صفحه 13 از 42 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jainy نمایش پست ها
    سلام رشته من فیزیک هست و معدلم حدودا 17.8از یکی از دانشگاه های خوب تهران .مسئول حل تمرین بودم .به نظر شما با داشتن مدرک زبان امیدی به گرفتن full fundهست؟
    موفق باشین به امید خدا. اما مسئول حل تمرین کافی نیست رزومه محکم داشته باشین علاوه بر اونا نمره تافل بالا و GREبالا

بعد اینا چرا که نه . اما فیزیک هسته ای خونده باشین فکر نکنم نتیجه بگیرین

ار کدوم دانشگاه خوب تهران لیسانس گرفتین؟

Junior Member

من جزو نفرات برتر کلاس بودم و فیزیک نظری یا ماده چگال قصد دارم بخونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط nano_energi نمایش پست ها
    موفق باشین به امید خدا. اما مسئول حل تمرین کافی نیست رزومه محکم داشته باشین علاوه بر اونا نمره تافل بالا و GREبالا

بعد اینا چرا که نه . اما فیزیک هسته ای خونده باشین فکر نکنم نتیجه بگیرین

ار کدوم دانشگاه خوب تهران لیسانس گرفتین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی - دانشگاه تبریز

سلام

جرا نمیشه بدون مقاله fund گرفت، به نظر من شدنیه ولی نه با دست خالی! سه راه داره:

راه اول: اگه همه شرایطت عالی باشه میتونی چشم به راه scholarship باشی. مخصوصاً واسه استرالیا معدل بالا (هم لیسانس و هم ارشد) و واسه آمریکا GRE بالا (Q+V>=1300) میتونه به کمکت بیاد.

راه دوم: وضعیتت خوبه ولی به scholarship نمیرسه، اینجا میشه به TA امیدوار بود که دانشکده میده. مخصوصاً اگه TOEFL بالای 100 داشته باشی.

راه سوم: همه شرایطت معمولی ولی قابل قبوله و تونستی با یه استاد رابطه خوبی برقرار کنی که به عنوان RA بخوادت. داشتن GREمتوسط با Q=800 میتونه به دردت بخوره.

البته همه اینا تجربیات من از دوستامه که امسال یا سال پیش تونستن fund بگیرن.

با آرزوی موفقیت

Junior Member

سلام

می خوام از تجربه کسی بهتون بگم که مقاله های خوبی داشت ولی نتونست فاند بگیره!

دلیل اصلیشم بخاطر معدل متوسطش بود و شاید نمره ی زبان کمتر از مینیمم.

از دانشجویی براتون صحبت میکنم که در دانشگاه در سر کلاس درس ,جواب سوال هایی میداد که دانشجوی معدل 18 نمیدونست.

از دانشجوی براتون میگم که تو آزمایشگاه از همه بیشتر کار بلد بود و با علاقه کار میکرد که کسی نمیتونست به گرد پاش برسه.

از دانشجویی که عاشقResearch بود و 2 تا مقاله به تنهایی نوشت بدون کمک کسی و با موضوعات جدید که استادا هم سر در نمی آوردن.
    جالب اینجاست هر دو مقالش برا کنفرانس بین المللی تو دانشگاه معتبری قبول شد.

از دانشجویی میگم که بخاطر سد کنکور نتونست رشته ی مورد علاقش قبول بشه.

از دانشجویی میگم که بخاطر نمره ,منت استادارو نمیکشید و بعضی وقتها حقشن ضایع میشد با این حال استادارو دوست داشت.

در آخر بخاطر شهریه ی بالای دانشگاه مقصد مجبور شد از خواسته های همیشگیش بگذره و Admission Offers هاشو رد کنه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid jj نمایش پست ها
    سلام

از دانشجویی براتون صحبت میکنم که در دانشگاه در سر کلاس درس ,جواب سوال هایی میداد که دانشجوی معدل 18 نمیدونست.

از دانشجوی براتون میگم که تو آزمایشگاه از همه بیشتر کار بلد بود و با علاقه کار میکرد که کسی نمیتونست به گرد پاش برسه.

از دانشجویی که عاشقResearch بود و 2 تا مقاله به تنهایی نوشت بدون کمک کسی و با موضوعات جدید که استادا هم سر در نمی آوردن.

از دانشجویی میگم که بخاطر نمره ,منت استادارو نمیکشید و بعضی وقتها حقشن ضایع میشد با این حال استادارو دوست داشت.

در آخر بخاطر شهریه ی بالای دانشگاه مقصد مجبور شد از خواسته های همیشگیش بگذره و Admission Offers هاشو رد کنه.
    اینا همش حقیقت های زندگی هست. که خیلی هاش تلخ هست. بله خب ممکنه کسی صد تا مقاله داشته باشه و فاند نگیره. و ممکنه که یکی هیچ مقاله ای نداشته باشه و فاند بگیره. به هر صورت هر چیزی یه امتیازی داره واسه خودش. و معمولا دانشگاه ها به کسی که توی بیشتر موارد قوی هست فاند میدن.

INGWAY
    Guest

سلام
    از دانشجویی میگید که یک و فقط یک مشکل جدی داشته: افراط و تفریط
    ضمنا یه سوال کوچولو که به تاپیک هم مربوطه:
    اگر کسی حتی حداقل های زبان رو نداشته باشه، چه طور میتونه ادعا کنه مقاله خوبی داره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط INGWAY نمایش پست ها
    اگر کسی حتی حداقل های زبان رو نداشته باشه، چه طور میتونه ادعا کنه مقاله خوبی داره؟
    جواب ساده هست. پول میده به افراد نیتیو مقالشو براش ادیت میکنن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط INGWAY نمایش پست ها

بنظر من جمله ی شما نادرست است.

افراط و تفریط شامل حال اون دانشجوهایی میشه که فقط سرشون تو کتابه و دیگر هیچ. وقتی فارغ از تحصیل می شن می بینند هیچی یاد نگرفته اند و فقط مطالبی رو خوندن که در دسترس همه است.

و در مورد زبان ما فقط می تونیم یک وجه قضیه رو ببینیم. مشکل اصلی سیاست غلط آموزش و پرورش است که از ابتدا کلاس های مفید زبان رو در مدارس اجرا نمیکنه (مثل کشورهای دیگر که شهرونداشون چند زبان صحبت میکنند.) و در آینده این مشکلات گریبان گیر دانشجوهاست.

می خوام یه چیز دیگه هم بگم ممکنه ماها زبانمون خوب باشه ولی در آزمون های مثل تافل و آیلتس نمره ی که میخواهیم نگیریم شاید هم تو یک وقت کم مجبور باشیم امتحان بدهیم.It depends on situation

مقاله هم که ما نمیتوانیم قضاوت کنیم و در دست کمیته ی علمی است و اعتبار و خوبی مقاله و مضمون انگلیسی اش با اوناست.

در آخر این قبیل افراد با این Innovation idea میتوانند باعث افتخار ما باشند.

بنظر من جمله ی شما نادرست است.

افراط و تفریط شامل حال اون دانشجوهایی میشه که فقط سرشون تو کتابه و دیگر هیچ. وقتی فارغ از تحصیل می شن می بینند هیچی یاد نگرفته اند و فقط مطالبی رو خوندن که در دسترس همه است.

و در مورد زبان ما فقط می تونیم یک وجه قضیه رو ببینیم. مشکل اصلی سیاست غلط آموزش و پرورش است که از ابتدا کلاس های مفید زبان رو در مدارس اجرا نمیکنه (مثل کشورهای دیگر که شهرونداشون چند زبان صحبت میکنند.) و در آینده این مشکلات گریبان گیر دانشجوهاست.

می خوام یه چیز دیگه هم بگم ممکنه ماها زبانمون خوب باشه ولی در آزمون های مثل تافل و آیلتس نمره ی که میخواهیم نگیریم شاید هم تو یک وقت کم مجبور باشیم امتحان بدهیم.It depends on situation

مقاله هم که ما نمیتوانیم قضاوت کنیم و در دست کمیته ی علمی است و اعتبار و خوبی مقاله و مضمون انگلیسی اش با اوناست.

در آخر این قبیل افراد با این Innovation idea میتوانند باعث افتخار ما باشند.
    کاملا با صحبت شما موافقم. تا کسی از ایران خارج نشده باشه نمیتونه این قضیه رو لمس کنه. همیشه برام سوال بود چرا نمرات GRE و TOEFL ما نسبت به بقیه کشورهای آسیایی پایین تره و در حالیکه زبان مادری اونها هم انگلیسی نیست. در حالیکه ماها این همه کلاس زبان از بچگی میریمو.....
    وقتی رفتم و کشورهای دیگرو دیدم .دیدم ببببببببله. اونا در مکالمات روزمرشون حداقل 2 3 بار مجبورن با مخاطباشون انگلیسی حرف بزنند و همین باعث میشه که ناخود آگاه بالاخره زبانشون قوی بشه.(البته استثنا هم همیشه وجود داره)

Member

من هم با INGWAY موافقم. اما با گزاره "افراط و تفریط" نه. ببینید دوستان بعضی از آدمهای بسیار با استعداد (IQ بالا ) هستند که نمی دونم به چه دلیل هوش احساسی (EI) یا همون هوش اجتماعی پایین دارند. یعنی مسیرهای نرمال و مورد تایید عقل جمعی رو نمیرند و نه فقط رزومه بلکه کل زندگی شون پر از نقاط بشدت قوی و بشدت ضعیف هست. اینا معمولا در نتیجه گرفتن ضعیفن چون زندگی در دنیای واقعی هوش احساسی بالا میخاد نه IQ بالا. مثلا وقت گذاشتن زیاد در آزمایشگاه وقتی زبان آدم ضعیفه کار اشتباهیه. اینا معمولا سر کلاس بهترین جوابها رو میدن ولی نمره های خوب نمیارن چون تحت شرایط فشار بیرونی براحتی قدرت ذهنی شون رو متمرکز می کنن ولی بیرون از کلاس نمی تونن ذهنشون رو کنترل کنن. اما با تمرین وضعیتشون بهتر میشه.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)