صفحه 9 از 57 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 566

موضوع: مقالات ISI

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

من تا حالا توی این چند روز دو تا از مقاله هام (احتمالا 3 تا از یکیش مطمئن نیستم)به دلایل نامعلوم برگشت داده شده ریجکت نشده فقط برگشت داده شده دلیلش رو هم واضح نمیگن ! تا حالا برای دوستان اینجوری شده؟ فکر کنم مسائل علمی هم قاطی چیزایی شده که نباید بشه

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    من تا حالا توی این چند روز دو تا از مقاله هام (احتمالا 3 تا از یکیش مطمئن نیستم)به دلایل نامعلوم برگشت داده شده ریجکت نشده فقط برگشت داده شده دلیلش رو هم واضح نمیگن ! تا حالا برای دوستان اینجوری شده؟ فکر کنم مسائل علمی هم قاطی چیزایی شده که نباید بشه
    تاحالا برنخوردم به چنین چیزی!!!
    میتونی متن ایمیلشونو بذاری اینجا؟
    ایمیل بزن بپرس ازشون حتما!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

سلام دوست عزیز
    شما از ایران مقالتون رو ارسال کردین؟ منظورم اینه که مشخصه که این مقاله از ایران ارسال شده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

بله برای منهم دقیقا 3تا برگشت دادن ریجکت نکردن دلیلشم نمیگن واضح فقط یکی گفت به موضوع ژورنال ما نمیخوره!!! یکیش که اصلا چیزی نمیگفت چینی بود آخرشم گفت بفرستید ژورنال دیگه!

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

به من داوری یه مفاله در زورنالی با ایمپکت خوب پیشنهاد شد...می خوام بدونم این داوری ها کلا چقدر موثره ...چون بدون پول هم هست...با تو جه به اینکه خیلی وقت گیره...میخواستم بدونم می ارزه کلا؟ چقدر؟....
    I love you USA

Junior Member

من هم یکی دو پیشنهاد برای داوری تو کنفرانس خارجی دریافت کردم آیا اینها امتیازی واسه رزومه ام هست؟ چطور می تونم سندی مدرکی از اینکه داور کنفرانس بودم داشته باشم؟

Junior Member arta675 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    communication

سلام کسی یه سوال درباره ژرنال transaction on antenna and propagation داشتم . یه جایی تو این ژرنال گفته که باید پول بدید من موندم دقیقا منظورش چیه میگه برا 4 صفحه اول پول می خواد یا نه کلا برا بعد 4 صفحه پول می گیره؟ کسی تجربه این ژرنال رو داره؟
    • COMMUNICATIONS are narrower in scope and shorter than PAPERS. They will typically cover an extension of previous work or provide new insight on a specialized topic. As a result, the review of past work will be limited to the key material. The manuscript length should not normally exceed four journal pages (equivalent to about 16 typewritten double spaced pages including figures) and should not exceed six pages. Page charges apply after four pages. COMMUNICATIONS are subjected to the same rigorous review as used for PAPERS.
    • COMMENTS are brief notes containing remarks (and Authors' replies) as well as corrections on previously published manuscripts. Usually, they are reviewed only by the Editor, and are published at his discretion.

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

سلام دوستان
    من و دوستم که 2تاییمون لیسانسیم با کلی تلاش تونستیم یه مقاله در سطح ISI آماده کنیم
    حالا استادمون میخواد اسم خودش رو هم توش اضافه کنه
    که اصلا حقش نیست
    خواستم ببینم که اگر نویسندگان مقاله از 2نفر به 3نفر تغییر کنند این مشکل خاصی داره و معنای خاصی میده ؟
    و آیا اینکه یه نفر با مدرک دکترا به نویسندگان مقاله اضافه بشه یه نکته مثبته ، منفیه یا کلا بی معنیه ؟
    با تشکر
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و دوستم که 2تاییمون لیسانسیم با کلی تلاش تونستیم یه مقاله در سطح ISI آماده کنیم
    حالا استادمون میخواد اسم خودش رو هم توش اضافه کنه
    که اصلا حقش نیست
    خواستم ببینم که اگر نویسندگان مقاله از 2نفر به 3نفر تغییر کنند این مشکل خاصی داره و معنای خاصی میده ؟
    و آیا اینکه یه نفر با مدرک دکترا به نویسندگان مقاله اضافه بشه یه نکته مثبته ، منفیه یا کلا بی معنیه ؟
    با تشکر
    معنیش این خواهد بود که استادتون هم در این کار پژوهشی مشارکت داشته و شما به عنوان دانشجو زیر نظر ایشون کار کردید.
    اگه استادتون در مجامع علمی شناخته شده هست وجودش براتون + هست در غیر اینصورت تاثیر خاصی نداره. مقاله ISI تک نفره توسط دانشجو هم دیدم که چاپ بشه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

با سلام.
    بلی وجود اسم یک پروفسور خیلی مهمه!
    چراکه نوشتن مقاله تو سطح لیسانس و حتی فوق لیسانس (آی اس آی) فقط کار ایرانیها، هندی ها و چینی هاست!
    سعی کنین اصلا به لیسانس بودن و غیره تو افیلیشن اشاره نشه!
    من از تجربه شخصیم واستون دارم میگم که مقالمون بعد از 5 ماه داوری بخاطر استفاده از واژه Young Researchers Club تو افیلیشن ریجکت شد (اینو استادمون بعدا گفت)! بعدا تو یه ژورنال با ایمپکت 1.63 با اضافه شدن اسم یه پروفسور اکسپت شد.
    سعی کنین حتما اسم یه استاد معروف (حتی با خواهش هم شده) اضافه کنین بخصوص اگه تو اون ژورنال مقاله داره و شناخته شده هست
    موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)