صفحه 10 از 42 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

من سال سوم برقم.معدلم تا الآن 17.5هست.به نظر تون بهم فاند میدن اگه الآن اقدام کنم واسه کانادا؟

Junior Member

سلام
    من دانشجوي ترم 3 ارشد حقوق بين الملل دانشگاه دولتي هستم ولي ليسانسم زبان الماني هست كه اونم از دانشگاه دولتي اه.الان هنوز دفاع نكردم و مقاله هم ندارم.
    به نظرتون ميتونم از الان واسه phd بين الملل توي دانشكاههاي المان apply كنم وFUND بگيرم ؟

در ضمن واسه امريكا غير از مدرك زبان كه ميخواد ايا با اين شرايط و ليسانس غير مرتبط امكان گرفتن فاند در حقوق بين الملل برام وجود داره؟؟

لطفا راهنمايي كنيد كه بايد جكار كنم.

ویرایش توسط shamim65 : November 5th, 2010 در ساعت 12:51 AM دلیل: حذف ایمیل

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    من سال سوم برقم.معدلم تا الآن 17.5هست.به نظر تون بهم فاند میدن اگه الآن اقدام کنم واسه کانادا؟
    آره بهت فاند میدن !
    البته فقط معدلت نیست که تعیین کننده فاند گرفتنت هست بخصوص واسه کانادا ! واهاست خیلی خیلی زیاد مکاتبات رو قوی کنی و نمره زبانت هم مهمه ! واسه فوق خیلی آسون نمی تونی فاند بگیری مگر اینکه مقاله داشته باشی تا بتونی RA بگیری !

یه نگاهی به پست های قبلی بندازی بد نیست.

آره. من اینقدر آدم میشناسم که بدون مقاله فاند گرفته باشن!

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ma1ms نمایش پست ها
    آره. من اینقدر آدم میشناسم که بدون مقاله فاند گرفته باشن!
    دوست عزیز لطفاً بگید چه پارامترهای دیگه ای داشتند این افراد. چه رزومه هایی داشته اند؟ اینطوری برای کاربران دیگر هم مفید خواهد بود.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفاً بگید چه پارامترهای دیگه ای داشتند این افراد. چه رزومه هایی داشته اند؟ اینطوری برای کاربران دیگر هم مفید خواهد بود.
    اکثرا نمرات زبان خوب یا رزومه و سابقه کاری خوب داشتند. به نظر من که مقاله تأثیر داره اما نه به ا ندازه نمره تافل و GRE . من دیدم که با مقاله خوب و نمرات زبان پایین نتونست پذیرش بگیرن یا خوب پذیرش بگیرن ولی برعکسش را زیاد دیدم که با نمره زبان خوب و سابقه کار و بدون مقاله پذیرش گرفتن.
    اگه میتونید مقاله بدید که چه بهتر!!! اما اگه دیگه به هر دلیلی نمیتونید.. زیاد خودتون را نگران مقاله نکنید، روی پارامترهای دیگه کار کنید.

Junior Member

سلام و خسته نباشید دوستان عزیز
    من فارغ التحصیل رشته راه و ترابری هستم.معدل ارشد سراسری15.5 ، لیسانس 15 آزاد
    نمره Ibt 92
    روی 3 مقاله دارم کار میکنم،یکی دوتاش کنفرانس خارجی،یکی ژورنال احتمالا.اما میخوام واسه امسال پذیرش بگیرم (پاییز سال آینده) از کانادا و این مقاله ها نمیرسه به این مهلت زمانی.
    بعضی میگن بدون مقاله میشه، بعضی هم میگن نمره زبان خیلی مهمه و توصیه میکنن دوباره امنحان بودم.سطح زبانم خیلی خوبه و میتونم دوباره امتحام بدم و بالای 100 رو بیارم.
    به نظر شما من چکار کنم؟ دوباره امتحان بدم؟ یا واسه مقالم کار کنم و همین تافل کافیه؟ نمیخوام شانسم رو واسه پذیرش امسال هم از دست بدم. دیدم کسایی رو که خیلی هم خوب بودن اما دانشگاه موردنظرشون فاند نداشته بگیرشون.

ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط djamirz نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید دوستان عزیز
    من فارغ التحصیل رشته راه و ترابری هستم.معدل ارشد سراسری15.5 ، لیسانس 15 آزاد
    نمره Ibt 92
    روی 3 مقاله دارم کار میکنم،یکی دوتاش کنفرانس خارجی،یکی ژورنال احتمالا.اما میخوام واسه امسال پذیرش بگیرم (پاییز سال آینده) از کانادا و این مقاله ها نمیرسه به این مهلت زمانی.
    بعضی میگن بدون مقاله میشه، بعضی هم میگن نمره زبان خیلی مهمه و توصیه میکنن دوباره امنحان بودم.سطح زبانم خیلی خوبه و میتونم دوباره امتحام بدم و بالای 100 رو بیارم.
    به نظر شما من چکار کنم؟ دوباره امتحان بدم؟ یا واسه مقالم کار کنم و همین تافل کافیه؟ نمیخوام شانسم رو واسه پذیرش امسال هم از دست بدم. دیدم کسایی رو که خیلی هم خوب بودن اما دانشگاه موردنظرشون فاند نداشته بگیرشون.

ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام، اگر وقت دارید یکی دو تا مقاله سابمیت کنید، چون کسی که واسه دکترای رشته فنی داره اپلای می کنه، نداشتن هیچ مقاله ای یه ضعف بزرگ هست براش. مقاله سابمیت شده نشون می ده که شما کار تحقیقاتی کردید و تصمیم دارید از توش مقاله در بیاد. چه بسا استاد همون سابمیت شده رو هم بخونه و خوشش بیاد (البته احتمالش کمه)، در کل همین هم از نداشتن هیچ مقاله ای بهتره... در کنارش نمره تافلتون رو هم بتونید ببرید بالای 100 خیلی بهتره. در کل رزومه فعلیتون شانس زیادی واسه فاند نداره.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    سلام، اگر وقت دارید یکی دو تا مقاله سابمیت کنید، چون کسی که واسه دکترای رشته فنی داره اپلای می کنه، نداشتن هیچ مقاله ای یه ضعف بزرگ هست براش. مقاله سابمیت شده نشون می ده که شما کار تحقیقاتی کردید و تصمیم دارید از توش مقاله در بیاد. چه بسا استاد همون سابمیت شده رو هم بخونه و خوشش بیاد (البته احتمالش کمه)، در کل همین هم از نداشتن هیچ مقاله ای بهتره... در کنارش نمره تافلتون رو هم بتونید ببرید بالای 100 خیلی بهتره. در کل رزومه فعلیتون شانس زیادی واسه فاند نداره.
    سابمیت رو که میکنم.یه کنفرانس خارجی دارم سابمیت، یکی دیگه هم در شرفه... اما واسه تافل احتمالا نرسم دوباره ثبت نام کنم تا 2 ماه دیگه که باید مدارک پذیرش رو بفرستم. مساله من اینه که الان مکاتبه رو شروع کنم با استاد و دانشگاه مربوطه؟یا نه؟ چون میگن اگر یک بار رد بشی در مرحله پذیرش شانس ورود به اون دانشکاه و با استاد مربوطه کم میشه. میخوام بدونم الان شروع کنم برای مکاتبه با شرایط فعلی یا نه؟ نمیخوام شانسمو از دست بدم واسه امسال... در ضمن من یک پروژه تحقیقاتی با یک شرکت معتبر کار کردم به مدت یک سال و یک پروژه دیگه هم دارم کار میکنم.یعنی توی دو فیلد مرتبط به هم کار کردم و تجربه شو دارم. اینها به من کمک میکنه توی پذیرش گرفتن؟ ممنون از توجه شما

Junior Member

سلام دوست عزيز
    البته خوب داشتن مقاله واقعن ميتونه كمك كنه!
    ولي من حداقل دو نفر سراغ دارم كه بدون مقاله از دانشگاه هاي نسبتا خوب تونستن برا PhD‌فاند بگيرن!
    البته نمره Toefl Gre تققريبا خوبي داشتن!
    يعني هر چند داشتن مقاله خيلي كمك ميكنه ولي بدون مقاله هم حتما ميتونيد پذيرش بگيريد!
    داشتن recom خوب هم الان خيلي ميتونه به شما كمك كنه! استادي كه باهاش مقاله سابميت كرديد هم اگه تو توصيه نامه يه كم توضيح مثبت راجع به مقاله بده كه بهتر ميشه!
    من موقعي كه پذيرش گرفتم فقط 2 يا 3 تا abstract accepted تو كنفرانس درست حسابي داشتم! با يه مقاله ‍ژورنال سابميتي!
    موفق باشيد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)