صفحه 5 از 57 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

اصولا چند وقت باید منتظر باشیم تا جواب بیاد؟

ISI حدودا 3 ماه تا یکسال طول می کشه تا جواب بدن.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

i have a question. i hope i am in the right place to ask "i heard that in order to write a review article you must have some original works on that topic? is it true?

if so i should propose some orignal works and after publishing them. i may write a review article.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

اگه کسی ژورنالی رو میشناسه که بشه مقالات نفتی رو فرستاد و یه ماهه حد اکثر جواب بده راهنما یی کنید ممنون. ترجیحا راحت هم اکسپت کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لرزه شناسی, تهران شمال

یه سوال:
    برای اینکه یه مقاله به ژرنال ISI بفرستم باید قبل از ارسال مقاله به تهیید جایی یا کسی برسه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arghanon نمایش پست ها
    یه سوال:
    برای اینکه یه مقاله به ژرنال ISI بفرستم باید قبل از ارسال مقاله به تهیید جایی یا کسی برسه؟
    احتیاج نیست به تائید جائی برسه اما بهرحال چاپش مستلزم اینه که شما تحقیقات ارزشمندی انجام داده باشید و نتیجه اون تحقیقات رو در مقاله تون ارائه کنید.

بعضی دوستان بنظر میرسه دید اشتباهی راجع به مقاله های تحقیقاتی دارند. شما که بلند نمیشید بگید "خوب من میخوام یه مقاله بنویسم تا پذیرش بگیرم. حالا موضوعش چی چی باشه؟!!" اینجوری که راهش نیست.

البته برای رشته های مختلف فرق میکنه ولی گمان میکنم در اکثر رشته ها شما اول یک زمینه تحقیقاتی انتخاب میکنید، در اون زمینه کار کافی انجام میدید و نتایج جدیدی بدست میاورید، عموما اول موضوع تحقیقاتتون رو در یکی دو تا کنفرانس داخلی و خارجی ارائه میدید و فیدبک شنوندگان رو میگیرید، و وقتی کارتون پخته شد برای یک مجله ارسال میکنید که چاپش کنند. تازه اونجا هم هزارجور ایراد به کارتون میگیرند که باید رفعش کنید. یک مقاله خوب چند سال طول میکشه تا به مرحله چاپ برسه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghader bahrami نمایش پست ها
    اصولا چند وقت باید منتظر باشیم تا جواب بیاد؟
    هیچ اصولی وجود نداره. من واقعا نمیدونم این عدد3 ماه از کجا اومده...!!!ممکنه یه مجله یک سال طول بده و ممکنه یه مجله یه هفته ای قبول کنه. من یک هفته ایش رو هم دیدم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    هیچ اصولی وجود نداره. من واقعا نمیدونم این عدد3 ماه از کجا اومده...!!!ممکنه یه مجله یک سال طول بده و ممکنه یه مجله یه هفته ای قبول کنه. من یک هفته ایش رو هم دیدم.
    در رشته های مهندسی که مجله های معتبر بندرت کمتر از یکسال میشه. بعضی مجلات (مثلا مجلات IEEE) در footnote صفحه اول هر مقاله زمانهای پروسه پذیرش و چاپ اون مقاله رو مینویسند. مجلات تاپ IEEE بعضا پروسه بررسی شون تا 3 سال طول میکشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer نمایش پست ها
    ISI حدودا 3 ماه تا یکسال طول می کشه تا جواب بدن.
    البته این رو بگم که ژورنال isi هست که ۴ هفته ای جواب میده. impact = ۱.۲
    It will comes into reality!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها

آره من موافقم که یک هفته ای هم جواب میدان . اصلا باورتون میشه که همون روز accept کنه؟ بی شک که ندیدین ، elsevier هم هست. مقاله مربوط به یه ایرانی است . میدونید کیه؟
    راهنمایی : پدر انتقال جرم ایران. سندش هم موجوده بگم ؟
    It will comes into reality!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)