم حتما و حتما نیازی به Validation نیست. اگه اینجوری باشه دیگه هیچ روش و متدی در دنیا به وجود نمیاد. چون بالاخره یه چیزی یه زمانی به وجود میاد و بعدا کسایی دیگه میان اون رو رد یا تایید میکنن
    من خودم مقاله های خیلی زیادی رو دیدم که Validation نداشته چون به قول شما وجود هم نداشته چیزی . و مثل موردی که شما اشاره کردین بوده
    حتی مقاله ای رو دیدم که نویسنده توش با این مفهوم نوشته بود که: به نظر نویسنده فلان چیز باید اینجوری باشه ولی دلیلی براش وجود نداره و نویسنده امیدواره که در آینده دلایلی بر رد و تایید فلان موضوع پیدا بشه!

متوجه منظورم شدید؟؟ یعنی موضوع اینقدر مبهم بوده که خود نویسنده هم از چنین عبارتی استفاده کرده و چاپ هم شده. دیگه چه برسه به Validation کردن!

بنابراین بسته به موضوع کاری و نوع کاری که انجام میدین چنین چیزی ممکنه

حالا اینکه کار شما چقدر در این محدوده قرار میگیره رو خودتون بهتر میدونید

موفق باشید
    این روش و متد جدید اگه بخواد بوجود بیاد، باید روشهای گذشته، جوابهای قبلی رو follow بکنه. همینجوری نیست که من بیام بگم این روش درست نیست و این جوری باید باشه! وگرنه که سنگ رو سنگ بند نمیشه. اگه کسی میخواد روش جدید ارائه کنه، مثلا بجای استفاده از بسط سری فوریه از یه چیز دیگه در حل استفاده کنه باید اول درستی روش خودش رو نشون بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)