صفحه 14 از 42 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

سلام

احساس میکنم باید بیشتر توضیح بدم. منظور من از نداشتن نمره ی حداقل زبان مربوط به حداقل دانشگاه
    مقصد بود( دانشگاه6.5 میخواست ایشون6 شده بود).

ایشون برای MSc اقدام کرده بودند و برای اروپا. از همه مهم تر تو رشته های بیو مدیکال حرف اول رو آزمایشگاه میزنه و دیگر هیچ. میخوام به چیز دیگه هم بگم پذیرش گرفتن تو این رشته ها و از همه مهم تر دانشگاهای تاپ همینطوری کار حضرت فیله حالا بورس بی خیال, نمونشو هم میتونید تو فروم ببینید که کمتر کسی پذیرش تو این رشته ها گرفته.

در آخر ما در وضعیت ایشون نبودیم و شاید نتونیم قضاوت درستی داشته باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computing Science - Glasgow University

بچه های کامپیوتر کمتر از یک ماه به ِDeadline این scholarship مونده. اگه پروپوزالی رو یکی از این 4 موضوع دارین حتماً اقدام کنین. من بدون مقاله ISI (ولی با یک پروپوزال خیلی خوب) از همینجا فاند گرفتم
    http://www.sicsa.ac.uk

سلام فکر کنم اگه یه GRE خوب بگیری بشه چون اونا به GRE خیلی اهمیت میدن.

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه امکان فاند گرفتن در آمریکا یا کانادا با قهرمانی ورزشی برای رشته مدیریت در ms وجود داره یا نه؟البته با نمره tofelوgreبالا و البته معدل 16/5

Junior Member

سلام. من فوق لیسانس فیزیک هسته ای با معدل 16.80 هستم. پایان نامه ام یک کار خوب با یک نتیجه خوب تو انرژی اتمی بود و الان هم یک مقاله برگرفته از پایان نامه ام نوشتم،تو مرحله ترجمه اون به اینگلیسی هستم! همسرم از ETH برای PHD پذیرش با فاند گرفته و میخواهیم بریم سوئیس، دوستش که ETH بوده می گفت که یک درس با دانشجویای هسته ای اونجا داشتم، برای یک بازدید ما ایرانی ها رو نبردن! حالا از اون موقع من ترسیدم که اصلا اسمی از هسته ای نبرم!حالا تصمیم گرفتم با مدرک لیسانس فیزک با معدل 17.17 از دانشگاه آزاد و بدون هیچ مقاله ای وقتی رفتیم سوئیس apply کنم. البته 2 تا توصیه نامه هم از اساتید دارم، به نظر شما میتونیم بدون مقاله برای مستر پذیرش و فاند بگیرم؟
    ممنون

Junior Member mhoseink آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business and Technology- TUT

کلا فاند گرفتن برای مستر خیلی سخته به خصوص اگه از اروپا بخوای بگیری، اما تلاشت رو بکن
    دریای آرام ناخدای قهرمان نمی سازد

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_phy نمایش پست ها
    سلام. من فوق لیسانس فیزیک هسته ای با معدل 16.80 هستم. پایان نامه ام یک کار خوب با یک نتیجه خوب تو انرژی اتمی بود و الان هم یک مقاله برگرفته از پایان نامه ام نوشتم،تو مرحله ترجمه اون به اینگلیسی هستم! همسرم از ETH برای PHD پذیرش با فاند گرفته و میخواهیم بریم سوئیس، دوستش که ETH بوده می گفت که یک درس با دانشجویای هسته ای اونجا داشتم، برای یک بازدید ما ایرانی ها رو نبردن! حالا از اون موقع من ترسیدم که اصلا اسمی از هسته ای نبرم!حالا تصمیم گرفتم با مدرک لیسانس فیزک با معدل 17.17 از دانشگاه آزاد و بدون هیچ مقاله ای وقتی رفتیم سوئیس apply کنم. البته 2 تا توصیه نامه هم از اساتید دارم، به نظر شما میتونیم بدون مقاله برای مستر پذیرش و فاند بگیرم؟
    ممنون
    اینطور که میفرمایید به هر حال دارید میرید سویس. به نظر من بهتره وقتی‌ رفتید اونجا با یه استاد صحبت کنید و اتفاقا درباره فوق هم بهش بگید. بدون مقاله پذیرش فوق با فاند گرفتن سخت هست اونجا اما شاید مقاله ها رو ببینند در گرایش دیگه‌ بهتون پذیرش بدهند.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

سلام
    من دانشجوی کارشناسی عمران ازاد هستم.1 ترم دیگه دارم که فکر کنم معدلم 16.8-17 بشه...مقاله هم ندارم....میخواستم بدونم اگه بخوام فول فاند بگیرم وقتمو بزارم روی زبان بهتره یا روی مقاله هم کار کنم؟ چون زبانم خوبه و میتونم نمره ی خوبی تووی تافل و gre بگیرم اگه بتونم نمرات زبانم رو خوب بگیرم امکانش هست بگیرم یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical of AmirKabir University

سلام من خودم امیرکبیر میخونم و یکی از دوستام بدون مقاله برای ارشد اپلای کرده فاند هم تقریبا خوب بوده

Junior Member

پیش فرض لطفا هر کی می تونه کمک کنه ...

سلام
    با این شرایط به کدوم دانشگاه می تونم فکر کنم؟
    دانشجوی لیسانس برق شریف
    معدل 17.4
    زبان هنوز شرکت نکردم ولی به احتمال خیلی زیاد تافل بالای 100 میارم(سابقه ی T.A شدن در زبان رو دارم)
    recom هنوز از هیچ کس نگرفتم (و دقیقا نمی دونم چه جوری می تونم recom بگیرم؟!)
    مقاله هم ندارم
    توی دو تا درس تخصصی هم T.A بودم
    رتبه ی دورقمی تو کنکور کارشناسی میتونه تاثیر داشته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)