صفحه 5 از 40 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط benmirmiran نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنمایئم کنید . من لیسانس طراحی صنعتی گرفتم و فوقم طراحی مبلمان هست سوالام اینه رشتهٔ من جزو هنر و ما بیشتر کارای عملی‌ انجام میدیم تا تحقیقاتی‌ آیا تواین رشتهٔ ما هم نداشتن مقاله تاثیر منفیه زیادی داره برای گرفتن فاند دکترا.?
    No. You do not need to have article but you should provide your portfolio.

Junior Member

سلام به همه دوستان گل،
    میخاستم ببینم با شرایط زیر امکان فاند گرفتنم چقدر هستش؟

رشته کارشناسی و ارشد: مهندسی صنایع، دانشگاه شریف
    معدل کارشناسی: 15.72
    معدل ارشد: 15.98
    جی آر ای: وربال 151، کوانت 159، رایتینگ 3.5
    تافل: 111
    مقاله هم دو تا داخلی که میشه هیچی ؛)

ممنون

Junior Member

سلام
    من 3 تا مقاله توی مجله علمی پژوهشی دارم که فکنر نمیکنم سطح بالایی داشته باشن
    به نظر شما میتونم فاند بگیرم
    در ضمن معدل کارشناسیمم 79/14 بود و ارشدم 25/17
    به نظر شما از نظر معدل با مشکل برخورد میکنم؟
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiagar68 نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما با شرایط که من دارم میتونم بدون مقاله فاند بگیرم؟

کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه آزاد کرج
    معدل: ۱۷.۱۱
    شاگرد ممتاز در بین دانشجویان هم ورودی ارشد
    امتحان تافل رو در تابستان و جی‌آرای رو در آبان می‌خوام بدم

با توجه به اینکه بیشتر وقتم رو گذاشتم روی زبان میترسم نرسم مقاله بدم، میخواستم ببینم نظر شما چیه و شما چه پیشنهادی دارید؟
    درنظر داشته باشید که فاند در همه جا از جمله آمریکا ، اروپا و استرالیا محدود و رقابتی هستش.
    درسته که معدلتون خوبه ولی اونقدر هم بالا نیست که بشه 100% روش حساب باز کرد. ضمن اینکه معدل لیسانس هم مدنظر هست دربسیاری از موارد (که شما ذکر نکردین)

پیشنهاد اصلی : نمره زبانتون را تا می تونید بالا بگیرید چون فوق العاده مهمه. تافل بالای 100 و حتی بیشتر رو هدف قرار بدین! تافل بیشتر تکنیکیه تا علمی و یادگیری تکنیک امتحان دادن چندان زمان بر نیست ! مطمئن باشید درکنار خوندن زبان وقت دارید که بخش های دیگه رزومه رو هم بهبود بدین.
    پیشنهاد فرعی: باوجود اینکه سخته ولی بازم اگر می تونید رزومه رو با مقاله تقویت کنین. اگر به هر دلیلی ممکن نیست روی تقویت بخش های دیگه مثل توصیه نامه و ... زمان زیادی بگذارین.
    درهرحال فاند گرفتن سختی هاش یکی دوتا نیست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط zoko نمایش پست ها
    سلام
    من 3 تا مقاله توی مجله علمی پژوهشی دارم که فکنر نمیکنم سطح بالایی داشته باشن
    به نظر شما میتونم فاند بگیرم
    در ضمن معدل کارشناسیمم 79/14 بود و ارشدم 25/17
    به نظر شما از نظر معدل با مشکل برخورد میکنم؟
    اگر بتونید بخش های دیگه رزومتون رو بهبود بدین معدل کارشناسی تون قابل اغماض هست در بسیاری موارد.
    نمره زبان، مقالات و کنفرانس، سابقه کاری و تحقیقاتی مرتبط، توصیه نامه های قوی و ... مواردی هستن که میشه با تقویتشون، ضعف احتمالی در یکی از بخش های رزومه رو کمرنگ تر کرد.
    معدل های پایین تر از شما دیدم که فاند گرفتن. معدل های بالاتر از شما هم دیدم که فاند نگرفتن !
    پس خودتون رو محدود به مشکل معدل نکنید و سعی کنید سایر المان های رزومه رو تقویت کنید.

Junior Member

سلام دوستان یه سوالی هست که ذهن منو مشغول کرده به خودش ممنون میشم اگه کسی اطلاعات کامل داره راهنمایی کنه.
    من دانشجوی ارشد ورودی 92 در یکی از دانشگاه های دولتی خوب تهران هستم ینی 1 سال دیگه تا فارغ التحصیلیم مونده.
    معدل کارشناسیم 17.22 هست که اون هم در یکی از دانشگاه های دولتی خوب تهران بود. معدل ارشدم هم اگر این ترم مشکلی پیش نیاد بالای 17 میمونه. پایه زبانم هم نسبتا قوی هست و تابستون 2 سال پیش تافل 105 شدم که البته تا زمان اپلای اکسپایر شده و دوباره باید امتحان بدم.
    مشکلی که دارم این هست که من تا زمان اپلای که دسامبر هست به احتمال خیلی زیاد نمیتونم مقاله ای سابمیت کنم. میخواستم بدونم آیا این رو در نظر میگیرن که من در حال تحصیلم کلا آیا انتظار مقاله از کسی که در حال تحصیل تو ارشد هست رو دارن در حالت کلی؟!
    چون واقعا فرصت کار رو مقاله نیست و درس ها خیلی وقت میگیرن. و تا اونجا که من میدونم هیچ کس از هم دوره ای هام هم مقاله ای به اون صورت ندادن و اصلا فرصت نیست .
    من با دانشجو های دانشگاه های خیلی خوب رو که میبینم (مثلا شریف) اونها هم با مقالات خیلی کم اپلای کردن یا مثلا با یه ثابمیتی اپلای کردن.
    ضمنا من استاد راهنمام هم استاد تمام هست و در سال 5 ماه حداقل خارج میره و ریکام اون فکر میکنم تاثیر گذار باشه.
    در کل با این وضعیت، احتمال فاند گرفتن به نظر شما چقدره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramhsn نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی هست که ذهن منو مشغول کرده به خودش ممنون میشم اگه کسی اطلاعات کامل داره راهنمایی کنه.
    من دانشجوی ارشد ورودی 92 در یکی از دانشگاه های دولتی خوب تهران هستم ینی 1 سال دیگه تا فارغ التحصیلیم مونده.
    معدل کارشناسیم 17.22 هست که اون هم در یکی از دانشگاه های دولتی خوب تهران بود. معدل ارشدم هم اگر این ترم مشکلی پیش نیاد بالای 17 میمونه. پایه زبانم هم نسبتا قوی هست و تابستون 2 سال پیش تافل 105 شدم که البته تا زمان اپلای اکسپایر شده و دوباره باید امتحان بدم.
    مشکلی که دارم این هست که من تا زمان اپلای که دسامبر هست به احتمال خیلی زیاد نمیتونم مقاله ای سابمیت کنم. میخواستم بدونم آیا این رو در نظر میگیرن که من در حال تحصیلم کلا آیا انتظار مقاله از کسی که در حال تحصیل تو ارشد هست رو دارن در حالت کلی؟!
    چون واقعا فرصت کار رو مقاله نیست و درس ها خیلی وقت میگیرن. و تا اونجا که من میدونم هیچ کس از هم دوره ای هام هم مقاله ای به اون صورت ندادن و اصلا فرصت نیست .
    من با دانشجو های دانشگاه های خیلی خوب رو که میبینم (مثلا شریف) اونها هم با مقالات خیلی کم اپلای کردن یا مثلا با یه سابمیتی اپلای کردن.
    ضمنا من استاد راهنمام هم استاد تمام هست و در سال 5 ماه حداقل خارج میره و ریکام اون فکر میکنم تاثیر گذار باشه.
    در کل با این وضعیت، احتمال فاند گرفتن به نظر شما چقدره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    دوستان اگه تجربیاتشون رو در اختیار من بذارند ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhoda_shahed نمایش پست ها
    سلام . منم یه سوال مشابه دارم

من مودلم 17.21 توی کارشناسی بود
    توی فوق هم فعلاً 18.03 است .

در ضمن توی کارشناسی دو رشته ای بودم ، یعنی دو تا لیسانس دارم .

هر سه تاش رو هم توی امیر کبیر خوندم .

ولی مقاله ای ندارم .

با این شرایط بدون مقاله میتونم از دانشگاه های امریکا Fund بگیرم ؟
    (با TOEFL =100 )
    بله میشه بستگی به سایر موارد توی رزومه تون داره

Senior Member

سلام . منم یه سوال مشابه دارم

من مودلم 17.21 توی کارشناسی بود
    توی فوق هم فعلاً 18.03 است .

در ضمن توی کارشناسی دو رشته ای بودم ، یعنی دو تا لیسانس دارم .

هر سه تاش رو هم توی امیر کبیر خوندم .

ولی مقاله ای ندارم .

با این شرایط بدون مقاله میتونم از دانشگاه های امریکا Fund بگیرم ؟
    (با TOEFL =100 )
    صد درصد میتونید فاند بگیرید و اون فاند هم حلالتون. فقط باید هوشمندانه Apply کنید. من خیلها رو دیدن اینجوری. فقط بهتره حداقل یه مقاله Submit کنید. ناسلامتی فوق دارید.

موفق باشید.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

برای دکترا خیلی بعیده که پذیرش با فاند بگیری..البته بودن که بگیرن
    If you fail to plan,you plan to fail

Senior Member maryamf آواتار ها

آمريكا نمي دونم ولي اروپا، من با 3 مقاله كنفرانس ار آلمان و هلند پذيرش گرفتم.. البته، تو سويس از ETHZ و امريكا جواب جدي از utah وvirginia داشتم ولي از جواب استاد تا پذيرش خيلي فاصله هست. راستي! چرا نتايج پذيرش رو چك نمي كنين.. زماني كه Rey اين پست رو فرستاد بخش نتايج پذيرش وجود نداشت..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)