صفحه 5 از 42 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته fund بگيره؟

سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی با معدل 15 از دانشگاه تهران هستم راستش مقاله ای هم ندارم.می خواستم بدونم چقدر احتمال داره که بتونم برای کارشناسی ارشد fund پیدا کنم یا اینکه اصلا امکانش هست؟آمریکا یا کانادا یا اروپا برام فرقی نمیکنه فقط می خوام funde خوبی باشه.
    نمره زبانم رو با این شرایط باید در چه حد بیارم؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

سلام
    والا من اشخاص زیادی دیدم که بدون مقاله فاند بگیرند اما در مورد مقدارش نمیشه نظر قطعی داد....
    در مورد شما هم باید بگم معدلتون قابل قبوله و به نظرم 95 به بالا فاند می گیرید البته اگر بتونید یه چیز هایی شبیه سابقه کار ، توصیه نامه ی خوب از استاد و..... جور کنید خیلی بهتر میشه.
    در نهایت امید بهترین راه هستش.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

سلام دوستان
    این اولین باره که من تو این فروم سوال می ذارم
    من دنبال فاند هستم از هر جایی به جز آسیا ،نه به خاطر اینکه انتظاراتم زیاده بلکه نمی خواهم دیگه به هرقیمتی که شده و هر جا که شده و هر رشته ای که شده درس بخونم .
    من مهندسی مواد سرامیک دانشگاه آزاد رو خوندم ، می خوام برای مستر "توریسم " بخونم !!! چون الان یک سال هست که در این زمینه کار میکنم و خیلی علاقه مندم . تافل 88 اینترنت بیسد دارم و معدل کارشناسیم 17.17هست .
    فکرمیکنید این شرایط واین تغییر رشته با مقوله ی فاند گرفتن جور در می آد؟
    اگه یک سال دیگه هم بشینم زبان بخونم و تافل وجی آر ای بالا بگیرم شانسم چه تغییری میکنه و اصلا از این راه چقدر امید هست

مرسی از جوابهاتون پیشاپیش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

من سوالم اینه که شرکت در کنفرانس ها توی آمریکا و کانادا هم امتیاز محسوب می شه؟ و اینکه فقط accept شده باشه کافیه؟ منظورم اینه که نری ارائش بدی!!إضمنا تاثیر پوستر تا چه حدیه؟

nimeh
    Guest

بله هست زياد

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi2 نمایش پست ها
    من سوالم اینه که شرکت در کنفرانس ها توی آمریکا و کانادا هم امتیاز محسوب می شه؟ و اینکه فقط accept شده باشه کافیه؟ منظورم اینه که نری ارائش بدی!!إضمنا تاثیر پوستر تا چه حدیه؟
    به نظر من امتیاز زیادی محسوب نمی‌شه، اما مساله اینه که بعضی از کنفرانس‌ها مقاله شما رو در صورتی که ارائه نشه در proceeding کنفرانس چاپ نمی‌کنند و در این صورت دیگه مقاله شما publication محسوب نخواهد شد.

Junior Member

واقعا میشه بدون مقاله حتی واسه مستر فاند گرفت ؟ من حقیقتا نشنیده بودم تا به حال.
    ببینید دوستان یه مشکلی که من دارم شرایطم طوری هست که باید حتما فاند رو بگیرم و هنوز 2 سال دیگه مونده تا لیسانسمو بگیریم . همش نگران این هستم که نکنه دیر بشه !!! منظورم این هست که زمانی به فکر کارای پذیرش بیفتم که خیلی دیر بشه یا خیلی سخت بشه شرایط. واسه همین از الان افتادم دنبال کارای مقاله و تایمم رو به این مسئله هم اختصاص میدم . ضمن اینکه که از زبان هم غافل نیستم و مرتبا سعی میکنم تقویتش کنم ( هم کلاس و هم مطالعه شخصی ) حالا شما فکر میکنید این کاره درستی باشه که هنوز توی دوران لیسانس به فکر این چیزا باشم ؟ ( چون میخوام حتما پذیرش با فاند بگیرم و تصورم این بود که بدون مقاله نمیشه فاند گرفت ) . از طرفی میترسم دنبال این طور چیزا رفتن باعث کاهش معدل بشه .
    نظر شما دوستان با تجربه چیه ؟ فکر میکنید با این شرایطی که دارم ، به همین مسیر ادامه بدم یا نه بچسبم به همون دوران لیسانس ؟ آخه همش فکر میکنم اگه مقاله نداشته باشی شانس گرفتن فاند خیلی پایین میاشد .
    با تشکر از راهنمایی هاتون.

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza699 نمایش پست ها
    واقعا میشه بدون مقاله حتی واسه مستر فاند گرفت ؟ من حقیقتا نشنیده بودم تا به حال.
    ببینید دوستان یه مشکلی که من دارم شرایطم طوری هست که باید حتما فاند رو بگیرم و هنوز 2 سال دیگه مونده تا لیسانسمو بگیریم . همش نگران این هستم که نکنه دیر بشه !!! منظورم این هست که زمانی به فکر کارای پذیرش بیفتم که خیلی دیر بشه یا خیلی سخت بشه شرایط. واسه همین از الان افتادم دنبال کارای مقاله و تایمم رو به این مسئله هم اختصاص میدم . ضمن اینکه که از زبان هم غافل نیستم و مرتبا سعی میکنم تقویتش کنم ( هم کلاس و هم مطالعه شخصی ) حالا شما فکر میکنید این کاره درستی باشه که هنوز توی دوران لیسانس به فکر این چیزا باشم ؟ ( چون میخوام حتما پذیرش با فاند بگیرم و تصورم این بود که بدون مقاله نمیشه فاند گرفت ) . از طرفی میترسم دنبال این طور چیزا رفتن باعث کاهش معدل بشه .
    نظر شما دوستان با تجربه چیه ؟ فکر میکنید با این شرایطی که دارم ، به همین مسیر ادامه بدم یا نه بچسبم به همون دوران لیسانس ؟ آخه همش فکر میکنم اگه مقاله نداشته باشی شانس گرفتن فاند خیلی پایین میاشد .
    با تشکر از راهنمایی هاتون.
    من فکر میکنم اگر شما برای مستر مبخواید اقدام کنید، برنامه هاتونو باید طوری تنظیم کنید که به معدل شما ا آسیبی نزنه. برای پذیرش گرفتن در مقطع مستر، معدل لیسانس اهمیت فوق العاده ای داره.

Miss.Rose
    Guest

اگه کسی بعد 4 5 سال از فوقش گذشته باشه و بخواد برای دکترا فاند بگیره

بازم نیاز به توصیه نامه دااره از استاد؟؟؟؟؟؟؟

کسی بدون توصیه نامه میتونه فاند بگیره؟

Senior Member

توصیه نامه جز ء الزاماته.بدون اون مدارکتون رو بررسی هم نمیکنن چه برسه به فاند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)