صفحه 56 از 57 نخستنخست ... 6464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba9631 نمایش پست ها
    سلام من دنبال يك ژورنال با ايمپكت حدود 2 ميگردم كه زود جواب بدن. مقالم در زمينه ظرفیت باربری پی براي رشته عمران مهندسی ژئوتکنیک هست.
    عنوان و چکیده مقالتون رو در اینجا یا پی وی برای من بفرستید شما تونستم کمک کنم
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    کسی تحربه ارایه مقاله در سمپوزیوم دکتری را دارد؟ من قصد دارم بخشی از کارهای دکتری خودم را در قالب مقاله سمپوزیوم دکتری در یک کنفرانس ارایه بدم،چیزی که متوجه شدم به نظر خود مقاله زیاد مهم نیست و مهم ارایه و فیدبک دریافتی از اساتید هستم. میخواستم بدونم (چون فرصتم محدود است) میتونم از متن ها و اطلاعاتی که در مقالاتم از قبل نوشتم مستقیما استفاده کنم؟
    ممنون

دوستانم، مقاله MDPI هم ISI شناخته می شه؟ مرسی
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    سلام. MDPI مانند Wiley و IEEE ناشره و شامل چندین ژونال میشه.کدوم ژورنالش مدنظرتونه؟

Junior Member

MDPI یه ناشر هست، مثل اشپرینگر، وایلی، تیلور اند فرانسیس و امثالهم، حالا بعضی مجلاتش JCR هستند و بعضی هم نیستند. عموما مجلات این ناشر که فکر کنم سوییسی هست، APC داره که با فرانک سوییس هم میگیره. به عنوان مثال مجله Energies یه مجله JCR با IF حدود 3 هستش و کیو 2 حساب میشه. داوری شون سریعه و زیاد کار سختی نیست اکسپت گرفتن، فقط باید بتونی APC رو کاور کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    سلام. MDPI مانند Wiley و IEEE ناشره و شامل چندین ژونال میشه.کدوم ژورنالش مدنظرتونه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط china2020 نمایش پست ها
    MDPI یه ناشر هست، مثل اشپرینگر، وایلی، تیلور اند فرانسیس و امثالهم، حالا بعضی مجلاتش JCR هستند و بعضی هم نیستند. عموما مجلات این ناشر که فکر کنم سوییسی هست، APC داره که با فرانک سوییس هم میگیره. به عنوان مثال مجله Energies یه مجله JCR با IF حدود 3 هستش و کیو 2 حساب میشه. داوری شون سریعه و زیاد کار سختی نیست اکسپت گرفتن، فقط باید بتونی APC رو کاور کنی.
    ممنونم. مجله Electronics مد نظرم هست که آیا ISI محسوب می شه؟
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5

Junior Member

ممنونم. مجله Electronics مد نظرم هست که آیا ISI محسوب می شه؟
    بله با ضریب تاثیر 2/397 که ای پی سی 2000 فرانک سوییس

نقل قول نوشته اصلی توسط china2020 نمایش پست ها
    بله با ضریب تاثیر 2/397 که ای پی سی 2000 فرانک سوییس
    دوست من با همکاری چند Researcher دیگر، مقاله رو در این مجله در عرض یکسال کار مداوم به چاپ رسانیده است؟ آیا کار مهم و بزرگی انجام داده اند؟ اگرچه، کارشان با ارزش بوده است...

Junior Member

دوست من با همکاری چند Researcher دیگر، مقاله رو در این مجله در عرض یکسال کار مداوم به چاپ رسانیده است؟ آیا کار مهم و بزرگی انجام داده اند؟ اگرچه، کارشان با ارزش بوده است...
    قطعا کار تحقیقاتی استاندارد و خوبی انجام داده اند، منتهی بحث کیفیت هست. به عنوان مثال ژورنال Energies انتشارات MDPI که کیو 2 محسوب میشه رو با مقالات ژورنال Sustainable Energy Technologies and Assessments که اینم کیو 2 هست مقایسه کنید، مقالات ژورنال دوم یک سر وگردن بالاتر هستند. سختگیری بیشتری هم داره و مدت زمان بیشتری میبره پروسه پیر ریوو و پابلیکیشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba9631 نمایش پست ها
    سلام من دنبال يك ژورنال با ايمپكت حدود 2 ميگردم كه زود جواب بدن. مقالم در زمينه ظرفیت باربری پی براي رشته عمران مهندسی ژئوتکنیک هست.
    مجله زیر خوبه و اگه با ایمیل ایران ارسال کنید هزینه مجله صفر میشه
    Advances in Civil Engineering

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)