صفحه 4 از 42 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

مهندسی شیمی امیرکبیر با معدل 17.27
    تافل 106
    gre 800 320 3.5
    آلمانی در حد خیلی خوبی بلدم و فرانسه در حد متوسط (همه میگن به این ربط داره ولی به نظر من ربطی نداشت)
    در زمینه ی کاری استادم مطالعه داشتم ولی نه خیلی.
    از Rice پذیرش گرفتم

دیگه چی باید بگم؟

Member

سلام
    یکی از دوستان من پارسال به همراه خانمش هر 2 بدون مقاله اما با معدل تاپ در مقطع لیسانس و ارشد شریف و تهران! از آلبرتا فاند کامل گرفتند! 24هزارتا!

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

من تو اين مدتي كه تو كار بودم يه چيز ديگه هم فهميدم ...

دانشگاه هاي كانادا بيشتر روي معدل و تافل حساس هستند ولي براي دانشگاه هاي امريكا مقاله هم مهمه ... GRE هم مهمه ... اونا برايندي از همه رو لحاظ مي كنند ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mariamnouri
    مهندسی شیمی امیرکبیر با معدل 17.27
    تافل 106
    gre 800 320 3.5
    آلمانی در حد خیلی خوبی بلدم و فرانسه در حد متوسط (همه میگن به این ربط داره ولی به نظر من ربطی نداشت)
    در زمینه ی کاری استادم مطالعه داشتم ولی نه خیلی.
    از Rice پذیرش گرفتم

دیگه چی باید بگم؟
    مریم شما همه چیزت خوب بوده و اصولاً دوره ی کارشناسی معدلت خوب باشه و GRE هم نمره ی خوب بگیری زیاد انتظار مقاله ندارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc
    من تو اين مدتي كه تو كار بودم يه چيز ديگه هم فهميدم ...

دانشگاه هاي كانادا بيشتر روي معدل و تافل حساس هستند ولي براي دانشگاه هاي امريكا مقاله هم مهمه ... GRE هم مهمه ... اونا برايندي از همه رو لحاظ مي كنند ...

این که می گی رو من هم شنیدم ولی من می خوام برای اروپا اقدام کنم. مثلاً هلند یا سوئیس.

رشته و دانشگاه
    آلمان

مگه هلند و سوييس هم fund ميدن ؟؟؟
    والا كلاً‌ به نظرم اروپا يكم راحت تره ... يعني اصلاً‌ مدلش فرق داره ... پذيرش بدون فاند رو كه ميشه سه سوته بگيري ...

تمامی دوستانم که بدون مقاله فاند گرفتن دو عامل داشتن: 1- نمره زبان خیلی خوب 2- معدل خوب
    اونایی که چندین مقاله داشتن ولی معدل و از معدل مهمتر، نمرات زبان، مناسبی نداشتند کمتر موفق بودند!
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Junior Member

مگه هلند و سوييس هم fund ميدن ؟؟؟
    والا كلاً‌ به نظرم اروپا يكم راحت تره ... يعني اصلاً‌ مدلش فرق داره ... پذيرش بدون فاند رو كه ميشه سه سوته بگيري ...

سوئیس که بهترین fund ها رو می ده! هلند هم خیلی خوب پول میده. و چند تا از دانشگاههای سوئیس هستند که پذیرش گرفتن ازشون از بهترین های امریکا هم سخت تره.
    بگذریم... من الان تو دوره ی master تا این لحظه 3 تا مقاله تو 3 تا کنفرانس بین المللی publish کردم و یکی هم دادم برا journal که منتظر جوابم. البته هنوز پایان نامه ام رو شروع نکردم و قاعدتاً باید یک مقاله هم از اون در بیاد ایشاا...
    پس با این حساب و صحبتهایی که شد فکر کنم الان دیگه زیاد وقتم رو روی مقالات جدید نباید بذارم و برم سراغ زبان و gmat. برم تو انجمن های دیگه ببینم اروپا gmat موثر هست یا نه. می ترسم اینجا بپرسم شورای نگهبان رد صلاحیتم کنه. ;D

رشته و دانشگاه
    آلمان

جدی شما مطمئنی اینا فاند خوب میدن ؟؟؟ من که شنیده بودم دانشگاه های اروپا اکثراً فاند نمی دن ؟؟؟ یعنی اینا هم مثل امریکا استاد ها فاند میدن یا دانشگاه بورس میده ؟؟؟ تو کدوم بخش این سایت در این مورد اطلاعاتی وجود داره ؟؟؟

بابا شما که اوضاعت خوبه ... برو رو زبانت کار کن ...

Junior Member

جدی شما مطمئنی اینا فاند خوب میدن ؟؟؟ من که شنیده بودم دانشگاه های اروپا اکثراً فاند نمی دن ؟؟؟ یعنی اینا هم مثل امریکا استاد ها فاند میدن یا دانشگاه بورس میده ؟؟؟ تو کدوم بخش این سایت در این مورد اطلاعاتی وجود داره ؟؟؟

بابا شما که اوضاعت خوبه ... برو رو زبانت کار کن ...
    از اونجایی که اینجا مرتبط با بورس های اروپا نیست ممکنه اگه بحث کنیم شورای نگهبان پاکش کنه. :
    ببین اینو که مطمئن هستم که بورس می دن. رقمشون که در مورد سوئیس از کانادا و امریکا می تونه بهتر باشه. چون من یکی از دوستام که سوئیسه می گفت بعضی از دانشجوهای کانادایی میان سوئیس چون بهتر پول می دن.
    پس می تونی بری تو بخش هلند و سوئیس سایت بخونی.
    من در حال حاضر دارم تحقیق می کنم که شرایط کدوم از هر نظر برام بهتره. تو بخش هلند هم یک سوال پرسیدم. منتظر جواب دوستان هستم. بیا اونجا.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed20
    می شه محبت کنین و بگین کدوم دانشگاه و چه رشته ای؟ و اینکه شرایطتون مثلاً چی بود؟
    متشکرم

این موارد رو می نونید با کلیک روی کلاه فارغ التحصیلی شخص پیدا کنید
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)