صفحه 42 از 57 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط luuuus نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    ژورنالایی با ضریب تاثیر یک و نیم ، ژورنالایی محسوب میشن که مقاله باید کیفیت بالایی داشته باشه یا ژورنالایه عادی محسوب میشن ؟
    کلا چه تحلیلی میکنید ژورنالایی با این ضریب رو ؟
    ممنون از شما
    سلام دوست عزیز.
    هر رشته میانگین ضریب تاثیر خودش رو داره و حتی هر زیرشاخه، پس به طور کلی نمیشه خیلی نظر داد ولی خب شاید بشه به چند نکته توجه کرد.
    همیشه ضریب تاثیر یا ایمپکت فاکتور نشان از کیفیت یک ژورنال نیست و ملاک های دیگه ای هم هستن. به عنوان مثال دو ژورنال با یک ضریب تاثیر توی یک رشته ممکن بین محقق های اون رشته خیلی از لحاظ اعتبار متفاوت باشن. به عنوان مثال ژورنالی ممکنه با یه سری از کارها مثل چاپ مقاله Review، Reports, letter to editor و... باعث بشه ایمکپتش بالا بره در حالیکه تو ISI چیزهایی مثل Letter to editor va commentary va.. جز مقاله حساب نمیشن ولی رفرنس هایی که به اونا داده میشه محسوب میشه و به این طریق ایمپکت ژورنال بالا میره ولی ژورنال دیگه فقط Research paper or original research چاپ میکنه و با همون ایمپکت معمولا به نظر من اعتبار بیشتری خواهد داشت. شاید دیده باشید بعضی از ژورنال های خوش نام هر زمینه ممکن خیلی ایمپکت های بالایی نداشته باشن.
    البته به طور کلی با اطلاعاتی که من از علوم اعصاب دارم، این ضریب تاثیر بالا حساب نمیشه و حتی شاید زیر میانگین هم باش.
    موفق باشید.

سلام دوستان عزیز
    من دنبال ژورنال های Short comminution هستم در رشته مهندسی مواد. کسی هست بشناسه؟ یا از کجا میشه تشخیص داد که ژورنال از این دسته هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

نقل قول نوشته اصلی توسط enginnering نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من دنبال ژورنال های Short comminution هستم در رشته مهندسی مواد. کسی هست بشناسه؟ یا از کجا میشه تشخیص داد که ژورنال از این دسته هست؟
    سلام دوست عزیز،
    اگه منظورتون مقاله Short Communication هستش که باید بگم این ژورنال نیست و یک نوع Publication هستش که حتی ممکن ژورنال های معمولی هم داشته باشن مثل انواع مقالات دیگه. یقینا تو سایت هر ژورنال نوشته چه نوع مقاله هایی رو قبول میکنن و بر این اساس می تونید ژورنال مناسب رو انتخاب کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام. یک سوال درباره بودن یا نبودن اسم استاد در مقاله.
    دوستان بنده اگر با دوتا از دانشجوهای دیگه یک مقاله برای ژورنال های معتبر با ایمپکت بالا بدم ولی اسم استادم نباشه بهتره؟ (اسم خودم اول)
    یا اینکه اسم استادم به عنوان اسم اول باشه و اسم خودم دوم؟ (دانشگاه آزادم استادم هم حدود 15 20 تا ISI داره)

چون شنیدم که اگر استاد خیلی معروف نباشه، آنچنان تاثیری در روند گرفتن اکسپت نخواهد داشت. ولی اینم شنیدم که اگر اسم استاد خودت نباشه، وقتی اپلای کنی اساتید اونور فکر می کنن که استاد رو دور زدی یا باهاش مشکلی داشتی که اسمش نیست.

در کل می خواستم بدونم بودن یا نبودن اسم استاد (غیر معروف) در مقاله ISI، چقدر در روند اکسپت گرفنن مقاله و همچنین روند اپلای کردن تاثیر داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_17173 نمایش پست ها
    سلام. یک سوال درباره بودن یا نبودن اسم استاد در مقاله.
    دوستان بنده اگر با دوتا از دانشجوهای دیگه یک مقاله برای ژورنال های معتبر با ایمپکت بالا بدم ولی اسم استادم نباشه بهتره؟ (اسم خودم اول)
    یا اینکه اسم استادم به عنوان اسم اول باشه و اسم خودم دوم؟ (دانشگاه آزادم استادم هم حدود 15 20 تا ISI داره)

چون شنیدم که اگر استاد خیلی معروف نباشه، آنچنان تاثیری در روند گرفتن اکسپت نخواهد داشت. ولی اینم شنیدم که اگر اسم استاد خودت نباشه، وقتی اپلای کنی اساتید اونور فکر می کنن که استاد رو دور زدی یا باهاش مشکلی داشتی که اسمش نیست.

در کل می خواستم بدونم بودن یا نبودن اسم استاد (غیر معروف) در مقاله ISI، چقدر در روند اکسپت گرفنن مقاله و همچنین روند اپلای کردن تاثیر داره؟
    مقاله تون مربوط به کار پایان نامه تون است؟ اگر هست که طبعا باید اسم استادتون هم باشه. اگر نیست و استاد هم در این پژوهش نقشی نداشته نباید اسمش باشه. اختیاری که نیست که بتونید بزنید یا نزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مقاله تون مربوط به کار پایان نامه تون است؟ اگر هست که طبعا باید اسم استادتون هم باشه. اگر نیست و استاد هم در این پژوهش نقشی نداشته نباید اسمش باشه. اختیاری که نیست که بتونید بزنید یا نزنید.
    مربوط هست ولی استادم کاری انجام نمیده و نخواهد داد! فقط در آخر مقاله رو بررسی می کنه. (اینم بگم که یک مقاله برای کنگره ملی مهندسی عمران از پایان نامم استخراج شده و اسم استادم هم اسم اول بود. ولی خب این یکی ISI هستش)
    سوال من اینه که اگر اسم استاد باشه، روند اکسپت گرفتن تسریع میشه یا نه؟ و اگر نباشه، وقتی که اپلای کنم این جلوه بدی خواهد داشت که اسمی از استادم نیست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_17173 نمایش پست ها
    مربوط هست ولی استادم کاری انجام نمیده و نخواهد داد! فقط در آخر مقاله رو بررسی می کنه. (اینم بگم که یک مقاله برای کنگره ملی مهندسی عمران از پایان نامم استخراج شده و اسم استادم هم اسم اول بود. ولی خب این یکی ISI هستش)
    سوال من اینه که اگر اسم استاد باشه، روند اکسپت گرفتن تسریع میشه یا نه؟ و اگر نباشه، وقتی که اپلای کنم این جلوه بدی خواهد داشت که اسمی از استادم نیست؟
    اگر مربوط بوده و ایشون هم قراره بررسی کنه خوب اسمش را بعنوان نفر آخر بزنید. بهر حال ممکنه ایجاد سوال کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    نظر شما در مورد special issue چیه؟ من در حال آماده کردن مقاله ای هستم و ژورنالی مد نظرم هست که ددلاین special issue آن سه ماه دیگه است. اما مردد هستم که بصورت عادی بفرستم یا نه؟ از طرفی فرستادن برای special issue ممکنه فرایند داوری رو کوتاهتر کنه و از طرف دیگه چون تعداد مقالات قائدتا محدوده، حتی اگه مقاله از نظر داورها مطلوب باشه ممکنه از نظر ادیتور در اولویت قرار نگیره؟ لطفا بنده را راهنمایی کنید. سپاس از لطف شما.

Junior Member

با سلام
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    من رشته برق هستم و یه مقاله ژورنال دارم تو زمینه مخابرات -کامپیوتر اما نمیدونم برای چه ژورنالی بفرستم نمیتونم انتخاب کنم
    مقالم بد نیست اما خیلی هم حرفی نیست
    الان نمیدونم کجا بفرستم؟یه ژورنال سطح معمولی به پایین اما معتبر میخوام که سخت نگیره و حتما اکسپت شه
    لطفا چندتا ژورنال بهم معرفی کنید گیج شدم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mm69 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    من رشته برق هستم و یه مقاله ژورنال دارم تو زمینه مخابرات -کامپیوتر اما نمیدونم برای چه ژورنالی بفرستم نمیتونم انتخاب کنم
    مقالم بد نیست اما خیلی هم حرفی نیست
    الان نمیدونم کجا بفرستم؟یه ژورنال سطح معمولی به پایین اما معتبر میخوام که سخت نگیره و حتما اکسپت شه
    لطفا چندتا ژورنال بهم معرفی کنید گیج شدم
    مقاله تون در باره چه موضوعی است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)