صفحه 52 از 57 نخستنخست ... 242434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    بله خیلی ممنون ولی من دنبال مقالاتی هستم که زودتر جواب بدهند نه اینکه مثلا یک سال فرایند داوری طول بکشد. فکر میکنم مقالم در حد همون ایمپکت 1.5-1 باشد.

میشه لطفا با این شرایط اگر ژورنالی میشناسید معرفی کنید
    مجلات زیر می توانند گزینه ارسال باشند:
    http://journals.sagepub.com/home/tim
    http://journals.sagepub.com/home/pii

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    از جورنال فایندر الزویر کمک گرفتید؟ خیلی وقتا کمک میکنه! منتهی چون چکیده ی مقاله رو لازم داره، من نمیتونم براتون نگاه کنم، خودتون باید وارد کنید داخلش و بهتون حدودا 10 تا ژورنال پیشنهاد میده...بنظرم دومی و اولی خیلی از نظر سطح تفاوتی نمیکنند. اگر خیلی عجله ندارید یه تلاشی بکنید شاید قبول کنند و براتون بهتر هم بشه!
    متاسفانه ژورنال های دیگه ای که میشناسم همه IF های بالاتر از 2 دارند، مثل mssp journal که حدودا 4.3 هست...
    خیلی ممنون از راهنماییتون. من با این سیستم های ژورنال فایندر آشنایی نداشتم. الان که سرچ کردم دیدم خیلی گزینه های متنوع و خوبی رو با زمان تقریبی داوری به ادم معرفی میکنه. فقط من توی گوگل که سرچ کردم فقط الزویر و اشپرینگر و ویلی رو اورده . میخواستم بپرسم که نشریات دیگه مثل sage یا ACM یا Emarlad هم همچین سیستم هایی دارن؟

Junior Member

If there is anyone out there interested in publishing a paper in a good conference in the field of Computer Security, Privacy, and applied machine learning (and their subcategories), I am ready to collaborate!!
    Please let me know if you have any idea, implementation or project worth to be discussed. Please message me in private!
    About me; I have several papers in the field all in reputable and prestigious venues. I am currently a Ph.D. student and can significantly help you in writing and other submission related matters.

Please just message me if you have something in hand and if you are so serious about this.

Junior Member

سلام خدمت بزرگواران عزیز
    با توجه به سوالات و پاسخ هایی که من تو صفحات قبل خوندم به نظر شما نمیشه مقاله ای رو که من به فارسی پذیرش گرفتم براش رو به انگلیسی ترجمه کنم و ارائه بدم ؟
    من ۲ تا مقاله در رشته عمران و در زمینه بتن پلاستیک دارم و میخوام به چاپ برسونم. به نظرتون کجا بدم که هم زمان داوریش زیاد نباشه(در حد ۱ ۲ ماه) و هم از لحاظ ایپمکت فکتور مقاله در سطح خوبی چاپ بشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام ببخشید اگه سوالم با تاپیک جور نیست. میخواستم از دوستانی که تجربه دکترا خوندن توی خارج رو دارن (مخصوصا کانادا) بپرسم که ما تو ایران معمولا یه مبلغی بعنوان پاداش مقاله داریم، اگه کسی دانشجوی دکترا مثلا توی کانادا باشه و جدا از تزش و جدا از پروژههایی که با استاد راهنماش داره خودش یه مقاله تک اسم چاپ کنه (فرض کنید مقاله مروری توی نشریه ای اس ای) اونجا چه سیستمی برای حمایت مالی از این جور مقاله ها دارن، کلا چیزی مثل پاداش مقاله دارن یا همش حالت گرنت هست که باید از روز اول براش اپلای کنن

مصطفی فراهانی:
    چهل منبع دریافت مقالات انگلیسی

1. ieeexplore.ieee.org
    2. acm.org
    3. link.springer.com
    4. wiley.com
    5. sciencedirect.com
    6. acs.org
    7. aiaa.org
    8. aip.org
    9. ajpe.org
    10. aps.org
    11. ascelibrary.org
    12. asm.org
    13. asme.org
    14. bioone.org
    15. birpublications.org
    16. bmj.com
    18. emeraldinsight.com
    19. geoscienceworld.org
    20. icevirtuallibrary.com
    21. informahealthcare.com
    22. informs.org
    23. ingentaconnect.com
    24. iop.org
    25. jamanetwork.com
    26. joponline.org
    27. jstor.org
    28. mitpressjournals.org
    29. nature.com
    30. nrcresearchpress.com
    31. oxfordjournals.org
    32. royalsocietypublishing.org
    33. rsc.org
    34. rubberchemtechnol.org
    35. sagepub.com
    36. scientific.net
    37. spiedigitallibrary.org
    38. springermaterials.com
    39. tandfonline.com
    مصطفی فراهانی چاکریم

مصطفی فراهانی:
    ‌ارسال مقاله به براي مجلات خارجي به یکی از انواع زیر انجام مي شود:
    1- سايت مجله
    2- ايميل به سردبير
    3- سيستم آنلاين
    در حال حاضر اکثر مجلات معتبر بوسیله سيستم آنلاين مقاله های مطبوع را دریافت مي كنند. موسسه آي اس آي تحت برند #ScholarOne خدمات دريافت مقاله از محققین و تحويل آن به دفتر مجله را انجام مي دهد. بعد از ورود به شایت و ثبت نام، يك نام كاربري و رمز عبور توسط کاربر تعریف می شود. اين آدرس سايت است:
    http://mc.manuscriptcentral.com
    در موسسه #الزيوير سيستم منحصری دیگری به کار برده می شود
    :http://ees.elsevier.com

نیازی به جست و جوی این سایت ها نیست. هر کدام از ژورنال ها در سایتشان مراحل ارسال مقاله را توضیخ داده اند. براي ارسال مقاله با سيستم آنلاين، پس از ورود به سایت گزينه Submit a New Manuscript را انتخاب كنيد. با اجرای 6 گام مراحل ارسال به پایان خواهد رسید.

1- #عنوان_مقاله وسپس #چكيده را وارد نمایید. مجلات منتشر شده چكيده را بصورت ساختار يافته و جدا جدا از کاربر می خواهند.
    2- #نام_مولفين را به ترتيب اسامي ثبت كنيد. در اين مرحله اگر شما Corresponding Author نباشيد، همه اطلاعات به حساب كاربري فرد معرفی شده بعنوان مولف مسئول منتقل خواهد شد و ادامه مراحل برای شما میسر نخواهد بود. پس از ثبت اطلاعات ساير مولفين سيستم بطور اتوماتیک براي هر کدام از آنها حساب كاربري جداگانه ايجاد مي كند و از طريق ايميل ثبت شده ایشان را مطلع می سازد.
    3- در این مرحله چندين گزينه را بايد علامت زده شود و تایید شود که مقاله قبلا براي سایر ژورنال ها ارسال نشده است.

4- سپس باید توضيحات اضافي ضروری در قالب Cover Letter مطرح شود.
    5- در این مرحله فايل ها Upload می شود.لازم است که #شكل ها و #نمودار ها جدا بوده و در متن مشخص شده باشد.نبايد از نویسندگان اطلاعاتي در فايل اصلي كه به منظور داوري فرستاده می شود بیان شده باشد. چون داوري بدون نام انجام مي شود. نام مولفين و ارتباط سازماني آنها (#Affiliation ) در فايل جداگانه اي بعنوان Title Page مي آيد.
    6- در مرحله آخر،دو گزينه وجود دارد. يكي#pdf و ديگري #html است .با انتخاب هر کدام از آنها يك فايل پي دي اف يا اچ تي ام ال از موارد بارگذاري شده ، نشان داده می شود. پس از تاييد pdf مقاله گزينه Submit فعال مي شود. تا اين مرحله فقط اطلاعات در سيستم ذخيره مي شوند و به دفتر ژورنال ارسال نمي شوند. پس از انتخاب گزینه Submit مقاله به دفتر مجله ارسال مي شود و امکان اعمال تغییر دیگری میسر نخواهد بود. پس از این مرحله با مراجعه به سايت مجله می توانید وضعيت مقاله را پیگیری کنید.

مقاله به طور معمول در یکی مراحل زیر قرار خواهد داشت:
    1- Awaiting Editorial Office Check
    2- With Editor
    3- Under Review
    4- Accept ، Reject ، Major Revision and Minor Revision.
    در برخی از نشريات با تخصیص يك ايميل نویسنده را ملزم به ارسال مقاله آن ايميل می کند. باید متن نامه ایمیل بسیار محترمانه باشد. دفتر مجله در پاسخ به ایمیل شما، #كد_مقاله شما را نيز مي فرستد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام ببخشید اگه سوالم با تاپیک جور نیست. میخواستم از دوستانی که تجربه دکترا خوندن توی خارج رو دارن (مخصوصا کانادا) بپرسم که ما تو ایران معمولا یه مبلغی بعنوان پاداش مقاله داریم، اگه کسی دانشجوی دکترا مثلا توی کانادا باشه و جدا از تزش و جدا از پروژههایی که با استاد راهنماش داره خودش یه مقاله تک اسم چاپ کنه (فرض کنید مقاله مروری توی نشریه ای اس ای) اونجا چه سیستمی برای حمایت مالی از این جور مقاله ها دارن، کلا چیزی مثل پاداش مقاله دارن یا همش حالت گرنت هست که باید از روز اول براش اپلای کنن
    در کانادا که چنین چیزی ندیدم. نه برای استادها و نه برای دانشجوها پاداش مقاله وجود نداره و تازه استادها باید هزینه چاپ مقاله رو هم از گرنت های خودشون بدن. برای شرکت در کنفرانس ها معمولا یک گرنت هایی برای دانشجوهای دکترا هست.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سوال اولتون چندین بار مطرح شده
    جواب شما بله هست، شما میتوانید مقاله چاپ شده فارسی رو به انگلیسی هم چاپ کنید ولی خوب سوال اینه که بهتر نیست شما قبل از چاپ هر مطلب علمی، اول ببینید آیا مقاله شما پتانسیل چاپ به زبان انگلیسی در یک مجله معتبر رو داره یا نه؟ اگه جواب مثبته، خوب چرا شما اول به فارسی چاپش میکنید و بعدش دقیقا همون متن رو صرفا ترجمه و مجددا چاپ میکنید. چه کاریه!؟ متاسفانه نمیدونم چرا اصرار دارن ی مطلب رو به هزار زبان ، حتی با تغییر مختصر در جای دیگر به چاپ برسونن که به خیال خودشون رزومه سنگین تری دست و پا کنن. و اما اگه مقاله شما پتانسیل چاپ در انتشارات خارجی و معتبر رو نداره، خوب همون فارسی چاپ کردنش بهترین کاره.

درباره سوال دومتون باید بگم نشریات خیلی زیادی در حوزه کاری شما هستن. تنها تفاوتشون در کیفیت این مجلات هست. اگر مقاله شما ارزش علمی بالایی داره، طبیعتا شانس شما در مجلات با کیفیت تر بالاتر خواهد بود. بالعکس، اگر کیفیت کارتون پایین باشه، ارسال مقاله به مجلات سخت گیرتر کار اشتباه و اتلاف زمان رو در پی داره.

سخت میشه مجله ای رو اسم برد که همه مقالاتش رو زیر یک ماه یا حتی دو ماه داوری کنه. ممکنه در یک مجله، یک مقاله در یک هفته چاپ بشه، حال آنکه مقاله ای دیگه ۱ سال داوریش طول بکشه. بنابراین دقیق نمیشه گفت این مجله حتما در بازه زمانی مشخص جواب میده. فقط میشه حدودی یگ برآوردی کرد نه بیشتر

بیشتر از اینکه دنبال زمان داوری و یا حتی ایمپکت مجلات باشید، بگردید دنبال مجله ای که کار شما در اسکوپ کاریش باشه، در این صورت اوتوماتیک زمان داوری و شانس پذیرش هم بالاتر میره. مجله ی نامرتبط ولی با ایمپکت پایین ممکنه زمان طولانی برای داوری مقاله شما صرف کنه و آخرش هم چون زیاد کارتون به زمینه اون مجله بخصوص نزدیک نیست، مقالتون رو رد کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahram68 نمایش پست ها
    سلام خدمت بزرگواران عزیز
    با توجه به سوالات و پاسخ هایی که من تو صفحات قبل خوندم به نظر شما نمیشه مقاله ای رو که من به فارسی پذیرش گرفتم براش رو به انگلیسی ترجمه کنم و ارائه بدم ؟
    من ۲ تا مقاله در رشته عمران و در زمینه بتن پلاستیک دارم و میخوام به چاپ برسونم. به نظرتون کجا بدم که هم زمان داوریش زیاد نباشه(در حد ۱ ۲ ماه) و هم از لحاظ ایپمکت فکتور مقاله در سطح خوبی چاپ بشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member amir_inter آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

با سلام
    بنده میخواستم یک مقاله مربوط به مهندسی عمران سازه سابمیت کنم، خیلی هم وقت ندارم، بنظرتون در کدوم مجله یک ماهه میتونم به چاپ برسونمش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)