صفحه 51 از 57 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط hamide1370 نمایش پست ها
    اینجا فقط IF رو گفته من q مد نظرمه
    وقتی که سرچ کنید
    یه جدول رنگی رنگی برای ژورنال میاد که هر رنگش نشان دهنده q هستش

سلام. من چندتا مقاله آی اس آی مرتبط با رشته مهندسی عمران خاک و پی نوشتم اما تنهایی نوشتم یعنی با استادم نبوده. الان که میخام سابمیت کنم نمدونم آیا اینکه فقط اسم خودم هست تو مقاله بده از نظر شانس اکسپت یا نه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_sh_civil نمایش پست ها
    سلام. من چندتا مقاله آی اس آی مرتبط با رشته مهندسی عمران خاک و پی نوشتم اما تنهایی نوشتم یعنی با استادم نبوده. الان که میخام سابمیت کنم نمدونم آیا اینکه فقط اسم خودم هست تو مقاله بده از نظر شانس اکسپت یا نه؟
    سلام محتوای مقاله بررسی می شود طبیعتا از نظر علمی. اگر مقاله کیفیت مناسبی داشته باشد در مجلات موردنظرتان چاپ خواهد شد.

Junior Member

سلام مقاله آی اس آی برای درج نامم در رشته عمران سازه میخوام کسی داشته باشه پیام بذاره لطفا برای صحبت راجع به شرایطش

سلام من دنبال يك ژورنال با ايمپكت حدود 1.5-1 ميگردم كه زود جواب بدن. مقالم در زمينه طراحي كنترلر براي ربات هست.
    ممنون از راهنمايي هاي شما

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام من دنبال يك ژورنال با ايمپكت حدود 1.5-1 ميگردم كه زود جواب بدن. مقالم در زمينه طراحي كنترلر براي ربات هست.
    سلام، خب احتمالا این ژورنال رو میشناسید ولی کمی ایمپکت فکتورش بیشتر هست (حدود 2)... میانگین 5هفته ای جواب میده
    https://www.journals.elsevier.com/eu...nal-of-control
    این یکی هم ژورنال خوبی هست (IF: 2.6) که بطور میانگین 8هفته جواب دادنشون طول میکشه
    https://www.journals.elsevier.com/co...ering-practice
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    سلام، خب احتمالا این ژورنال رو میشناسید ولی کمی ایمپکت فکتورش بیشتر هست (حدود 2)... میانگین 5هفته ای جواب میده
    https://www.journals.elsevier.com/eu...nal-of-control
    این یکی هم ژورنال خوبی هست (IF: 2.6) که بطور میانگین 8هفته جواب دادنشون طول میکشه
    https://www.journals.elsevier.com/co...ering-practice
    خيلي ممنون از جوابتون. در ژورنال اول قبلا سابميت كرده بودم و بدليل اينكه كار فقط شبيه سازي هست و practical ​نيست اديتور عنوان كرد كه out of scope ​هست. ژورنال دوم هم به نظرم خيلي بالا باشه. ژورنال پايين تر سراغ داريد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

خيلي ممنون از جوابتون. در ژورنال اول قبلا سابميت كرده بودم و بدليل اينكه كار فقط شبيه سازي هست و practical ​نيست اديتور عنوان كرد كه out of scope ​هست. ژورنال دوم هم به نظرم خيلي بالا باشه. ژورنال پايين تر سراغ داريد؟
    از جورنال فایندر الزویر کمک گرفتید؟ خیلی وقتا کمک میکنه! منتهی چون چکیده ی مقاله رو لازم داره، من نمیتونم براتون نگاه کنم، خودتون باید وارد کنید داخلش و بهتون حدودا 10 تا ژورنال پیشنهاد میده...بنظرم دومی و اولی خیلی از نظر سطح تفاوتی نمیکنند. اگر خیلی عجله ندارید یه تلاشی بکنید شاید قبول کنند و براتون بهتر هم بشه!
    متاسفانه ژورنال های دیگه ای که میشناسم همه IF های بالاتر از 2 دارند، مثل mssp journal که حدودا 4.3 هست...
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام مجلات مناسب موضوع شما بسیار زیاد هستند. اما نمی توان گفت مقاله را برای چه جورنالی بفرستید. چون همه چیز به سطح مقاله و نوآوری مقاله وابسته است. معمولا خود نویسنده بهتر می تواند قضاوت کند مقاله اش در سطح چه جورنالی است. اما کلا برای جورنالی که 50 درصد احتمال می دهید مقاله تان را بپذیرد ارسال کنید و کلیه مجلات تخصصی کنترل، رباتیک ، مکاترونیک و برخی مجلات مکانیک می توانند مناسب باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام مجلات مناسب موضوع شما بسیار زیاد هستند. اما نمی توان گفت مقاله را برای چه جورنالی بفرستید. چون همه چیز به سطح مقاله و نوآوری مقاله وابسته است. معمولا خود نویسنده بهتر می تواند قضاوت کند مقاله اش در سطح چه جورنالی است. اما کلا برای جورنالی که 50 درصد احتمال می دهید مقاله تان را بپذیرد ارسال کنید و کلیه مجلات تخصصی کنترل، رباتیک ، مکاترونیک و برخی مجلات مکانیک می توانند مناسب باشند.
    بله خیلی ممنون ولی من دنبال مقالاتی هستم که زودتر جواب بدهند نه اینکه مثلا یک سال فرایند داوری طول بکشد. فکر میکنم مقالم در حد همون ایمپکت 1.5-1 باشد.

میشه لطفا با این شرایط اگر ژورنالی میشناسید معرفی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)