صفحه 37 از 42 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadR9 نمایش پست ها
    میخواستم ببینم شانسم رو چطور ارزیابی میکنید با توجه به معدل پایینم .
    کارشناسی برق - قدرت ( دانشگاه سراسری یزد ) معدل 14.20
    نمره تافل 108
    پروژه کارشناسی بسیار خوبی دارم کار میکنم و کار های مقاله رو تا 7-8 ماه دیگه میتونم تکمیل کنم .
    البته در نظر دارم در رشته الکترونیک دیجیتال ادامه بدم ( پروژم هم در همین رابطست )
    این مورد که ارشد داخل ایران بخون یه دانشگاه خوب و بعد اپلای کن رو از خیلی ها شنیدم ولی این تصمیم رو ندارم !

بعد از ثبت مقاله قوی چقدر شانس دارم برای فاند ؟ در چه کشور/دانشگاه هایی .
    و اگر شانسی برای فاند نیست چه دانشگاه هایی برای مستر بدون شهریه هستند ؟

و دیگه اینکه میخواستم از اساتید بپرسم که در چه کشور هایی بعد از تحصیل شانس پیدا کردن کار و همچنین اقامت دائم احتمالش بیشتره ؟ ( اولویتم با این کشور هاست )

خیلی ممنونم پیشاپیش از راهنمایی های ارزشمند شما دوستان .
    من در رابطه با امریکا اطلاع دارم. شما با این معدل فاند نمیتونی بگیری از امریکا. دانشگاههای امریکا هم همه پولین. به علاوه GRE هم حتما باید بدی. اگه نمره ی gre خیلی بالا بیاری شاید بتونی تو یه داشگاه با رنک دور و بر 200 فاند بگیری ولی من جای تو بودم میرفتم سراغ یه جا دیگه. کانادا هم پوله باید بری سراغ اروپا
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

نمره تافل 108
    پروژه کارشناسی بسیار خوبی دارم کار میکنم و کار های مقاله رو تا 7-8 ماه دیگه میتونم تکمیل کنم .
    البته در نظر دارم در رشته الکترونیک دیجیتال ادامه بدم ( پروژم هم در همین رابطست )
    این مورد که ارشد داخل ایران بخون یه دانشگاه خوب و بعد اپلای کن رو از خیلی ها شنیدم ولی این تصمیم رو ندارم !
    و دیگه اینکه میخواستم از اساتید بپرسم که در چه کشور هایی بعد از تحصیل شانس پیدا کردن کار و همچنین اقامت دائم احتمالش بیشتره ؟ ( اولویتم با این کشور هاست )
    دوست عزیز
    والا اگه مقله ای اس ای مد نظر شما هست و می توانی در یک مجله با ایمپکت فاکتور قابل توجه چاپ کنی میشه به فاند گرفتن از دانشگاه های امریکا فکر کرد ولی بیشتر دانشگاه های کانادا معدل کمتر از 16 شانس برای بورس ندارد متاسفانه
    در مورد تحصیل در اروپا میشه از دانشگاه های فنلاند - استونی و یا نروژ پذیرش بگیری که شهریه هم ندارند فقط نروژ ویزا گرفتن خیلی سخت شده
    بهر حال هزینه زندگی در فنلاند یا استونی به عهده خودت هست و این را بدون که تحصیل در اروپا و فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های اروپا اصلا قایل قیاس نیست با حتی تحصیل در دانشگاه شریف!
    فنلاند که شانس گرفتن اقامت وجود دارد در مورد استونی نظری ندارم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نمره تافل 108

سلام
    حقیقتش یکی از اساتید من الان آمریکا هستن طبق صحبتی که من باهاشون داشتم
    مقاله مهم نیست اگه باشه بد نیست اگه نباشه هم مشکلی ندراه
    3 مورد واس دانشگاهای آمریکا به ترتیب مهمه 1) معدل 2) نمره جی آر ای بالا 3)نمره زبان بالا
    حالا شما تو هر کدوم کاستی داری سعی کن اونو قوی کنی
    فاند می تونی بگیری به شرطی اینکه 1)دانشگاهاهی که انتخاب میکنی دکترا نداشته باشه
    2) سعی کنی نمره جی آر ای بالای بیاری
    فقط حیف که معدلتون یه مقدار کمه

Junior Member

دوستان من فکر میکنم که معدل ارشد خوب میتونه معدل کارشناسی رو واسه پذیرش دکتری پوشش بده، درسته؟ من چندین نفر رو میشناسم که با معدل کارشناسی 13.5، 14 ولی ارشد 17.5 پذیرش گرفتن. یعنی این موضوع عمومیت نداره؟
    من خودم 4،5 نفر رو میشناسم با این وضع که فاند خوبی ام گرفتن از دانشگاه های تقریبا خوب آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط phdstudent2014 نمایش پست ها
    سلام
    حقیقتش یکی از اساتید من الان آمریکا هستن طبق صحبتی که من باهاشون داشتم
    مقاله مهم نیست اگه باشه بد نیست اگه نباشه هم مشکلی ندراه
    3 مورد واس دانشگاهای آمریکا به ترتیب مهمه 1) معدل 2) نمره جی آر ای بالا 3)نمره زبان بالا
    حالا شما تو هر کدوم کاستی داری سعی کن اونو قوی کنی
    فاند می تونی بگیری به شرطی اینکه 1)دانشگاهاهی که انتخاب میکنی دکترا نداشته باشه
    2) سعی کنی نمره جی آر ای بالای بیاری
    فقط حیف که معدلتون یه مقدار کمه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز
    والا اگه مقله ای اس ای مد نظر شما هست و می توانی در یک مجله با ایمپکت فاکتور قابل توجه چاپ کنی میشه به فاند گرفتن از دانشگاه های امریکا فکر کرد ولی بیشتر دانشگاه های کانادا معدل کمتر از 16 شانس برای بورس ندارد متاسفانه
    در مورد تحصیل در اروپا میشه از دانشگاه های فنلاند - استونی و یا نروژ پذیرش بگیری که شهریه هم ندارند فقط نروژ ویزا گرفتن خیلی سخت شده
    بهر حال هزینه زندگی در فنلاند یا استونی به عهده خودت هست و این را بدون که تحصیل در اروپا و فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های اروپا اصلا قایل قیاس نیست با حتی تحصیل در دانشگاه شریف!
    فنلاند که شانس گرفتن اقامت وجود دارد در مورد استونی نظری ندارم
    خیلی ممنون از همه ی دوستانی که پاسخ دادند .
    امریکا و کانادا با این حساب شانسم پایینه .
    در مورد اروپا خودم نظرم روی کشور های غیر از اسکاندیناوی هست ( به خاطر آب و هوا ) . در بین کشور های غرب اروپا مورد مناسبی پیدا میشه ؟ از جهت فاند یا تحصیل رایگان و امکان گرفتن اقامت بعد از تحصیل ؟

Junior Member

سلام خدمت اساتید
    رزومه من اینه. لطفا راهنمایی کنید که چقدر شانس دارم:
    1- لیسانس عمران فردوسی مشهد معدل 16.09
    2- تافل و جی آرای ندارم. دارم میخونم. فرض کنید نمره تافل بالای 100 و جی آرای بالای350(با توجه به پایه و تلاشی که دارم)
    3- یک پوستر! در حد کنفرانس بین المللی داخلی
    یه نکته تو پرانتز: سربازی ندارم
    4- آمریکا و کانادا در وهله اول و بعد فرانسه مدنظرم است.
    با توجه به نزدیک شدن به تیرماه، برام نظراتون مهمه چون میخوام ببینم ارشد همینجا بگیرم یا شانس واسه اونور با فاند دارم؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط kiancivil نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید
    2- تافل و جی آرای ندارم. دارم میخونم. فرض کنید نمره تافل بالای 100 و جی آرای بالای350(با توجه به پایه و تلاشی که دارم)
    با توجه به نزدیک شدن به تیرماه، برام نظراتون مهمه چون میخوام ببینم ارشد همینجا بگیرم یا شانس واسه اونور با فاند دارم؟
    با تشکر
    سلام
    ارشد رو ایران بخون عزیز
    برای دکتری برو خارج

نقل قول نوشته اصلی توسط kiancivil نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید
    با تشکر
    پذیرش میتونی بگیری ولی فاند خیلی بعیده
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا من را برای فول فاند استرالیا راهنمایی کنید. البته وضعیت من یکم (شاید به نظر خودم)متفاوته. من لیسانس و فوق لیسانس غیر مرتبط دارم. فوق لیسانس ام مشاوره است. معدل 16/63. دوتا مقاله دارم. یکی کنفرانس بین المللی و یکی همایش ملی داخلی. دارم برای ایلتس خودمو آماده میکنم. بالای 7 نیاز دارم. 5 سال سابقه کار مرتبط دارم. 2 سال و نیم سابقه کار سوپروایزری در زمینه رشته ام رو دارم. نامه تاییدیه از دو نفر از اساتید به نام رو دارم. سابقه کار در بهزیستی با گواهی معتبر + سابقه کار به عنوان مشاور برای دانشگاه علوم پزشکی دارم.
    لطفا راهنمایی کنید که چقدر شانس دارم و اینکه چه دانشگاه هایی را در استرالیا می شناسید که میتونم اقدام کنم.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشاسی ارشد برق قدرت دارم از دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین (روزانه دولتی) با معدل 18.38 . کارشناسیم هم از آزاد نجف آباد بوده با معدل 17.67. هنوز مقاله ندارم دارم و دارم برا تافل می خونم.
    راستش پول چندانی برای خرج کردن ندارم (در حد 10 بیست میلیون دارم). به نظرتون برای کجا اپلای کنم که بتونم فاند خوب بگیرم. در ضمن پایان خدمت دارم و همینطور سه سال سابقه تدریس در دانشگاه
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)