صفحه 40 از 42 نخستنخست ... 30313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    من تو فروم یه جا خوندم یکی گفته بودم مهم نیست مقالتون ای اس ای باشه یا نه ، مهم اینه که نشون بدین فعالیت دارین یعنی مثلا اینکه یه مقاله داشته باشیم تو یه مجله ی خارجی که ای اس ای نباشه به همراه دوتا مقاله همایش و یک کنفرانس داخلی،تاثیر داره؟با معدل 19.25و یه دو فصل سابقه کار با توجه به رشته خودم،میدونم نمره زبانم خیلی تاثیر داره،ولی این قضیه مقاله واقعا منو خسته کرده،چون من الان میخوام تمام انرژیمو برای زبانم بذارم فقط،نمیتونم داشتن مقاله ی ای اس ای رو هم به دوش بکشم
    طبق تجربه من مسلما ISI بودن و یا نبودن بسیار مهمه و نشان دهنده کیفیت کار شماست ، همچنین اعتبار و ایمپکت فکتور ژورنال هم بسیار برای اساتید مهمه و اون ها ژورنال های معتبر و غیر معتبر رو از هم تشخیص میدن . پیشنهاد می کنم برای پذیرش دکترا ، برای اینکه بتونید با دیگران رقابت کنید مقاله تون رو در یک ژورنال معتبر و با ایمپکت فکتور مناسب به چاپ برسونید.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

من تو فروم یه جا خوندم یکی گفته بودم مهم نیست مقالتون ای اس ای باشه یا نه ، مهم اینه که نشون بدین فعالیت دارین یعنی مثلا اینکه یه مقاله داشته باشیم تو یه مجله ی خارجی که ای اس ای نباشه به همراه دوتا مقاله همایش و یک کنفرانس داخلی،تاثیر داره؟با معدل 19.25و یه دو فصل سابقه کار با توجه به رشته خودم،میدونم نمره زبانم خیلی تاثیر داره،ولی این قضیه مقاله واقعا منو خسته کرده،چون من الان میخوام تمام انرژیمو برای زبانم بذارم فقط،نمیتونم داشتن مقاله ی ای اس ای رو هم به دوش بکشم
    ISI یک شاخص هست که از طریق ارائه به اصطلاح استانداردهایی اخذ می شه. در حالت کلی لزوما به معنی با کیفیت بودن هم نیست. نمونه: لیست سیاه وزارت علوم خودمون رو نگاه کنید. توش مجله های ISI هم هست (البته ISI لیست شده و نه دارای Impact Factor) - حالا وزارت علوم حرفش سنده؟ نه اما خودتون برید تو وبسایت اینا یه دوری بزنید! هر چیزی رو چاپ می کنن و اصلا حوزه تخصصی هم ندارن. فقط در ازای دریافت پول مقاله رو 20 روزه داوری! و چاپ می کنن؟ شما اگه برای مجلات خوب مقاله فرستاده باشی می دونی که چنین چیزی امکان نداره. من خودم قربانی یکی از همین مجلات شدم به خاطر بی اطلاعی. یعنی گول ISI بودنش رو خوردم. اون زمان هنوز تو لیست سیاه وزارت علوم هم نیامده بود.
    برگردیم به بحث مقاله. تعدادی از نشریات خوب ISI نیستند. شما به هیات تحریریه مجله نگاه می کنید و می بینید که ادم های معروف از دانشگاه های معتبر دنیا توش هستند. زمینه هاشون هم کلی نیست و تخصصی عمل می کنن. اینا ارزششون کم نیست.
    حالا بحث اصلی شما که بدون مقاله می شه فاند گرفت. خوب اولا کدوم کشور مد نظرتونه؟ تو آمریکا با قاطعیت می گم بله. حتی بدون 1 مقاله هم میشه. معدل و نمرات آزمون ها خیلی مهمترن از مقاله. در کشورهای دیگه که استاد محور هستند مثل کانادا، ارزش فیت بودن زمینه کاری شما با استاد و مقاله داشتن تو اون حوزه بیشتره. اما اونجا هم موردهای زیادی دیده شده که بدون مقاله فاند گرفتند.

Hi guys
    Publishing ISI papers plays essential role in application process but not vital role. Objectively speaking, an applicant who is in fond of applying for PhD position in the US universities is likely prone to be admitted and granted appropriate fund without ISI papers. Fortunately, based on committee decision, papers might be valued slightly only in the US. In several cases, this occasion is observed. My friend's brother received a proper fund from Auburn Uni. It should be pointed out that a high score in TOEFL/IELTS and GRE and having good GPA compensate probably the lack of ISI papers. In spite of the fact that ISI papers don't stand out as something crucial in the USA, only ISI papers denote your fortune in grabbing admission with fund in European, Canadian, and Australian universities.
    I hope my tips can be found beneficial

مرسی از همگی دوستان بابت جوابای کامل و جامع،حالا کسی هست از اروپا هم بدون داشتن مقاله ی isi صرفا تونسته باشه فاند بگیره؟به جز ایتالیا چون میدونم پذیرش میده .کشورایی مثله هلند،سوئد،بروکسل و سوییس و اینا

پ ن :مشکل مجله های خوب اینه که فرایند داوری شون حداقل 6-7 ماه طول میکشه و متاسفانه حالا خودمو مثال میزنم چون دقیقه ی نودی کار میکنیم یادمون می افته ای داد بیداد ما برای اپلای احتیاج به مقاله هم داریم اونجاست که بحث مقاله پیش میاد ، واسه همونه شاید دست میندازیم به سمت مجلات نه چندان معتبر و واقعا خودمون با دست خودمون مقاله هامون رو حیف میکنیم
    ویرایش توسط sanaz67 : June 20th, 2015 در ساعت 10:57 PM
    میکلانژ زندگی خودت باش

مرسی از همگی دوستان بابت جوابای کامل و جامع،حالا کسی هست از اروپا هم بدون داشتن مقاله ی isi صرفا تونسته باشه فاند بگیره؟به جز ایتالیا چون میدونم پذیرش میده .کشورایی مثله هلند،سوئد،بروکسل و سوییس و اینا

پ ن :مشکل مجله های خوب اینه که فرایند داوری شون حداقل 6-7 ماه طول میکشه و متاسفانه حالا خودمو مثال میزنم چون دقیقه ی نودی کار میکنیم یادمون می افته ای داد بیداد ما برای اپلای احتیاج به مقاله هم داریم اونجاست که بحث مقاله پیش میاد ، واسه همونه شاید دست میندازیم به سمت مجلات نه چندان معتبر و واقعا خودمون با دست خودمون مقاله هامون رو حیف میکنیم
    هیچ قانون کلی وجود نداره چه در مورد آمریکا و چه سایر کشورها. مگر اینکه خود دانشگاه تو شرایط دادن پذیرش و فاند این نکته رو ذکر کرده باشه مثل برخی از دانشگاه های استرالیا. اینکه شما یا هرکس دیگه بتونه بدون مقاله موفق بشه بستگی داره به رقبای شما که هم زمان دارن اپلای میکنن. مسلما اگه کسی با شرایط تحصیلی مساوی با شما اپلای کنه و مقاله داشته باشه به کسی که مقاله نداره ترجیح داده میشه. شما حتی ممکنه مقاله هم داشته باشید اما رقبای شما تعداد مقالات بیشتر و یا با کیفیت بالاتر داشته باشن. عکسش هم امکان داره و ممکنه بدون مقاله بتونید همه کار بکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering-Embry Riddle Aeronautical University (ERAU)

سلام!بله اين امكان كاملاً وجود داره، من از دانشگاه هاىStafford, MIT, Caltech, پذيرش گرفتم (full fund)براى (Masters) مهندسى هوافضا. GPA بالا(٤/٤) و SOP بى نضير ميخواد + تجربه كار (internship). اما متاسفانه همچنان بعد از ٨ماه هنوز clear نشدم,

Junior Member

بدون مقاله ميشه پزيرش phd از يكي از يونيهاي استراليا گرفت؟ فقط پزيرش ،
    با معدل ٣.٣٣

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tornadoz نمایش پست ها
    سلام. لطفا دوستان وضعیت منو هم یه بررسی بزنن. من دارم برای دو سه سال آینده برنامه میریزم. وضعیت فعلی:
    - لیسانس کامپیوتر شریف با معدل 14
    - دو سال و خورده ای سابقه کار همزمان با تحصیل (یکی از دلایل این معدل درخشان!)
    با توجه به این که با این وضع شانسی برای فاند ندارم برنامه ام اینه که ارشد رو اینجا بخونم برای گرفتن معدل خوب و جی ار ای بالا و بعد برای مستر دوم اقدام کنم (مشکل سربازی ندارم و علاقه ای هم به دکترا ندارم!)
    با فرض:
    - جی ار ای در حد Q:170 و V:160 و تافل حداقل 105 (امید دارم به این نمرات واقعا)
    - معدل حداقل 17 ارشد شریف
    - احتمالا یه مقاله کنفرانس خارجی

شانس برای فول فاند آمریکا یا کانادا هست؟
    1- اگر رشته ام همون کامپیوتر بمونه و فقط فیلد کاریم رو عوض کنم (که در این صورت کار سختی تو ویزا گرفتن دارم)
    2- از کامپیوتر برم به رشته های بین رشته ای مثل cognitive science، neurosicence, computational linguistics و ...

** الان خیلی گیر اینم که مقاله همون یکی بشه کمه یا نه؟
    (سوالم شبیه سوالای فیزیک هالیدی شد!)

سلام.میشه بگید گرایشتونو و اینکه چند واحد گذروندید؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار شریف - هوش مصنوعی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط e1984 نمایش پست ها
    سلام.میشه بگید گرایشتونو و اینکه چند واحد گذروندید؟ممنون
    خیلی اتفاقی اینو دیدم! بهتر بود پیغام خصوصی میدادین. من نرم افزار بودم ولی دیگه فارغ شدم و الان ارشدم.

Junior Member

بچه ها سلام.یه سوالی داشتم.من لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه اصفهان با معدل 14 و الان دانشجوی مجازی رشته مدیریت اجرایی دانشگاه اصفهان با معدل فعلی 16 هستم.میخوام بخونم آیلتس نمره عالی بگیرم.اما مقاله ای ندارم.ولی زبانم خوبه خیلی.می خواستم ببینم شانسی برای گرفتن پذیرش برای phd با فاند دارم بدون مقاله و با فرض اینکه ایلتس نمره عالی بگیرم؟لطفا کمکم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)