نقل قول نوشته اصلی توسط kimiagar68 نمایش پست ها
دوستان به نظر شما با شرایط که من دارم میتونم بدون مقاله فاند بگیرم؟

کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه آزاد کرج
معدل: ۱۷.۱۱
شاگرد ممتاز در بین دانشجویان هم ورودی ارشد
امتحان تافل رو در تابستان و جی‌آرای رو در آبان می‌خوام بدم

با توجه به اینکه بیشتر وقتم رو گذاشتم روی زبان میترسم نرسم مقاله بدم، میخواستم ببینم نظر شما چیه و شما چه پیشنهادی دارید؟
درنظر داشته باشید که فاند در همه جا از جمله آمریکا ، اروپا و استرالیا محدود و رقابتی هستش.
درسته که معدلتون خوبه ولی اونقدر هم بالا نیست که بشه 100% روش حساب باز کرد. ضمن اینکه معدل لیسانس هم مدنظر هست دربسیاری از موارد (که شما ذکر نکردین)

پیشنهاد اصلی : نمره زبانتون را تا می تونید بالا بگیرید چون فوق العاده مهمه. تافل بالای 100 و حتی بیشتر رو هدف قرار بدین! تافل بیشتر تکنیکیه تا علمی و یادگیری تکنیک امتحان دادن چندان زمان بر نیست ! مطمئن باشید درکنار خوندن زبان وقت دارید که بخش های دیگه رزومه رو هم بهبود بدین.
پیشنهاد فرعی: باوجود اینکه سخته ولی بازم اگر می تونید رزومه رو با مقاله تقویت کنین. اگر به هر دلیلی ممکن نیست روی تقویت بخش های دیگه مثل توصیه نامه و ... زمان زیادی بگذارین.
درهرحال فاند گرفتن سختی هاش یکی دوتا نیست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط zoko نمایش پست ها
سلام
من 3 تا مقاله توی مجله علمی پژوهشی دارم که فکنر نمیکنم سطح بالایی داشته باشن
به نظر شما میتونم فاند بگیرم
در ضمن معدل کارشناسیمم 79/14 بود و ارشدم 25/17
به نظر شما از نظر معدل با مشکل برخورد میکنم؟
اگر بتونید بخش های دیگه رزومتون رو بهبود بدین معدل کارشناسی تون قابل اغماض هست در بسیاری موارد.
نمره زبان، مقالات و کنفرانس، سابقه کاری و تحقیقاتی مرتبط، توصیه نامه های قوی و ... مواردی هستن که میشه با تقویتشون، ضعف احتمالی در یکی از بخش های رزومه رو کمرنگ تر کرد.
معدل های پایین تر از شما دیدم که فاند گرفتن. معدل های بالاتر از شما هم دیدم که فاند نگرفتن !
پس خودتون رو محدود به مشکل معدل نکنید و سعی کنید سایر المان های رزومه رو تقویت کنید.