صفحه 8 از 57 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

impact factor سال ۲۰۱۰، چند روزی هست که اعلان شده. نکته خیلی جالبی‌ که من دیدم رشد بسیار زیاد impact factor در ژورنالهای open access بود که عملا اختلاف خیلی زیادی بعضا پیدا کردند با ژورنالهای قدیمی‌ elsevier و springer. به عنوان مثل ژورنال civil engineering and management متعلّق به کشور لیتوانی که تا چند ماه گذشته به صورت open access موجود بود و به تازگی به taylor and francis نقل مکان کرده، ناگهان از if= 0 به ۳.۷۱۱ رسید و در حال حاضر دومین ژورنال در civil engineering از نظر if می‌باشد. ژورنالهای open access اروپای شرقی‌ که اکثرا free of charge بوده و متعلّق به موسسه‌های تحقیقاتی‌ و دانشگاها میباشند هم با رشد عجیب if مواجه شدند. بنده با توجه به associate editor بودن در یکی‌ از ژورنالهای springer, چند ماه پیش به meeting مشترک elsevier و springer دعوت شدم در آمستردام و با اطمینان به شما میگویم در آینده نه چندان دور شاهد رفتن این پابلیشرها به سمت open access خواهید بود با توجه به تمایل زیادی که در بین مدیران آنها وجود دارد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    impact factor سال ۲۰۱۰، چند روزی هست که اعلان شده. نکته خیلی جالبی‌ که من دیدم رشد بسیار زیاد impact factor در ژورنالهای open access بود که عملا اختلاف خیلی زیادی بعضا پیدا کردند با ژورنالهای قدیمی‌ elsevier و springer. به عنوان مثل ژورنال civil engineering and management متعلّق به کشور لیتوانی که تا چند ماه گذشته به صورت open access موجود بود و به تازگی به taylor and francis نقل مکان کرده، ناگهان از if= 0 به ۳.۷۱۱ رسید و در حال حاضر دومین ژورنال در civil engineering از نظر if می‌باشد. ژورنالهای open access اروپای شرقی‌ که اکثرا free of charge بوده و متعلّق به موسسه‌های تحقیقاتی‌ و دانشگاها میباشند هم با رشد عجیب if مواجه شدند. بنده با توجه به associate editor بودن در یکی‌ از ژورنالهای springer, چند ماه پیش به meeting مشترک elsevier و springer دعوت شدم در آمستردام و با اطمینان به شما میگویم در آینده نه چندان دور شاهد رفتن این پابلیشرها به سمت open access خواهید بود با توجه به تمایل زیادی که در بین مدیران آنها وجود دارد.
    امپکت فاکتور این مجله متعلق به لیتوانی کجاش نوشته؟؟میشه لینکش رو بذارید؟من نتونستم ببینم...

در حال حاضر فقط از طریقJCR قابل مشاهده هست.

http://portal.isiknowledge.com/?DestApp=/jcr

با توجه به اینکه ۱-۲ روزی هست ایمپکت‌های جدید اعلان شدن، هنوز به صورت عمومی announce نشدن اما تا چند روز آینده شاهد announce عمومی خواهید بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    امپکت فاکتور این مجله متعلق به لیتوانی کجاش نوشته؟؟میشه لینکش رو بذارید؟من نتونستم ببینم...

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

دومین مقاله آی اس آی خودم رو آماده کردم، میخوام به ژورنالی بدم که مقاله قبلی رو رد کرده. یکی از دوستان گفت هیچ ربطی ریجکت قبلی به مقاله جدید نداره. نظر دوستان آشنای اینجا چیه؟
    -----------------------

God Knows The Best

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrefadaee نمایش پست ها
    دومین مقاله آی اس آی خودم رو آماده کردم، میخوام به ژورنالی بدم که مقاله قبلی رو رد کرده. یکی از دوستان گفت هیچ ربطی ریجکت قبلی به مقاله جدید نداره. نظر دوستان آشنای اینجا چیه؟
    من یکبار مقاله ای رو که کلا ریجکت شده بود با تصحیحات برای همون مجله قبلی فرستادم و در نهایت قبول شد.

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrefadaee نمایش پست ها
    به یقین برای من ثابت شده هیچ ربطی نداره ولی جهت حصول اطمینان , یه اکانت جدید تو سایتش بسازید و با اکانت جدبد بفرستین.
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید. من یک سوال از خدمتتون داشتم. امکان داره نویسنده مسئول (Corresponding author) یک مقاله دانشجوی فوق باشه یعنی خودم باشم. یا حتما باید یکی عضو هیات علمی باشه؟ چون مقاله رو خودم کار کردم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط engyashara نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید. من یک سوال از خدمتتون داشتم. امکان داره نویسنده مسئول (Corresponding author) یک مقاله دانشجوی فوق باشه یعنی خودم باشم. یا حتما باید یکی عضو هیات علمی باشه؟ چون مقاله رو خودم کار کردم.
    بله میتونید و معمولا هم همینطوره. البته باید موافقت همه co-author ها رو برای ارسال مقاله داشته باشید.

سلام به دوستان
    سوالم اینه که یه سری کنفرانس ها که مقاله هاشون رو تو ژرنال ISI چاپ می کنن چه تفاوتی با سایر مقالات همون ژرنال دارن از لحاظ ارزش؟ و این که آیا به نظرشما این روش رو میشه راهی برای داشتن مقاله ISI دونست؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    سوالم اینه که یه سری کنفرانس ها که مقاله هاشون رو تو ژرنال ISI چاپ می کنن چه تفاوتی با سایر مقالات همون ژرنال دارن از لحاظ ارزش؟ و این که آیا به نظرشما این روش رو میشه راهی برای داشتن مقاله ISI دونست؟
    با تشکر
    خوب مقاله کنفرانس با مقاله ی ژورنال فرق داره دیگه نداره؟:دی
    به هیچ وجه اون مقاله کنفرانس که proceeding میشه رو نباید جزء ISI به حساب بیاری. من فکر میکنم شما اطلاعاتت از ISI کمه دوست من.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)