نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: کتابی در زمینه علوم کامپیوتر و علوم نظامی

پیش فرض کتابی در زمینه علوم کامپیوتر و علوم نظامی

سلام دوستان وقت بخیر من دنبال یه کتاب در زمینه مرتبط با رشته کامپیوتر و علوم نظامی هستم
    به عنوان نمونه کتاب هایی در زمینه پهباد ها و یا سیستم های امنیتی رادار

لطفا کتاب پیشنهادی بالای ۲۰۰ صفحه باشه و در ایران و یا اینترنت موجود باشه
    و اینکه کتاب از سال ۲۰۱۳ به بعد باشه و مهمترین ویژگی آن ترجمه نشده باشد

ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کتابی در زمینه علوم کامپیوتر و علوم نظامی

سلام انتخاب کتاب بستگی به این داره که شما توی چه گرایشی نیاز به کتاب دارید ، اگر دنبال پهپاد هستید باید روی پردازش تصویر یا بینایی ماشین یا پردازش سیگنال یا امبدد سیستم کار کنی ، بحث امنیتی هم گرایش های خاص خودش رو داره که من اطلاعی در موردش ندارم .

سلام دوست عزیز
    من هم دنبال کتابی در مورد یو پی اس و یا برق اضطراری هستم
    ممنون میشم راهنمائیم کنید
    یا منبعی نشون بدید برای من به این سایت
    www.upsonline.ir
    هم سر زدم ولی اطلاعات زیادی نداشت...

دوست عزیز شما برای این که uml آموزش ببینید نیاز دارید تا از کتاب های آموزش uml و مقالات آموزش uml استفاده کنید ولی من دوره تحلیل یش گرا و آموزش uml در تحلیل داده رفتم که سطح حرفه ای داشت لینک کل اون ها رو گذاشتم تا استفاده کنیددوست عزیز شما برای این که uml آموزش ببینید نیاز دارید تا از کتاب های آموزش uml و مقالات آموزش uml استفاده کنید ولی من دوره تحلیل یش گرا و آموزش uml در تحلیل داده رفتم که سطح حرفه ای داشت لینک کل اون ها رو گذاشتم تا استفاده کنیددوست عزیز شما برای این که uml آموزش ببینید نیاز دارید تا از کتاب های آموزش uml و مقالات آموزش uml استفاده کنید ولی من دوره تحلیل یش گرا و آموزش uml در تحلیل داده رفتم که سطح حرفه ای داشت لینک کل اون ها رو گذاشتم تا استفاده کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein71 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما برای این که uml آموزش ببینید نیاز دارید تا از کتاب های آموزش uml و مقالات آموزش uml استفاده کنید ولی من دوره تحلیل یش گرا و آموزش uml در تحلیل داده رفتم که سطح حرفه ای داشت لینک کل اون ها رو گذاشتم تا استفاده کنیددوست عزیز شما برای این که uml آموزش ببینید نیاز دارید تا از کتاب های آموزش uml و مقالات آموزش uml استفاده کنید ولی من دوره تحلیل یش گرا و آموزش uml در تحلیل داده رفتم که سطح حرفه ای داشت لینک کل اون ها رو گذاشتم تا استفاده کنیددوست عزیز شما برای این که uml آموزش ببینید نیاز دارید تا از کتاب های آموزش uml و مقالات آموزش uml استفاده کنید ولی من دوره تحلیل یش گرا و آموزش uml در تحلیل داده رفتم که سطح حرفه ای داشت لینک کل اون ها رو گذاشتم تا استفاده کنید
    چه کتاب و سایت خوبی دست تون درد نکند

سلام بر همگی
    کسی مثال و کد آماده ترکیب الگوریتم های ژنتیک و باکتری داره بده بهم؟
    شدیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــدا نیاز دارم.
    کمکم کنید.
    پیام بفرستید برام. منتظرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)