صفحه 36 از 42 نخستنخست ... 2627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiagar68 نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما با شرایط که من دارم میتونم بدون مقاله فاند بگیرم؟

کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه آزاد کرج
    معدل: ۱۷.۱۱
    شاگرد ممتاز در بین دانشجویان هم ورودی ارشد
    امتحان تافل رو در تابستان و جی‌آرای رو در آبان می‌خوام بدم

با توجه به اینکه بیشتر وقتم رو گذاشتم روی زبان میترسم نرسم مقاله بدم، میخواستم ببینم نظر شما چیه و شما چه پیشنهادی دارید؟
    درنظر داشته باشید که فاند در همه جا از جمله آمریکا ، اروپا و استرالیا محدود و رقابتی هستش.
    درسته که معدلتون خوبه ولی اونقدر هم بالا نیست که بشه 100% روش حساب باز کرد. ضمن اینکه معدل لیسانس هم مدنظر هست دربسیاری از موارد (که شما ذکر نکردین)

پیشنهاد اصلی : نمره زبانتون را تا می تونید بالا بگیرید چون فوق العاده مهمه. تافل بالای 100 و حتی بیشتر رو هدف قرار بدین! تافل بیشتر تکنیکیه تا علمی و یادگیری تکنیک امتحان دادن چندان زمان بر نیست ! مطمئن باشید درکنار خوندن زبان وقت دارید که بخش های دیگه رزومه رو هم بهبود بدین.
    پیشنهاد فرعی: باوجود اینکه سخته ولی بازم اگر می تونید رزومه رو با مقاله تقویت کنین. اگر به هر دلیلی ممکن نیست روی تقویت بخش های دیگه مثل توصیه نامه و ... زمان زیادی بگذارین.
    درهرحال فاند گرفتن سختی هاش یکی دوتا نیست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط zoko نمایش پست ها
    سلام
    من 3 تا مقاله توی مجله علمی پژوهشی دارم که فکنر نمیکنم سطح بالایی داشته باشن
    به نظر شما میتونم فاند بگیرم
    در ضمن معدل کارشناسیمم 79/14 بود و ارشدم 25/17
    به نظر شما از نظر معدل با مشکل برخورد میکنم؟
    اگر بتونید بخش های دیگه رزومتون رو بهبود بدین معدل کارشناسی تون قابل اغماض هست در بسیاری موارد.
    نمره زبان، مقالات و کنفرانس، سابقه کاری و تحقیقاتی مرتبط، توصیه نامه های قوی و ... مواردی هستن که میشه با تقویتشون، ضعف احتمالی در یکی از بخش های رزومه رو کمرنگ تر کرد.
    معدل های پایین تر از شما دیدم که فاند گرفتن. معدل های بالاتر از شما هم دیدم که فاند نگرفتن !
    پس خودتون رو محدود به مشکل معدل نکنید و سعی کنید سایر المان های رزومه رو تقویت کنید.

Junior Member

سلام دوستان یه سوالی هست که ذهن منو مشغول کرده به خودش ممنون میشم اگه کسی اطلاعات کامل داره راهنمایی کنه.
    من دانشجوی ارشد ورودی 92 در یکی از دانشگاه های دولتی خوب تهران هستم ینی 1 سال دیگه تا فارغ التحصیلیم مونده.
    معدل کارشناسیم 17.22 هست که اون هم در یکی از دانشگاه های دولتی خوب تهران بود. معدل ارشدم هم اگر این ترم مشکلی پیش نیاد بالای 17 میمونه. پایه زبانم هم نسبتا قوی هست و تابستون 2 سال پیش تافل 105 شدم که البته تا زمان اپلای اکسپایر شده و دوباره باید امتحان بدم.
    مشکلی که دارم این هست که من تا زمان اپلای که دسامبر هست به احتمال خیلی زیاد نمیتونم مقاله ای سابمیت کنم. میخواستم بدونم آیا این رو در نظر میگیرن که من در حال تحصیلم کلا آیا انتظار مقاله از کسی که در حال تحصیل تو ارشد هست رو دارن در حالت کلی؟!
    چون واقعا فرصت کار رو مقاله نیست و درس ها خیلی وقت میگیرن. و تا اونجا که من میدونم هیچ کس از هم دوره ای هام هم مقاله ای به اون صورت ندادن و اصلا فرصت نیست .
    من با دانشجو های دانشگاه های خیلی خوب رو که میبینم (مثلا شریف) اونها هم با مقالات خیلی کم اپلای کردن یا مثلا با یه ثابمیتی اپلای کردن.
    ضمنا من استاد راهنمام هم استاد تمام هست و در سال 5 ماه حداقل خارج میره و ریکام اون فکر میکنم تاثیر گذار باشه.
    در کل با این وضعیت، احتمال فاند گرفتن به نظر شما چقدره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان. من الان یکسال هست دارم میگردم پذیرش میگیرم اما فاند خوب پیدا نکردم . ارشد ریاضی هستم با ایلتس 6. دیگه خسته شدم .

کدوم دانشگاه fund به ریاضی؟ اگه کسی میدونه راهنمایی کنه؟ لطفا تجربیاتون رو به منم بگین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلا بچه ها کدوم دانشگاه فاند خوب برای ارشد برق یا شبکه های کامپیوتری میده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط s_ailar نمایش پست ها
    سلا بچه ها کدوم دانشگاه فاند خوب برای ارشد برق یا شبکه های کامپیوتری میده؟
    همه دانشگاههای خوب. بستگی داره که رزومه شما قابل فاند گرفتن باشه یا نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

به نظرتون یه رزومه خوب واسه فاند گرفتن واسه ارشد شبکه چیه؟ چون بچه های کارشناسی طبیعتا مقاله ISI و کارای پژوهشی ندارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط skysun1 نمایش پست ها
    به نظرتون یه رزومه خوب واسه فاند گرفتن واسه ارشد شبکه چیه؟ چون بچه های کارشناسی طبیعتا مقاله ISI و کارای پژوهشی ندارند.
    داشتن یه پایان نامه خوب و تحقیقاتی یا همراه با نوآوری میتونه خیلی موثر باشه. نمره بالا زبان یا gre و همینطور انجام کارای خرد ریز برا استادا که بشه تو رزومه اورد. مثلا پروژه هایی که برای بعضی درسا در طول تحصیل انجام میدید هم اگه قوی کار کنید میتونید ازش استفاده کنید.
    باقی به قدرت ارتباط شما بر میگرده که بتونین استاد رو راضی کنید
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramhsn نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی هست که ذهن منو مشغول کرده به خودش ممنون میشم اگه کسی اطلاعات کامل داره راهنمایی کنه.
    من دانشجوی ارشد ورودی 92 در یکی از دانشگاه های دولتی خوب تهران هستم ینی 1 سال دیگه تا فارغ التحصیلیم مونده.
    معدل کارشناسیم 17.22 هست که اون هم در یکی از دانشگاه های دولتی خوب تهران بود. معدل ارشدم هم اگر این ترم مشکلی پیش نیاد بالای 17 میمونه. پایه زبانم هم نسبتا قوی هست و تابستون 2 سال پیش تافل 105 شدم که البته تا زمان اپلای اکسپایر شده و دوباره باید امتحان بدم.
    مشکلی که دارم این هست که من تا زمان اپلای که دسامبر هست به احتمال خیلی زیاد نمیتونم مقاله ای سابمیت کنم. میخواستم بدونم آیا این رو در نظر میگیرن که من در حال تحصیلم کلا آیا انتظار مقاله از کسی که در حال تحصیل تو ارشد هست رو دارن در حالت کلی؟!
    چون واقعا فرصت کار رو مقاله نیست و درس ها خیلی وقت میگیرن. و تا اونجا که من میدونم هیچ کس از هم دوره ای هام هم مقاله ای به اون صورت ندادن و اصلا فرصت نیست .
    من با دانشجو های دانشگاه های خیلی خوب رو که میبینم (مثلا شریف) اونها هم با مقالات خیلی کم اپلای کردن یا مثلا با یه سابمیتی اپلای کردن.
    ضمنا من استاد راهنمام هم استاد تمام هست و در سال 5 ماه حداقل خارج میره و ریکام اون فکر میکنم تاثیر گذار باشه.
    در کل با این وضعیت، احتمال فاند گرفتن به نظر شما چقدره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    دوستان اگه تجربیاتشون رو در اختیار من بذارند ممنون میشم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط skysun1 نمایش پست ها
    شما رزومه کامل تون رو در تاپیک شانس پذیرش بگذارید تا دوستان راهنمایی کنند کجاها شانس پذیرش و فاند دارید.

میخواستم ببینم شانسم رو چطور ارزیابی میکنید با توجه به معدل پایینم .
    کارشناسی برق - قدرت ( دانشگاه سراسری یزد ) معدل 14.20
    نمره تافل 108
    پروژه کارشناسی بسیار خوبی دارم کار میکنم و کار های مقاله رو تا 7-8 ماه دیگه میتونم تکمیل کنم .
    البته در نظر دارم در رشته الکترونیک دیجیتال ادامه بدم ( پروژم هم در همین رابطست )
    این مورد که ارشد داخل ایران بخون یه دانشگاه خوب و بعد اپلای کن رو از خیلی ها شنیدم ولی این تصمیم رو ندارم !

بعد از ثبت مقاله قوی چقدر شانس دارم برای فاند ؟ در چه کشور/دانشگاه هایی .
    و اگر شانسی برای فاند نیست چه دانشگاه هایی برای مستر بدون شهریه هستند ؟

و دیگه اینکه میخواستم از اساتید بپرسم که در چه کشور هایی بعد از تحصیل شانس پیدا کردن کار و همچنین اقامت دائم احتمالش بیشتره ؟ ( اولویتم با این کشور هاست )

خیلی ممنونم پیشاپیش از راهنمایی های ارزشمند شما دوستان .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)