صفحه 18 از 40 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    It is hard to say and predict if one with no paper can be successful to an extent to claim for fund!! However I personally believe if a couple of items are eye catching enough, this might help convince a professor that you would be the person they are looking for---------------To add more, I should say the importance of published papers will go for not only the capability of a student in research but it also reveals a critical success clue for the student: That how much their research fits that of a group research in the school applying to
    I think we are in the same boat to some extent when we are considering all universities, however lemme tell u what Boston university told me.
    they told me that having publications in a resume' will increase the chance of getting a potential RA, however not having a paper will not mitigate your chance of getting RA
    they prioritized the materials for me in the order listed below:
    GPA/GRE Q/GRE V and W/Recommendations/SOP/Institution/Publication
    this is exactly what Boston university's graduate coordinator told me
    I had same experience with Buffalo, they told me the order just like above with an exception, they put Institution as the 1st priority
    and the procedure of talking with professors about their position is somehow being eliminated, as many universities oblige them that all consideration about RA funding should be right after the time when all applicants are admitted, and when all admitted applicants are considered based on merit, and not in advance
    تنها راه سعادت بشر.......... فکر مثبت و کمک به هم نوع

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

اگه کسی مقاله چاپ شده نداشته باشه ولی در حال کار کردن روی 2تا مقاله باشه تاثیری داره؟؟ اصلا مهمه که این موضوع رو بگه؟؟ یا کلا تاثیری نداره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    اگه کسی مقاله چاپ شده نداشته باشه ولی در حال کار کردن روی 2تا مقاله باشه تاثیری داره؟؟ اصلا مهمه که این موضوع رو بگه؟؟ یا کلا تاثیری نداره؟
    برحسب تجربه میگم خیلی تاثیر داره

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    برحسب تجربه میگم خیلی تاثیر داره
    یعنی حتما این ها رو هم تو رزومه بنویسم هم تو ایمیل به اساتید؟؟ نمی گن اینا هنوز رو هواست و به حساب نمی آد؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    یعنی حتما این ها رو هم تو رزومه بنویسم هم تو ایمیل به اساتید؟؟ نمی گن اینا هنوز رو هواست و به حساب نمی آد؟؟
    بنویس
    اگه خوشش بیاد ممکنه بهت بگه مقالاتتو بفرست تا بخونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم كامپيوتر - دانشگاه تهران

سلام
    ليسانس علوم كامپيوتر دانشگاه تهران معدل 15.03 بدون مقاله Ielts5.5- 6 ولي هنوز امتحان ندادم. با اين تفاسير آيا شانسي براي گرفتن فاند هست؟
    با سپاس

Junior Member

عجب فروم باحالی دارید . از تک تک دوستان ممنون هستم .خیلی اطلاعات خوبی رو به اشتراک گذاشتین .

منم چند تا سوال دارم .امیدوارم جای مناسبی مطرح کرده باشم .
    دانشجوی ارشد دانشگاه تهران هستم تو رشته مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی
    سال اولم هست . معدل کارشناسی خوبی ندارم (14.60) .مقاله خارجی هم ندارم .
    فرصت دارم برای بیشتر کار کردن . زبان هم در حال تقویت هستم . تا بحال جای خاصی هم امتحان ندادم . سربازی هم رفتم .گذرنامه رو هم گرفتم .

سوال اول : با این شرایط که من دارم امکان فاند گرفتن هست
    سوال دوم: شما کدام دانشگاه ها رو پیشنهاد میکنید
    سوال سوم: برام زیاد دانشگاه و کشور مطرح نیست . بیشتر میخوام راحت باشم و بتونم زندگی خوبی داشته باشم و اگه بشه همون جا راحت کار کنم.
    سوال چهارم: چون هنوز فرصت دارم برای پروسه بورس گرفتن ، چه توصیه هایی میکنید . بیشتر رو چی سرمایه گذاری کنم .

ممنون میشم کمکم کنید .

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

کلا سوال این تاپیک اشتباست وگمراه کننده- مواظب باشید اشتباه نکنید----------
    پرسیده شده آیا بدون مقاله (که احتمالا منظورش جورنال های ای اس ای و.... بوده) کسی تونسته فاند بگیره اما ذکر نشده شاید یکی 4 تا مقاله (جورنال) نداشته اما مثلا وربالش 750 شده یا 100 تا چیز دیگه داشته
    حالا تصورکنید کسی بیاد بگه طرف هیچی مقاله نداشته........همه هم میگند طرف بدون مقاله رفته مثلا دانشگاه X ........ اما مطمئنا قضیه به این سادگی نبوده..

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

همونطور که Countdown عزیز گفتن منم با این موضوع مخالفم که مقاله داشتن یا نداشتن دلیل اصلی فاند گرفتن باشه. همه ی افراد با تجربه ای که در این فروم هستن می دونن که گرفتن فاند به خیلی از فاکتورها بستگی داره که مقاله فقط یکی از اون ها است. اصلاً نمی خوام منکر تاثیر مقاله بشم اما گاهی فکر می کنم داشتن نمرات زبان رقابتی و بالا می تونه کاملاً هم رده ی مقاله تاثیر گذار باشه.
    کسی رو می شناختم که 5 تا مقاله قوی داشت اما GRE شده بود 1050 باور کنید خیلی سخت تونست برای PHD پذیرش بگیره. و فقط پذیرش، حتی ترم اول بهش هیچ فاندی ندادن. و بهش خیلی سخت گذشت.

Junior Member

در جواب این سوال:بله
    من بدون مقاله اپلای کردم و فول فاند و دانشگاه خوب هستم! نمره زبانم معمولی هست.
    خودم فکر میکنم مهمترین نکته رزومم ، معدل بالا و همچنین زمینه کاریم و دانشگاه بالایی هستم. پایان نامم دقیقا همون چیزی بود که استاد میخاست و به طور کلی رزومم خوب بود.
    البته من وقتی اپلای کردم هنوز ارشدم تموم نشده بود و استاد خودش میفهمید که من تا پایان کار حتما مقاله میدم و همینطور هم شد و 3تا مقاله دادم.
    و همینطور که دوستان گفتن: کسی رو میشناسم که 16 تا مقاله داشت(ژورنال، کنفرانس و...) ولی معدل و زبانش پایین بود و به سختی half-fund گرفت برای دکتری!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)