نقل قول نوشته اصلی توسط reza699 نمایش پست ها
واقعا میشه بدون مقاله حتی واسه مستر فاند گرفت ؟ من حقیقتا نشنیده بودم تا به حال.
ببینید دوستان یه مشکلی که من دارم شرایطم طوری هست که باید حتما فاند رو بگیرم و هنوز 2 سال دیگه مونده تا لیسانسمو بگیریم . همش نگران این هستم که نکنه دیر بشه !!! منظورم این هست که زمانی به فکر کارای پذیرش بیفتم که خیلی دیر بشه یا خیلی سخت بشه شرایط. واسه همین از الان افتادم دنبال کارای مقاله و تایمم رو به این مسئله هم اختصاص میدم . ضمن اینکه که از زبان هم غافل نیستم و مرتبا سعی میکنم تقویتش کنم ( هم کلاس و هم مطالعه شخصی ) حالا شما فکر میکنید این کاره درستی باشه که هنوز توی دوران لیسانس به فکر این چیزا باشم ؟ ( چون میخوام حتما پذیرش با فاند بگیرم و تصورم این بود که بدون مقاله نمیشه فاند گرفت ) . از طرفی میترسم دنبال این طور چیزا رفتن باعث کاهش معدل بشه .
نظر شما دوستان با تجربه چیه ؟ فکر میکنید با این شرایطی که دارم ، به همین مسیر ادامه بدم یا نه بچسبم به همون دوران لیسانس ؟ آخه همش فکر میکنم اگه مقاله نداشته باشی شانس گرفتن فاند خیلی پایین میاشد .
با تشکر از راهنمایی هاتون.
من فکر میکنم اگر شما برای مستر مبخواید اقدام کنید، برنامه هاتونو باید طوری تنظیم کنید که به معدل شما ا آسیبی نزنه. برای پذیرش گرفتن در مقطع مستر، معدل لیسانس اهمیت فوق العاده ای داره.