صفحه 39 از 42 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara432 نمایش پست ها
    سلام
    برای پذیرش گرفتن مهم هست که اسمت اول باشه تو مقاله هات یا دوم ؟
    تو ایران که مهمه تو کشورهای دیگه هم مهمه ؟
    اگه اسممون دوم باشه مقاله مونو واسه پذیرش درنظر نمیگیرن ؟ یا ارزشش کم میشه ؟
    مرسی
    سلام.دوست من از یک دانشگاه معتبر تو آمریکا فول فاند گرفت کلا دو تا مقاله داشت اسمش اول و دوم مقاله هم نبود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار شریف - هوش مصنوعی امیرکبیر

سلام. لطفا دوستان وضعیت منو هم یه بررسی بزنن. من دارم برای دو سه سال آینده برنامه میریزم. وضعیت فعلی:
    - لیسانس کامپیوتر شریف با معدل 14
    - دو سال و خورده ای سابقه کار همزمان با تحصیل (یکی از دلایل این معدل درخشان!)
    با توجه به این که با این وضع شانسی برای فاند ندارم برنامه ام اینه که ارشد رو اینجا بخونم برای گرفتن معدل خوب و جی ار ای بالا و بعد برای مستر دوم اقدام کنم (مشکل سربازی ندارم و علاقه ای هم به دکترا ندارم!)
    با فرض:
    - جی ار ای در حد Q:170 و V:160 و تافل حداقل 105 (امید دارم به این نمرات واقعا)
    - معدل حداقل 17 ارشد شریف
    - احتمالا یه مقاله کنفرانس خارجی

شانس برای فول فاند آمریکا یا کانادا هست؟
    1- اگر رشته ام همون کامپیوتر بمونه و فقط فیلد کاریم رو عوض کنم (که در این صورت کار سختی تو ویزا گرفتن دارم)
    2- از کامپیوتر برم به رشته های بین رشته ای مثل cognitive science، neurosicence, computational linguistics و ...

** الان خیلی گیر اینم که مقاله همون یکی بشه کمه یا نه؟
    (سوالم شبیه سوالای فیزیک هالیدی شد!)
    ویرایش توسط tornadoz : November 19th, 2014 در ساعت 12:39 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tornadoz نمایش پست ها
    سلام. لطفا دوستان وضعیت منو هم یه بررسی بزنن. من دارم برای دو سه سال آینده برنامه میریزم. وضعیت فعلی:
    - لیسانس کامپیوتر شریف با معدل 14
    - دو سال و خورده ای سابقه کار همزمان با تحصیل (یکی از دلایل این معدل درخشان!)
    با توجه به این که با این وضع شانسی برای فاند ندارم برنامه ام اینه که ارشد رو اینجا بخونم برای گرفتن معدل خوب و جی ار ای بالا و بعد برای مستر دوم اقدام کنم (مشکل سربازی ندارم و علاقه ای هم به دکترا ندارم!)
    با فرض:
    - جی ار ای در حد Q:170 و V:160 و تافل حداقل 105 (امید دارم به این نمرات واقعا)
    - معدل حداقل 17 ارشد شریف
    - احتمالا یه مقاله کنفرانس خارجی

شانس برای فول فاند آمریکا یا کانادا هست؟
    1- اگر رشته ام همون کامپیوتر بمونه و فقط فیلد کاریم رو عوض کنم (که در این صورت کار سختی تو ویزا گرفتن دارم)
    2- از کامپیوتر برم به رشته های بین رشته ای مثل cognitive science، neurosicence, computational linguistics و ...

** الان خیلی گیر اینم که مقاله همون یکی بشه کمه یا نه؟
    (سوالم شبیه سوالای فیزیک هالیدی شد!)
    بله با این فرضیات احتمالا شانس خواهید داشت. تغییر فیلد کاریتون در همون کامپیوتر برای ارشد کارتون رو در ویزا سخت تر نخواهد کرد.

Junior Member rezaya73 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mech eng/iust

سلام دوستان
    دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک علم و صنعت هستم
    معدلم 18.5
    مقاله ندارم فعلا
    چقد احتمال fund گرفتن از دانشگاه های بین 50 تا 400 برای master switzerland,canada,usaهست برام(فاند به هر صورتی،به طوری که بتونم فقط با همون زندگیمو بچرخونم)؟و چه نمره زبانی نیازه؟مقاله هم نیازه یا نه؟
    اگه اطلاع دارید لطف کنید جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaya73 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک علم و صنعت هستم
    معدلم 18.5
    مقاله ندارم فعلا
    چقد احتمال fund گرفتن از دانشگاه های بین 50 تا 400 برای master switzerland,canada,usaهست برام(فاند به هر صورتی،به طوری که بتونم فقط با همون زندگیمو بچرخونم)؟و چه نمره زبانی نیازه؟مقاله هم نیازه یا نه؟
    اگه اطلاع دارید لطف کنید جواب بدید
    معدلتون خوبه و شانس گرفتن پذیرش برای دکتری مستقیم رو دارید. اگر نمره تافل بالای 100 و جی آر ای بالای 315 بیارید( هر چه بیشتر بهتر) میتونید به دانشگاههای رنک خیلی خوب فکر کنید. کانادا به رشته های مکانیک خیلی سخت ویزا میده مخصوصا آقایون. فاند گرفتن برای مستر سخت تره اما توی قسمت نتایج پذیرش انجمن میتونید ببینید چه دانشگاهی برای مستر مکانیک فاند داده و بیشتر روی اونها تمرکز کنید. مثلا Mcmaster فاند میده به مستر مکانیک ولی برای ویزا ممکنه به مشکل بخورید (کلیرنس طولانی).

موفق باشید

Junior Member rezaya73 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mech eng/iust

نقل قول نوشته اصلی توسط ILU نمایش پست ها
    معدلتون خوبه و شانس گرفتن پذیرش برای دکتری مستقیم رو دارید. اگر نمره تافل بالای 100 و جی آر ای بالای 315 بیارید( هر چه بیشتر بهتر) میتونید به دانشگاههای رنک خیلی خوب فکر کنید. کانادا به رشته های مکانیک خیلی سخت ویزا میده مخصوصا آقایون. فاند گرفتن برای مستر سخت تره اما توی قسمت نتایج پذیرش انجمن میتونید ببینید چه دانشگاهی برای مستر مکانیک فاند داده و بیشتر روی اونها تمرکز کنید. مثلا Mcmaster فاند میده به مستر مکانیک ولی برای ویزا ممکنه به مشکل بخورید (کلیرنس طولانی).

موفق باشید
    خیلی ممنون از راهنماییتون،امکان گرفتن همچین نمراتی با ۴ ماه تلاش هست به نظرتون؟

Junior Member

من معدل کارشناسیم فعلا ۱۶.۹۲ هست(تا چند تا نمره آخرم هم بیاد). رشته اقتصاد دانشگاه سراسری تبریز. نفر اول کلاس. مرحله اول المپیاد رو رد کردم و مونده مرحله دوم تو مرداد. سه سالی تو یه شرکت بازرگانی به نوعی تجربه دارم. ترم بعد انشاالله علامه قبولم.
    فعلا تافل یا GRE ندادم، ولی از نظر زبان مشکلی نیست و برام سخت به نظر نمیاد که نمره تافل بالای ۱۰۰ بگیرم. از نظر رابطه با اساتید و توصیه نامه گرفتن اصلا مشکلی ندارم. مدرک پایه شبکه از جهاد و فتوشاپ از فنی حرفه‌ای دارم. و مقاله هم ندارم.

با این اوصاف بشینم تافل بخونم تابستون که بتونم درخواست پذیرش بدم و ترم بهار جایی که فاند می‌ده باشم(برا ارشد)؟ احتمالش چقدر هست؟
    یه جواب ساده کافیه. فعلا در مرحله تحقیقم و جواب خیلی دقیق نیاز ندارم.
    -----
    من تازه دو روزه با این اپلای گرفتن و اینا آشنا شدم و اگه توضیحاتم و تفکرم ساده لوحانه بود، اطلاع بدید تغییر موضع بدم.

من تو فروم یه جا خوندم یکی گفته بودم مهم نیست مقالتون ای اس ای باشه یا نه ، مهم اینه که نشون بدین فعالیت دارین یعنی مثلا اینکه یه مقاله داشته باشیم تو یه مجله ی خارجی که ای اس ای نباشه به همراه دوتا مقاله همایش و یک کنفرانس داخلی،تاثیر داره؟با معدل 19.25و یه دو فصل سابقه کار با توجه به رشته خودم،میدونم نمره زبانم خیلی تاثیر داره،ولی این قضیه مقاله واقعا منو خسته کرده،چون من الان میخوام تمام انرژیمو برای زبانم بذارم فقط،نمیتونم داشتن مقاله ی ای اس ای رو هم به دوش بکشم
    میکلانژ زندگی خودت باش

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    من تو فروم یه جا خوندم یکی گفته بودم مهم نیست مقالتون ای اس ای باشه یا نه ، مهم اینه که نشون بدین فعالیت دارین یعنی مثلا اینکه یه مقاله داشته باشیم تو یه مجله ی خارجی که ای اس ای نباشه به همراه دوتا مقاله همایش و یک کنفرانس داخلی،تاثیر داره؟با معدل 19.25و یه دو فصل سابقه کار با توجه به رشته خودم،میدونم نمره زبانم خیلی تاثیر داره،ولی این قضیه مقاله واقعا منو خسته کرده،چون من الان میخوام تمام انرژیمو برای زبانم بذارم فقط،نمیتونم داشتن مقاله ی ای اس ای رو هم به دوش بکشم
    اگر برای ارشد داری اقدام می کنی با این معدل شانست برای پذیرش مستر با فاند بسیار بالاست، سعی کن حتماً تافل و جی آر ای خوب بیاری، اصلاً نیازی به مقاله برای شما نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    اگر برای ارشد داری اقدام می کنی با این معدل شانست برای پذیرش مستر با فاند بسیار بالاست، سعی کن حتماً تافل و جی آر ای خوب بیاری، اصلاً نیازی به مقاله برای شما نیست.
    نه واسه دکترا میخوام پذیرش بگیرم و هدفم بیشتر هلنده که فهمیدم یکمم سخت میگیرن حداقل زبانش اینشکلی بود.ولی مطمئن نیستم مقاله ی حتما ای اس ایی میخوان یا داشتن صرفا مقاله کافیه؟!
    میکلانژ زندگی خودت باش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)