صفحه 6 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad86 نمایش پست ها
    آره من موافقم که یک هفته ای هم جواب میدان . اصلا باورتون میشه که همون روز accept کنه؟ بی شک که ندیدین ، elsevier هم هست. مقاله مربوط به یه ایرانی است . میدونید کیه؟
    راهنمایی : پدر انتقال جرم ایران. سندش هم موجوده بگم ؟
    چرا باورمون نشه. اینقد معروف بوده که ادیتور با یه بار خوندن بدون اینکه برای داور بفرسته مقاله رو قبول کرده.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

البته این رو بگم که ژورنال isi هست که ۴ هفته ای جواب میده. impact = ۱.۲
    نمیشه با قطعیت گفت...هر مقاله ای زمان لازم رو میبره...برای بررسی

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    نمیشه با قطعیت گفت...هر مقاله ای زمان لازم رو میبره...برای بررسی
    سلام
    من ۲ تا پست گذاشتم که در یکی گفتم ی مقاله همون روز که فرستاده شده accept شده و در دیگری گفتم که ی ژورنال isi هاست که ۴ هفته ای یا accept میکنه یا reject میکنه . نمیدونم که منظورتون چیه؟ آیا ۴ هفته کافی نیست برای بررسی ?
    ویرایش توسط mehrdad86 : May 4th, 2011 در ساعت 09:38 PM دلیل: ok
    It will comes into reality!!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام
    من ۲ تا پست گذاشتم که در یکی گفتم ی مقاله همون روز که فرستاده شده accept شده و در دیگری گفتم که ی ژورنال isi هاست که ۴ هفته ای یا accept میکنه یا reject میکنه . نمیدونم که منظورتون چیه؟ آیا ۴ هفته کافی نیست برای بررسی ?
    ببین هر مجله ای یه قانونی داره. اینکه چند تا داور باید تائید کنه و چقد به داور وقت میدن. بعدم خود مقاله مهم هست که در چه حدی باشه. آیا نوبل هست یا نه...ممکنه 2 روزه قبول بشه ممکنه یک سال طول بکشه. اما در کل از روی تجربه میشه حدس زد که چقدر حدودا طول میکشه. بعضی مجلات هم خودشون میگن مثلا 2 تا 3 ماه. اما هیچ قطعیتی وجود نداره

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

دو تا ژورنال شاهکار نفتی هستن کمتر از یک ماه جواب میدن!!!
    اونقد ایرانی ها تو این دو ژورنال گند زدن که دیگه هیچ دانشگاه داخلی اینارو به عنوان پابلیکیشن نمیشناسه
    اولیش Journal of Petroleum Science and Technology هست با IF حدودا 0.3
    اون یکی Energy Source هست با IF حدودا 1.2 البته ژورنال دومی از اولی قوی تره
    به نظر من یه Elsevier قوی مثل Journal of Petroleum Science and Engineering یکی اکسپت داشته باشید بهتر از 10 تا چاپ شده ی اون دو تا بالایی هست!

Junior Member

سلام دوستان تو یک ژورنال تیلور همچین متنی رو دیدم می تونید راجع بهش نظری بدید
    Illustrations submitted (line drawings, halftones, photos, photomicrographs, etc.) should be clean originals or digital files. Digital files are recommended for highest quality reproduction and should follow these guidelines:

300 dpi or higher
    sized to fit on journal page
    EPS, TIFF, or PSD format only
    submitted as separate files, not embedded in text files

Color illustrations will be considered for publication; however, the author will be required to bear the full cost involved in color art reproduction. Color art can be purchased for online only conversion and reproduction or for print + online reproduction. Color reprints can only be ordered if print + online reproduction costs are paid. Rates for color art reproduction are:

Online Only Reproduction: $225 for the first page of color; $100 for each page for the next three pages of color. A maximum charge of $525 applies.

Print + Online Reproduction: $900 for the first page of color; $450 for each page for the next three pages of color. A custom quote will be provided for articles with more than 4 pages of color. Good-quality color prints or files should be provided in their final size. The publisher has the right to refuse publication of color prints deemed unacceptable.
    یهنی منکه آزمایش انجام دادم و عکس دستگاه رو به صورت رنگی دارم برای پذیرش باید پول بدم؟؟؟

Junior Member

سلام

من یک مقاله خوب دارم واسه چاپ میخوام بدم واسه یک ژورنال معتبر که تو مدت زمان کمی به من وکی بده ( ۱ الی ۲ ماه )، منتها وقت ندارم دنبال ژورنال بگردم واسه همین از یکی از شرکتهای خارجی واسه کمک کردن در چاپ مقالم کمک میخوام بگیرم که گفتند هزینه که من باید بهشون بدم ۱۸۰ دلاره منتها ممکنه اون جورنال هم واسه پابلیش پول بخواد حولوحوش ۵۰۰ دلار که اونم باید من بدم بنظرتون ارزش داره ؟ هزینش چطوره ؟ لطفآ کمک کنید

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط Shakeloli نمایش پست ها
    سلام

من یک مقاله خوب دارم واسه چاپ میخوام بدم واسه یک ژورنال معتبر که تو مدت زمان کمی به من وکی بده ( ۱ الی ۲ ماه )، منتها وقت ندارم دنبال ژورنال بگردم واسه همین از یکی از شرکتهای خارجی واسه کمک کردن در چاپ مقالم کمک میخوام بگیرم که گفتند هزینه که من باید بهشون بدم ۱۸۰ دلاره منتها ممکنه اون جورنال هم واسه پابلیش پول بخواد حولوحوش ۵۰۰ دلار که اونم باید من بدم بنظرتون ارزش داره ؟ هزینش چطوره ؟ لطفآ کمک کنید
    تا اونجایی که من میدونم ژورنالایی که واسه پابلیش پول میگیرن ارزشی ندارن، پس بهتره پولتونو تو چاه نریزید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم ژورنالایی که واسه پابلیش پول میگیرن ارزشی ندارن، پس بهتره پولتونو تو چاه نریزید
    سلام
    این مورد جامعیت نداره بعضی از ISI ها قوی هستند که جدیدا پول میگیرند.

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    ببنید ژورنالهایی که پولی هستند open access هستند یعنی همه به این ژورنالها دسترسی دارند و حتما نیازی نیست مثل elsevier هر ساله پول شارژ برای گرفتن مقالاتش داد. مسلما هم مزیت داره هم معایب! این نوع ژورنالها سریعتر مقالات را اکسپت و البته پابلیش می کنند و اینکه چون همه بهشون دسترسی دارند ممکنه که citation مقالتون بالا بره البته ممکنه!!!!
    ولی متاسفانه اصولا ایمپکت فاکتور این ژورنالها کمه و مقالات با سطح عملیه بالا توش کمتر چاپ میشه نمی تونم بگم ارزشی نداره چون همه ی ژورنالهای ISI با ارزشند! حالا با توجه به اینه واسه چه هدفی مقالتونو می خواهید چاپ کنید تصمیم بگیرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)