صفحه 35 از 42 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

سلام عیدتون مبارک باشه

من لیسانس مکانیک دارم با معدل 15.30 دانشگاه سراسری.مقاله یکی داخلی دارم.الان آخرای خدمت سربازیمم...میخوام واسه ارشد مکانیک گرایش با گرایش مکاترونیکی بخونم..زبان هم تافل 106 شدم...
    میخوام بدونم میتونم از اروپا یا آمریکا بورس کامل بگیرم به نظرتون؟؟؟کسی میشناسین با این شرایط گرفته باشه؟
    یا بشینم همینجا ارشد بخونم؟؟
    ممنون میشم کمک کنین...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mobin_69 نمایش پست ها
    سلام عیدتون مبارک باشه

من لیسانس مکانیک دارم با معدل 15.30 دانشگاه سراسری.مقاله یکی داخلی دارم.الان آخرای خدمت سربازیمم...میخوام واسه ارشد مکانیک گرایش با گرایش مکاترونیکی بخونم..زبان هم تافل 106 شدم...
    میخوام بدونم میتونم از اروپا یا آمریکا بورس کامل بگیرم به نظرتون؟؟؟کسی میشناسین با این شرایط گرفته باشه؟
    ممنون میشم کمک کنین...
    سلام
    دوست عزیز با توجه به معدل متوسطی که دارید و جی ار ای هم ندارید بنظر من شانس زیادی برای فاند ندارید من جای شما بودم اگه می تونستم دانشگاه های علم و صنعت یا تهران یا شریف قبول شم ایران می خوندم در غیر اینصورت یکی از دانشگاه های رایگان اروپا مثلا در نروژ یا فنلاند انتخاب خوبی هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mobin_69 نمایش پست ها
    سلام عیدتون مبارک باشه

ممنون میشم کمک کنین...
    سلام
    با كمي تماس با اساتيد و بررسي موضوعاتي مشابه تحقيقات خودتون و گرفتن يك نمره ي GRE بالاي 315 احتمال فاند RA هم براتون هست ولي با كمي سعي با اين تافل احتمال فاند TA هم براي شما موجوده. همه چيز به شما و تلاشتون بستگي داهر( دانشگاه آمريكا)
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز با توجه به معدل متوسطی که دارید و جی ار ای هم ندارید بنظر من شانس زیادی برای فاند ندارید من جای شما بودم اگه می تونستم دانشگاه های علم و صنعت یا تهران یا شریف قبول شم ایران می خوندم در غیر اینصورت یکی از دانشگاه های رایگان اروپا مثلا در نروژ یا فنلاند انتخاب خوبی هست
    در تکمیل جواب دوستمون سری به صفحه کشور نروژ بزنید میینید که متاسفانه سفارت نروژ دیگه ویزا به ایرانیان نمیده. پس بهتره وقتتونا برای این کشور تلف نکنید

Junior Member

درود بر همه ی دوستان
    من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مکانیک-گرایش تبدیل انرژی هستم.
    معدل لیسانسم 16.93 و معدل فوق لیسانسم حدود 16.4
    فوق لیسانسم رو دانشگاه دولتی روزانه میخونم.
    مقاله ندارم.
    زبان: تافل 104
    ممنون میشم اگر وقت بذارید و راهنماییم کنید که آیا موفق به اخذ فاند RA خواهم شد یا نه؟
    و اینکه با این شرایطم صلاح میدونید ابتدا برای کدوم کشورها اقدام کنم ؟
    سپاس از همه تون

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از دوستام که رشتش مهندسی شیمی هستش تونسته از دانشگاهی از آمریکا که رنکش پایین400هستش برای دکتری پذیرش بگیره و 38000دلار فاوند سالانه گرفته بدون اینکه RA یا TAبگیره.حتی میتونه اونارو هم بگیره.10هزار تا شهریه سالانشه.با اینکه برای دکترای هستش اما هیچ مقاله یا اختراع اصلا هیچی نداره غیر از 15ماه تدریس در دانشگاه و تافل80 که تقریبا نمره بدیه.خب این قضیش چیه؟اونجور که باهم حساب کردیم سالی 12000دلار براشم اضافی میمونه.آدم این مواردو میبینه امیدوار میشه.آیا همچین چیزی شانس بوده یا امکانشم برای یکی مثل من هستش؟خواهشا راهنمایی کنید.
    سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ddss نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از دوستام که رشتش مهندسی شیمی هستش تونسته از دانشگاهی از آمریکا که رنکش پایین400هستش برای دکتری پذیرش بگیره و 38000دلار فاوند سالانه گرفته بدون اینکه RA یا TAبگیره.حتی میتونه اونارو هم بگیره.10هزار تا شهریه سالانشه.با اینکه برای دکترای هستش اما هیچ مقاله یا اختراع اصلا هیچی نداره غیر از 15ماه تدریس در دانشگاه و تافل80 که تقریبا نمره بدیه.خب این قضیش چیه؟اونجور که باهم حساب کردیم سالی 12000دلار براشم اضافی میمونه.آدم این مواردو میبینه امیدوار میشه.آیا همچین چیزی شانس بوده یا امکانشم برای یکی مثل من هستش؟خواهشا راهنمایی کنید.
    سپاس
    کدام دانشگاه پذیرش گرفته؟ خودش کدام دانشگاه درس خونده؟ نمره GRE شون چند بوده؟ با استاد هم تماس گرفته؟ اینها پارامترهایی است که میتونه تاثیر زیادی بگذاره.
    شما هم در بخش پذیرش رزومه کامل تان را بگذارید دوستان شانس پذیرش تون رو ارزیابی کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کدام دانشگاه پذیرش گرفته؟ خودش کدام دانشگاه درس خونده؟ نمره GRE شون چند بوده؟ با استاد هم تماس گرفته؟ اینها پارامترهایی است که میتونه تاثیر زیادی بگذاره.
    شما هم در بخش پذیرش رزومه کامل تان را بگذارید دوستان شانس پذیرش تون رو ارزیابی کنند.
    این دانشگاهیه که پذیرش گرفته:byu.edu
    دانشگاه امیر کبیر درس خونده ولی اینکه دلیل نمیشه.بله با استاد تماس داشته در حد یک دو تماس.نمره جی آر ایشو یادم نیست ولی اصلا بالا نبود.

دوستان به نظر شما با شرایط که من دارم میتونم بدون مقاله فاند بگیرم؟

کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه آزاد کرج
    معدل: ۱۷.۱۱
    شاگرد ممتاز در بین دانشجویان هم ورودی ارشد
    امتحان تافل رو در تابستان و جی‌آرای رو در آبان می‌خوام بدم

با توجه به اینکه بیشتر وقتم رو گذاشتم روی زبان میترسم نرسم مقاله بدم، میخواستم ببینم نظر شما چیه و شما چه پیشنهادی دارید؟

Junior Member

سلام
    من 3 تا مقاله توی مجله علمی پژوهشی دارم که فکنر نمیکنم سطح بالایی داشته باشن
    به نظر شما میتونم فاند بگیرم
    در ضمن معدل کارشناسیمم 79/14 بود و ارشدم 25/17
    به نظر شما از نظر معدل با مشکل برخورد میکنم؟
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)