صفحه 16 از 42 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

سلام..
    من مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دارم از دانشگاه آزاد...مدرکم مال سال ۸۸..معدل ۱۵ ..میخوا م برا کانادا اقدام کنم..
    چند تا سوال داشتم..
    ۱.کدوم دانشگاه بیشتر شانس پذیرش دارم برا مستر..؟
    ۲.study plan باید داشته باشم..؟..لطفا کمی درباره اش توضیح دهید..
    3.ielts بخونم یا toefl..?
    7 ielts معادل چند تافل میشه..؟

Member
    رشته و دانشگاه
    cs, business

نقل قول نوشته اصلی توسط kasi58 نمایش پست ها
    سلام..
    من مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دارم از دانشگاه آزاد...مدرکم مال سال ۸۸..معدل ۱۵ ..میخوا م برا کانادا اقدام کنم..
    چند تا سوال داشتم..
    ۱.کدوم دانشگاه بیشتر شانس پذیرش دارم برا مستر..؟
    ۲.study plan باید داشته باشم..؟..لطفا کمی درباره اش توضیح دهید..
    3.ielts بخونم یا toefl..?
    7 ielts معادل چند تافل میشه..؟
    ۱. بنظرم کنکوردیا حتما تقاضا بدید
    ۲.study plan چیه؟ من تاحالا نشنیدم. SOP منظورتونه؟
    3. برا کانادا و امریکا تافل
    7 دقیق نمیدونم ولی ۱۰۰% اگه تو گوگل جستجو کنید خیلی راحت میفهمید

ApplyAbroad Guru

دانشگاههای کانادا الان عموما IELTS هم قبول میکنند. نمره زبان برای پذیرش معمولا 6.5-7 IELTS یا 83-92 تافل بسته به دانشگاه متغیره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران واحد اراک

سلام من مهندسی مکانیک علم و صنعت واحد اراک خوندم و معدلم 15 هست میخواستم ببینم به نظر شما دوستان کجا میتونم اپلای کنم که شانس پذیرش با بورس داشته باشم؟؟؟ممنون

Junior Member

سلام دوستان.سوالی دارم که کسی نتونسته دقیقا منو راهنمایی کنه.من رتبه 46 کنکور سراسری هستم و لیسانس معماری دارم.31 سالمه و رزومه خوبی هم دارم.از طریق رتبه ایا میتونم پذیرش بگیرم.با پاسخ شما ممکنه کمک بزرگی به من بشه.ممنون.
    ویرایش توسط shamim65 : October 22nd, 2011 در ساعت 11:45 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    manufacturing

سلام دوستان خوبم کسی از دوستان میدونن که آلمانم واسه مستر مکانیک فاند میده یا نه؟
    فکر می کنید من با شرایط زیر امکان پذیرش و فاند دارم؟
    کارشناسی ساخت و تولید (دانشگاه فنی مشهد) با معدی 15.5 و1 مقاله داخلی دیپلممو از هنرستان گرفتم و معدل فوق دیپلمم هم 16
    و دارای مدارک طراحی solidworks و catia و اپراتور cnc از فنی حرفه ای (البته دوره های کوتاه مدت)و سابقه 1.5 ساله کار تو یک شرکت اکرودیته استاندارد.
    ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه سراسری کاشان هستم .معدلم 14.6 و یک مقاله داخلی دارم.
    سابقه کار یک ساله در بزرگترین isp ایران .
    میخواستم ببینم اگه نمره تافل و gre خوبی بتونم کسب کنم شانسی برای دریافت فاند از دانشگاه های امریکا دارم یا نه؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

It is hard to say and predict if one with no paper can be successful to an extent to claim for fund!! However I personally believe if a couple of items are eye catching enough, this might help convince a professor that you would be the person they are looking for---------------To add more, I should say the importance of published papers will go for not only the capability of a student in research but it also reveals a critical success clue for the student: That how much their research fits that of a group research in the school applying to

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    It is hard to say and predict if one with no paper can be successful to an extent to claim for fund!! However I personally believe if a couple of items are eye catching enough, this might help convince a professor that you would be the person they are looking for---------------To add more, I should say the importance of published papers will go for not only the capability of a student in research but it also reveals a critical success clue for the student: That how much their research fits that of a group research in the school applying to
    I think we are in the same boat to some extent when we are considering all universities, however lemme tell u what Boston university told me.
    they told me that having publications in a resume' will increase the chance of getting a potential RA, however not having a paper will not mitigate your chance of getting RA
    they prioritized the materials for me in the order listed below:
    GPA/GRE Q/GRE V and W/Recommendations/SOP/Institution/Publication
    this is exactly what Boston university's graduate coordinator told me
    I had same experience with Buffalo, they told me the order just like above with an exception, they put Institution as the 1st priority
    and the procedure of talking with professors about their position is somehow being eliminated, as many universities oblige them that all consideration about RA funding should be right after the time when all applicants are admitted, and when all admitted applicants are considered based on merit, and not in advance
    تنها راه سعادت بشر.......... فکر مثبت و کمک به هم نوع

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

اگه کسی مقاله چاپ شده نداشته باشه ولی در حال کار کردن روی 2تا مقاله باشه تاثیری داره؟؟ اصلا مهمه که این موضوع رو بگه؟؟ یا کلا تاثیری نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)