صفحه 7 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط reza9739 نمایش پست ها
    سلام دوستان تو یک ژورنال تیلور همچین متنی رو دیدم می تونید راجع بهش نظری بدید
    Illustrations submitted (line drawings, halftones, photos, photomicrographs, etc.) should be clean originals or digital files. Digital files are recommended for highest quality reproduction and should follow these guidelines:

300 dpi or higher
    sized to fit on journal page
    EPS, TIFF, or PSD format only
    submitted as separate files, not embedded in text files

Color illustrations will be considered for publication; however, the author will be required to bear the full cost involved in color art reproduction. Color art can be purchased for online only conversion and reproduction or for print + online reproduction. Color reprints can only be ordered if print + online reproduction costs are paid. Rates for color art reproduction are:

Online Only Reproduction: $225 for the first page of color; $100 for each page for the next three pages of color. A maximum charge of $525 applies.

Print + Online Reproduction: $900 for the first page of color; $450 for each page for the next three pages of color. A custom quote will be provided for articles with more than 4 pages of color. Good-quality color prints or files should be provided in their final size. The publisher has the right to refuse publication of color prints deemed unacceptable.
    یهنی منکه آزمایش انجام دادم و عکس دستگاه رو به صورت رنگی دارم برای پذیرش باید پول بدم؟؟؟

ببینید اگر که مایلید مقالتون رنگی چاپ شه باید هزینه رنگی بودنشو بپردازید! خیلی از ژورنال ها این قانون را دارند مگر اینکه بخواهید به صورت سیاه سفید چاپ کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم ژورنالایی که واسه پابلیش پول میگیرن ارزشی ندارن، پس بهتره پولتونو تو چاه نریزید
    ولی من ژورنالی میشناسم که پول میگیره و ISI هم هست IMPACT بالای 1 داره اینم لینکش
    African Journal of Business Management
    http://www.academicjournals.org/AJBM/index.htm

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi.chem نمایش پست ها
    ببنید ژورنالهایی که پولی هستند open access هستند یعنی همه به این ژورنالها دسترسی دارند و حتما نیازی نیست مثل elsevier هر ساله پول شارژ برای گرفتن مقالاتش داد. مسلما هم مزیت داره هم معایب! این نوع ژورنالها سریعتر مقالات را اکسپت و البته پابلیش می کنند و اینکه چون همه بهشون دسترسی دارند ممکنه که citation مقالتون بالا بره البته ممکنه!!!!
    ولی متاسفانه اصولا ایمپکت فاکتور این ژورنالها کمه و مقالات با سطح عملیه بالا توش کمتر چاپ میشه نمی تونم بگم ارزشی نداره چون همه ی ژورنالهای ISI با ارزشند! حالا با توجه به اینه واسه چه هدفی مقالتونو می خواهید چاپ کنید تصمیم بگیرید
    سلام
    دوست عزیز بازهم میگم مطالبتون جامعیت نداره. مورد اولتون درسته ولی بهرصورت ISI و IEEE در صدر هستند و نامعتبر خوندن ژورنالهایی که سالهاست (تاکید میکنم سالهاست) توسط این دو مرجع حمایت میشه جای تامل داره.
    اینو باز یاد آور میشم که بعضی از مجلات مثل تعداد زیادی از مجلات پاکستانی که جالبه برخی از اونها پولی هم بودند جز لیست موسسه تامسون قرارگرفتند ولی 1 تا 2 سال بعدش ازش خارج شدند. اگر کسی بخواد کاری رو چاپ کنه باید علاوه بر IF ، پولی بودن و یا نبودنش باید مدت زمانی که این مجله تحت نظر این موسسه هم هست رو چک کنه. باز میگم مجلاتی که سابقه بالایی دارند و پول هم میگیرند کم نیستند. جالب هست که تعدادی از اونها از مجلات جدید Elsevier هم معتبر تر هستند.
    در ضمن IF مجلاتی که ISI هستند و Open access به علتی که فرمودید (Open access) بودنشون چندان کم نیست .

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

ببنید ژورنالهایی که پولی هستند open access هستند یعنی همه به این ژورنالها دسترسی دارند و حتما نیازی نیست مثل elsevier هر ساله پول شارژ برای گرفتن مقالاتش داد. مسلما هم مزیت داره هم معایب! این نوع ژورنالها سریعتر مقالات را اکسپت و البته پابلیش می کنند و اینکه چون همه بهشون دسترسی دارند ممکنه که citation مقالتون بالا بره البته ممکنه!!!!
    ولی متاسفانه اصولا ایمپکت فاکتور این ژورنالها کمه و مقالات با سطح عملیه بالا توش کمتر چاپ میشه نمی تونم بگم ارزشی نداره چون همه ی ژورنالهای ISI با ارزشند! حالا با توجه به اینه واسه چه هدفی مقالتونو می خواهید چاپ کنید تصمیم بگیرید
    کاملا با شما موافق هستم. در این جور مجلات مقاله شما ممکنه زیاد تر رفرنس بخوره...اما خب بر فرضی که معتبر هم باشن و مقاله شما هم در سطح بالا باشه خب چه کاریه که مقالمون رو بدیم به این مجلات...مگه پولمون زیادی کرده؟؟معمولا این مجلات اعتبار کمتری دارند و خیلی از اساتید و دانشجوها و محقق ها مقالشون رو میفرستن به جاهایی مثل الزویر و اشپرینگر...بدون اینکه نیاز باشه پولی پرداخت بشه...مقاله اگه مقاله خوبی باشه تو الزویر هم کلی رفرنس میخوره...خیلی کم پیش میاد که یه نفر بدونه مقالش مثلا تو الزویر چاپ میشه بعد بره کلی پول بده مقالشو بفرسته همچین مجلاتی...خب که چی بشه؟؟من که ندیدم این اتفاق بیفته...

رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    کاملا با شما موافق هستم. در این جور مجلات مقاله شما ممکنه زیاد تر رفرنس بخوره...اما خب بر فرضی که معتبر هم باشن و مقاله شما هم در سطح بالا باشه خب چه کاریه که مقالمون رو بدیم به این مجلات...مگه پولمون زیادی کرده؟؟معمولا این مجلات اعتبار کمتری دارند و خیلی از اساتید و دانشجوها و محقق ها مقالشون رو میفرستن به جاهایی مثل الزویر و اشپرینگر...بدون اینکه نیاز باشه پولی پرداخت بشه...مقاله اگه مقاله خوبی باشه تو الزویر هم کلی رفرنس میخوره...خیلی کم پیش میاد که یه نفر بدونه مقالش مثلا تو الزویر چاپ میشه بعد بره کلی پول بده مقالشو بفرسته همچین مجلاتی...خب که چی بشه؟؟من که ندیدم این اتفاق بیفته...
    من خودم یکی تو این ژورنال ها چاپ کردم چون کارم یه کم خاص بود داور تو کار من زیاد نبود بنابراین بالای 3 ماه طول می کشید تا توی ژورنال های عادی به مرحله ریوایز برسه ولی من در کمتر از یک ماه توی این ژورنال با ایمپکت نزدیک 2 کارمو چاپ کردم! بعضی اوقات نیاز سریع به مقاله باعث میشه که همچین کاری را بکنیم! در ضمن استادای ایرانی این ژورنال ها را ممکنه قبول نداشته باشند ولی در کشورهای دیگر به کار شما نگاه می کنن نه به ژورنالی که توش چاپ کردین!!! می گم بستگی به شرایط باید تصمیم بگیریم!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط 81102371 نمایش پست ها
    ولی من ژورنالی میشناسم که پول میگیره و ISI هم هست IMPACT بالای 1 داره اینم لینکش
    African Journal of Business Management
    http://www.academicjournals.org/AJBM/index.htm
    میشه سندشو بدین؟ من دیتابیس تامسون رو چک کردم این ژورنال اصلا تو لیست ISI نبود و Impact هم نداشت.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

من خودم یکی تو این ژورنال ها چاپ کردم چون کارم یه کم خاص بود داور تو کار من زیاد نبود بنابراین بالای 3 ماه طول می کشید تا توی ژورنال های عادی به مرحله ریوایز برسه ولی من در کمتر از یک ماه توی این ژورنال با ایمپکت نزدیک 2 کارمو چاپ کردم! بعضی اوقات نیاز سریع به مقاله باعث میشه که همچین کاری را بکنیم! در ضمن استادای ایرانی این ژورنال ها را ممکنه قبول نداشته باشند ولی در کشورهای دیگر به کار شما نگاه می کنن نه به ژورنالی که توش چاپ کردین!!! می گم بستگی به شرایط باید تصمیم بگیریم!
    همیشه یکی از نگرانی های من دقیقا همین موضوع هست. که وقتی اپلای میکنیم هیئتی که داوری میکنن احتمالا از رشته خود ما شاید نباشن...پس چطوری میفهمن مقاله ما در سطح بالایی هست یا نیست؟؟هر وقت این فکرو میکنم به این نتیجه میرسم که اصولا پابلیشر و ایمپکت فاکتور مهمه...نه باطن مقاله...میدونین...آخه شما مثلا ده تا آی اس آی داری...نمیتونی دقیقا حدس بزنی دقیقا از کدوم مقاله شما خوششون اومده یا اصلا نظرشون در مورد تک تک کارات چی بوده...ولی اگه کسی فقط 2 تا مقاله داشته باشه تو همچین مجلاتی اون وقت معلوم میشه که آیا این مجلات قابل قبول هست واسه دانشگاه های تاپ دنیا یا نه...من واقعا دلم میخواد بدونم که اونایی که درخواست پذیرش مارو بررسی میکنن از چه دیدی به مقاله هامون نگاه میکنن...

رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

همیشه یکی از نگرانی های من دقیقا همین موضوع هست. که وقتی اپلای میکنیم هیئتی که داوری میکنن احتمالا از رشته خود ما شاید نباشن...پس چطوری میفهمن مقاله ما در سطح بالایی هست یا نیست؟؟هر وقت این فکرو میکنم به این نتیجه میرسم که اصولا پابلیشر و ایمپکت فاکتور مهمه...نه باطن مقاله...میدونین...آخه شما مثلا ده تا آی اس آی داری...نمیتونی دقیقا حدس بزنی دقیقا از کدوم مقاله شما خوششون اومده یا اصلا نظرشون در مورد تک تک کارات چی بوده...ولی اگه کسی فقط 2 تا مقاله داشته باشه تو همچین مجلاتی اون وقت معلوم میشه که آیا این مجلات قابل قبول هست واسه دانشگاه های تاپ دنیا یا نه...
    ببینید داورهایی که انتخاب می کنن صد در صد در حوزه ای هستید که شما مقاله دادید. مثلا چون من کارهای ترکیبی با مهندسی می کردم تو رشته science داور سخت پیدا می کردن به همین دلیل جواب دادن مقالم زیاد طول میکشید!
    و اما در مورد سوال دوم من طی مصاحبه ای که با دو تا از اساتید دانشگاه رنک زیر 50 داشتم به این نتیجه رسیدم! به هیچ وجه به IF توجه نداشتند و بیشتر به محتوای مقاله اهمیت می دادند که معقولشم همینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی مسلما ژورنالهایی با I.F بالاتر دید بهتری به استاد مقابل میده!

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

ببینید داورهایی که انتخاب می کنن صد در صد در حوزه ای هستید که شما مقاله دادید. مثلا چون من کارهای ترکیبی با مهندسی می کردم تو رشته science داور سخت پیدا می کردن به همین دلیل جواب دادن مقالم زیاد طول میکشید!
    و اما در مورد سوال دوم من طی مصاحبه ای که با دو تا از اساتید دانشگاه رنک زیر 50 داشتم به این نتیجه رسیدم! به هیچ وجه به IF توجه نداشتند و بیشتر به محتوای مقاله اهمیت می دادند که معقولشم همینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی مسلما ژورنالهایی با I.F بالاتر دید بهتری به استاد مقابل میده!
    نه من منظورم داور درخواست پذیرش هست نه داوری برای قبول شدن مقاله...اونو که میدونم...در مجموع من فکر میکنم پابلیشر خیلی مهم هست...مثلا مجله Advanced Powder Technology یه مجله خوبی هست تو الزویر که ایمپکتش حدود 0.6 هست!!!اما واقعا مجله خوبی هست...و این دقیقا همین مساله رو نشون میده که توجهات بیشتر به سمت محتوای مقاله و پابلیشر هست...

ApplyAbroad Guru

همیشه یکی از نگرانی های من دقیقا همین موضوع هست. که وقتی اپلای میکنیم هیئتی که داوری میکنن احتمالا از رشته خود ما شاید نباشن...پس چطوری میفهمن مقاله ما در سطح بالایی هست یا نیست؟؟هر وقت این فکرو میکنم به این نتیجه میرسم که اصولا پابلیشر و ایمپکت فاکتور مهمه...نه باطن مقاله...میدونین...آخه شما مثلا ده تا آی اس آی داری...نمیتونی دقیقا حدس بزنی دقیقا از کدوم مقاله شما خوششون اومده یا اصلا نظرشون در مورد تک تک کارات چی بوده...ولی اگه کسی فقط 2 تا مقاله داشته باشه تو همچین مجلاتی اون وقت معلوم میشه که آیا این مجلات قابل قبول هست واسه دانشگاه های تاپ دنیا یا نه...من واقعا دلم میخواد بدونم که اونایی که درخواست پذیرش مارو بررسی میکنن از چه دیدی به مقاله هامون نگاه میکنن...
    بستگی داره. مقاله معمولا در دانشکده بررسی میشه نه در graduate office. در رشته ها و دانشگاههائی که استاد انتخاب نهائی رو برعهده داره طبعا استاد خودش مجلات خوب زمینه خودش رو میشناسه و روی کیفیت مفاله تون هم میتونه قضاوت کنه و ممکنه خودش مقاله رو بخونه.

در دانشکده هائی که کمیته تحصیلات تکمیلی پرونده رو بررسی میکنه معمولا سعی میشه از رشته های مختلف عضو کمیته باشند که همیشه برای هر رشته یک نفر آشنا به منابع و موضوعات رشته بتونه روی پرونده نظر بده. اگر هم خودشون ندونند از یک استاد همکار که تخصصش رو داره ممکنه بپرسند. ولی بهرحال معمولا نمیشینند مقاله رو کامل بخونند و بیشتر بر اساس شهرت مجله و عنوان و impact factor نظر میدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)