صفحه 3 از 42 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    از قول يکي از استادان مهندسي برق دانشگاه مک مستر کانادا:
    اگر applicant با مدرک ليسانس بخواد بياد دکترا، به معدل و تافل اون نگاه مي کنم و اگر با مدرک کارشناسي ارشد بخواد بياد دکتري، به مقالاتش نگاه مي کنم.

حالا اگه از لیسانس برای فوق اقدام کنه چی میشه؟
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    با اینکه خیلی مضحک به نظر میرسه ولی ذکر این نکته که کسی رو مقاله کار کرده و تو فلان journal سابمیت کرده - حتی اگر هم نکرده باشه - خیلی در پذیرش گرفتن بهش کمک میکنه. مضحک بودنش هم به این خاطره که شما میتونید هر مطلبی رو سابمیت کنید و تا کسی بخواد اونو مرور کنه دو ماه ممکنه طول بکشه. ولی تو این مدت میگن طرف مقاله داره بهش پذیرش بدیم.
    البته همیشه اینجور نیست که آدم به قول خودمون بتونه خالی ببنده! به عنوان مثال، من یکی از اساتیدی که من باهاش تماس گرفتم بهم ایمیل زد که یه نسخه از پیش نویس مقاله رو برام بفرست. حالا این آقا خودش از کسایی بود که توی دوره دکتراش به همراه استادش اولین محاسبات رو تو این زمینه راه انداخته بودن و به قول معروف خدای این کار بود. پس وقتی کسی تو رزومش مینویسه این مقاله رو ارایه کردم باید حساب اینجا رو هم بکنه که استاد ممکنه حتی زنگ بزنه و از مقاله ده تا سئوال تخصصی بپرسه و خیلی از اساتید ممکنه که از داورها خیلی خبره تر باشند.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Senior Member

to rezatheory:

به نکته مهمی اشاره کردید. خصوصا اگر مصاحبه ای در کار باشه استادها معمولا روی چیزهایی که توی رزومه نوشتید و مقالاتتون سوال می پرسند و گاهی می خوان مقالات چاپ شده و نشده رو براشون بفرستید.

نکته ی دیگه اینه که وقتی استاد (به خصوص اگه بشناسنش) توی توصیه نامه مینویسه که ایشون روی این موضوع کار کرده و مقاله ای فرستاده که به احتمال زیاد چاپ میشه، اونا این حرفو قبول میکنن. اگه هم

نشناسنش میتونن راحت بگردن ببینن این استاد خودش وضع مقاله هاش چجوره و اگه استاد خودش مقاله ها ی خوبی داشته باشه به احتمال زیاد بهش اعتماد میکنن.

در کل خودشون هم بعضی وقتها جلوی مقالشون نوشته Submitted و این براشون غیر معمول نیست.

Senior Member emperial آواتار ها

اگر پیگیری کنند که خوبه. ولی مواردی بوده که بدون بررسی قبول کردند. انگار فقط پر بودن قسمت Publication رو توجه کردند. یکی نفرو رو میشناختم که از آلبرتا پذیرش گرفت با فاند خیلی خوب و تو رزومه هم دو تا مقاله submit شده داشت. مقاله هاش که accept نشد هیچ بعد از سه سال هنوز اونجا هم نتونسته کار مفیدی انجام بده.

نقل قول: بعد از سه سال هنوز اونجا هم نتونسته کار مفیدی انجام بده.

آره شما درست میگید. ممکنه که کسی بتونه پذیرش رو بگیره ولی موضوع اصلی بعداز اونه. استادم همیشه بهم میگفت: حتی یک کلمه هم ادعای زیادی نکن پیش اونها چون ممکنه پذیرش بگیری ولی اگه رفتی اونجا و حتی یک مورد ببینن که با ...SOP,CV,Rec. Letter مغایرت داشته باشه همه چیزت زیر سئوال میره.

نمیگم کسی که مقاله ارائه میکنه بایدبدونه که حتما چاپ میشه ،چون هیچکس نمیدونه، ولی باید بتونه اگه یه وقت زنگ زدن و یا ایمیل زدن و سئوال کردن یه دفاع آبرومند بکنه.

درکل بهتره آدم بدون مقاله پذیرش بگیره (قطعا ممکنه، به خصوص برای بچه هایی که با کارشناسی اقدام میکنن) تا اینکه یه چیزی سر هم کنه بعدم تو مصاحبه یا وقتی رفت اونجا توش بمونه.

Senior Member

Regarding indication of SUBMITTED articles in resume:

I think if one indicates FAKE submitted articles in his/her resume, just as fillers, it will be the realization of the sentence of fradulent; and, subsequently, it would slurr the reputation of iranians gradually. Given that some universities insist on not stating submitted papers. However, if you submit your submitted articles in your application documents it is worth including in your CV.

I think if they, now fortunately, accept submitted articles , is, because they believe in our candor.

best of luck,
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟ - آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    بله. کافیه اسم دانشجوهای PhD توی دپارتمانهای مختلف رو تو google بگردید. می بینید خیلیها قبل از ورود به اون دپارتمان مقاله ای نداشتند. البته حداقل موضوع پایان نامه خوب و ارائه مقاله توی چند تا کنفرانس لازمه. توی اروپا خیلی جاها این طوری بورس می دهند. من چند نفر رو می شناسم که توی هلند پذیرش گرفته اند با بورس که فقط یه مقاله توی یه کنفرانس داشتند و مقاله ای چاپ نکرده بودند.
    سلام
    من می خوام برای هلند اقدام کنم. چند تا مقاله دادم تا الان ولی می دونی اونها چی براشون مهم بوده که می گی با یک مقاله تو یک کنفرانس بورس گرفتن؟ و می دونی کدوم دانشگاه؟ و چه رشته ای؟ خلاصه یک کم با جزئیات بیشتر برامون می گی؟
    ممنون از لطفت

سلام
    من خودم مقاله نداشتم و فاند گرفتم. از لیسانس به phD

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mariamnouri
    سلام
    من خودم مقاله نداشتم و فاند گرفتم. از لیسانس به phD
    می شه محبت کنین و بگین کدوم دانشگاه و چه رشته ای؟ و اینکه شرایطتون مثلاً چی بود؟
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)