صفحه 30 از 42 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

سلام من کاردانی برق قدرت از دانشگاه غیرانتفاعی وکارشناسی الکترونیک از دانشگاه ازاد تهران جنوب با معدل 13.57دارم و در حال حاضر ترم دوم کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش منابع انسانیو تموم کردمدر دانشگاه شهید بهشتی. یعنی یه سال دیگه از درسم باقی مونده هیچ اطلاعی راجع به اصطلاحاتی که دارید استفاده می کنید ندارم اما میخوام بدونم به غیر ازمعدل بالا تو رشته مدیریت منابع انسانی با ید چه امتیازاتی داشته باشم البته من متاهل هم هستم.ضمنا تاثیر معدل از چه معدلی به بالا مد نظره
    ویرایش توسط sarashariati : August 6th, 2013 در ساعت 10:19 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nhaftad نمایش پست ها
    من برام سوال بود مقاله چقدر واقعا مهمه؟
    اخه تو شریف تو گرایش ما(برق-میکروالکترونیک) من که کسی و ندیدم مقاله داشته باشه موقع اپلای.
    همه هم جاهای خوب میرن با فاند خوب.
    خود اسم دانشگاه صنعتی شریف اعتبارش کمتر از مقاله نیست. برای امریکا نمرات GRE و معدل بیش از همه چیز مهم است ولی با این وجود رزومه هر چه پر و پیمانتر باشد از رده های بهتری میتوانید پذیرش بگیرید و طبعا مقاله هم به غنی تر کردن رزومه کمک میکند.

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    در مورد معدل بالا، نمیشه میزان تعیین کرد. هرچه بالاتر بهتر
    در مورد سایر عوامل تاثیرگذار؛
    الف) نمره تافل/آیلتس بالا و همینطور نمره GMAT بالا برای رشته های مدیریت
    ب) مقاله و سوابق پژوهشی
    ضمن اینکه متاهل بودن تاثیر مستقیمی روی فرایند پذیرش نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarashariati نمایش پست ها
    سلام من کاردانی برق قدرت از دانشگاه غیرانتفاعی وکارشناسی الکترونیک از دانشگاه ازاد تهران جنوب با معدل 13.57دارم و در حال حاضر ترم دوم کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش منابع انسانیو تموم کردمدر دانشگاه شهید بهشتی. یعنی یه سال دیگه از درسم باقی مونده هیچ اطلاعی راجع به اصطلاحاتی که دارید استفاده می کنید ندارم اما میخوام بدونم به غیر ازمعدل بالا تو رشته مدیریت منابع انسانی با ید چه امتیازاتی داشته باشم البته من متاهل هم هستم.ضمنا تاثیر معدل از چه معدلی به بالا مد نظره
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    بله شانس بالایی دارید..توصیم اینه با نمره زبان با لا تکمیل کنید رزومرو..ضمنا غیر از کانادا کشور های دیگم مد نظر داشته باشید
    نکته فوق العاده مهم حتما برای کانادا با استاد هماهنگ کنید..بدون جواب مثبت گرفتن از استاد شانستون خیلی پایین میشه
    ممنون از پاسختون
    یعنی با داشتن نمره زبان بالا بدون مقاله می تونم Fund بگیرم؟
    شما کدوم کشورهارو توصیه میکنید؟خودم در مورد آلمان فلاند و شوئد کمی تحقیق کردم.

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

ببینید هیچ کس نمیتونه برای کسی نسخه بپیچه که میشه فاند گرفت یا نه اصلا فرمول خاصی نداره که. یعنی میشه کلی گفت مثلا شانست کمه یا زیاد اما در همین حد! واقعا تا حدودی شانسیه. یکی میبینی با رزومه به ظاهر ضعیف تر فاند گرفته یکی با رزومه بهتر نه! شما باید بهترین رزومه ممکن رو برای خودت جمع و جور کنی و با استفاده از فاکتور های انتخاب دانشگاه چند تا دانشگاه رو اپلای کنی و منتظر وایسی. حالا اگه مقاله دارید که چه بهتر اگه ندارید هم کاریش نمیشه کرد اگه واقعا میخواهید اپلای کنید زوم کنید رو قسمت های دیگه رزومه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aiiidaaa نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    یعنی با داشتن نمره زبان بالا بدون مقاله می تونم Fund بگیرم؟
    شما کدوم کشورهارو توصیه میکنید؟خودم در مورد آلمان فلاند و شوئد کمی تحقیق کردم.
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    ببینید هیچ کس نمیتونه برای کسی نسخه بپیچه که میشه فاند گرفت یا نه اصلا فرمول خاصی نداره که. یعنی میشه کلی گفت مثلا شانست کمه یا زیاد اما در همین حد! واقعا تا حدودی شانسیه. یکی میبینی با رزومه به ظاهر ضعیف تر فاند گرفته یکی با رزومه بهتر نه! شما باید بهترین رزومه ممکن رو برای خودت جمع و جور کنی و با استفاده از فاکتور های انتخاب دانشگاه چند تا دانشگاه رو اپلای کنی و منتظر وایسی. حالا اگه مقاله دارید که چه بهتر اگه ندارید هم کاریش نمیشه کرد اگه واقعا میخواهید اپلای کنید زوم کنید رو قسمت های دیگه رزومه.
    اینکه میفرمایید با استفاده از فاکتور های انتخاب دانشگاه چند تا دانشگاه رو اپلای کنید، دقیقا منظورتون چه فاکتورهایی است؟ (کلا یکی از سختی های کار فک میکنم همین گلچین کردن دانشگاهه)

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

مثلا کدوم کشور رو میخواید اپلای کنید. مینیمم های اون دانشگاه چیه؟ رنکش چطوره؟ اونجا استادی هست که جواب مثبت داده باشه؟ از نتایج پذیرش همینجا و thegradcafe.com هم سرچ کنید قبولی های سال های قبل اونجا چه نمره هایی داشتند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminfet نمایش پست ها
    اینکه میفرمایید با استفاده از فاکتور های انتخاب دانشگاه چند تا دانشگاه رو اپلای کنید، دقیقا منظورتون چه فاکتورهایی است؟ (کلا یکی از سختی های کار فک میکنم همین گلچین کردن دانشگاهه)
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟ - آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ars نمایش پست ها
    بله امكانش هست. تعدادشون هم خيلي خيلي زياده.

سلام دوست عزیز
    آیا با معدل پایین و داشتن مقاله ISI امکانِ گرفتن فاند هست؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shizar نمایش پست ها
    دوست عزیز برای جبران ضعفِ معدل چه راه هایی رو پیشنهاد میکنید؟
    من یک ISI و یک سال سابقه کار با بیمه دارم ولی بعید میدونم اینها تأثیرآنچنانی ای داشته باشه .

با تشکر
    دوست گرامی برای مستر متاسفانه بورس بسیار کم هست و با توجه به رزومه شما
    - رشته تحصیلی مهندسی مکانیک
    2- دانشگاه علم و صنعت
    3- معدل 13.2
    4- نمره زبان آیلتس 7 - (GRE 150 verbal) (154 quantitative)
    5- یک ISI
    6- سابقه کاری 1سال
    صادقانه بگم 10 تا ای اس ای هم داشته باشی تاثیری نداره مینیمم معدل در 90 درصد دانشگاه ها برای بورس مستر 16 به بالا هست متاسفانه مثلا دانشگاه کونکوردیا کانادا مینیمم معدل برای بورس را 16.60 گفته
    شما یا مستر در دانشگاه مجانی برید و یا در ایران با معدل بالا بخونید و دکتری برید انشاله با بورس
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام دوستان من مهندسی نرم افزارم یک سالیه که گرفتم معدلمم 16.09 هستش مقاله ندادم ولی رزومه کاری خوبی دارم و یک جورایی خبره برنامه نویسی وب به حساب میام الانم دارم رو زبانم کار می کنم که یک نمره خوب بگیریم می خوام بدونم با این شرایط می تونم فاند بگیرم یا باید حتما روی قضیه مقاله هم کار کنم؟ ممنون میشم هم اگه بگید چه دانشگاهی می تونم اپلای کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)