صفحه 8 از 42 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

برای اینکه مطمئن تر باشید و نخواید با احتمال جلو برید بهتر بعد از اینکه رشته و دانشگاهتون رو پیدا کردید یه ایمیل بزنید و شرایطتون رو بگید.اونا حتما روی حساب سیستمشون واسه فاند دادن بهتون میگن با شرایطتون فاند بهتون میدن یا نه.مثلا من به دانشگاه ریدینگ انگلیس میل زدم برای مستر گفتن معدل براشون واسه فاند دادن مهمتره...حالا مقاله یا سابقه های دیگه میتونه موثر باشه اما برای هر جا ممکنه یکسان نباشه
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام به همه دوستان وبا اميد به موفقيت همه

### ####### ###

كارداني نرم افزار -> آزاد نيشابور -> معدل 17
    كارشناسي نرم افزار -> سجاد مشهد -> معدل 18.20
    - مقاله نداشتم
    - آزمونهاي TOEFL و IETLS و GRE ندادم
    (نمي دونم با اينكه فعلاً برگزار نميشه چه بايد كرد و كجا آزمون داد؟ {مربوط به اينجا نبود و اگر لطف كنيد جواب بديد، شرمنده فرموديد})
    - حدود 3 سال سابقه كار برنامه نويسي دارم (كمي هم در حين تحصيل)
    - در مجموع با 7 ترم ليسانس گرفتم (اگر مثبت ارزيابي ميشود)
    - يك ترم هم TA البته غير رسمي (دانشگاه تاييد نخواهد كرد ولي استاد حتماً)
    - با توصيه نامه هاي نسبتاً خوب از اساتيد و محيط كار

### ####### ###

با اين شرايط كه مقاله هم ندارم اميدي به گرفتن فاند هست ؟ (مستر يا دكتري ؟ كدوم احتمالش بيشتره ؟)
    با تشكر فراوان ار توجه شما دوستان

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط HFC نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان وبا اميد به موفقيت همه

### ####### ###

كارداني نرم افزار -> آزاد نيشابور -> معدل 17
    كارشناسي نرم افزار -> سجاد مشهد -> معدل 18.20
    - مقاله نداشتم
    - آزمونهاي TOEFL و IETLS و GRE ندادم
    (نمي دونم با اينكه فعلاً برگزار نميشه چه بايد كرد و كجا آزمون داد؟ {مربوط به اينجا نبود و اگر لطف كنيد جواب بديد، شرمنده فرموديد})
    - حدود 3 سال سابقه كار برنامه نويسي دارم (كمي هم در حين تحصيل)
    - در مجموع با 7 ترم ليسانس گرفتم (اگر مثبت ارزيابي ميشود)
    - يك ترم هم TA البته غير رسمي (دانشگاه تاييد نخواهد كرد ولي استاد حتماً)
    - با توصيه نامه هاي نسبتاً خوب از اساتيد و محيط كار

### ####### ###

با اين شرايط كه مقاله هم ندارم اميدي به گرفتن فاند هست ؟ (مستر يا دكتري ؟ كدوم احتمالش بيشتره ؟)

سلام،

دوست عزیز، خوشبختانه مشکل برگزاری این آزمونها رفع شده و الان همشون بطور مرتب داره برگزار میشه.

شانس گرفتن فاند با توجه به وضعیت کنونی شما بسیار پایینه. به نظر من بهتره که دوره کارشناسی ارشد رو در ایران بخونید و توی این مدت آزمون های زبان مورد نیاز رو هم پشت سر بگذارید و اگه بتونید رو مقاله هم کار کنید.

موفق باشید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام دوست عزيز و ممنون از توجه و نظرتون
    با همون شرايط و اينكه آزمون زبان هم بدم نمره حدنصاب با نزديكش رو بگيرم
    (ْGRE نميدونم ميشه تو اين زمان كم آماده شد يا نه)
    آيا شرايطم فرقي ميكنه؟

سعي كن چيزي را كه دوست داري بدست ‌آوري وگرنه مجبور مي شوي چيزي را كه بدست مي‌آوري دوست بداري

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط HFC نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز و ممنون از توجه و نظرتون
    با همون شرايط و اينكه آزمون زبان هم بدم نمره حدنصاب با نزديكش رو بگيرم
    (ْGRE نميدونم ميشه تو اين زمان كم آماده شد يا نه)
    آيا شرايطم فرقي ميكنه؟

دوست عزیز،
    اگرچه در این زمینه هیچ وقت نمیشه قطعی نظر داد (چون به خیلی پارامترها و از جمله شانس وابسته است!)، اما به طور کلی کسب حداقل نمره زبان مورد نیاز، به عنوان یک پارامتر مثبت ارزیابی نمیشه، بلکه یک Requirement محسوب میشه. در اکثر موارد، به دانشجویانی فاند اختصاص داده میشه، که علاوه بر داشتن Requirement ها (شامل: معدل، نمره زبان، توصیه نامه)، سوابق پژوهشی (بطور خاص مقاله) در رزومه خودشون داشته باشن. البته اگه بتونید GRE و TOEFL رو خیلی بالا بشید قطعا پوئن مثبت محسوب میشه. از اونجا که اگر شما بخواین وارد پروسه اپلای بشین، عملا نمیتونید اونقدر که باید خودتون رو برای کنکور آماده کنید، اگه این مسیر رو انتخاب کنید، در حقیقت ریسک بزرگی کردید. به نظر من اگر کارشناسی ارشدتون رو ایران بخونید، برای PhD شانس بالاتری خواهید داشت. چون در کل پوزیشن هی با فاند برای دانشجوبان دکتری بسیار بیشتره. ضمنا اگه الان بخواید Direct PhD اقدام کنید، برای اغلب دانشگاهها GRE نسبتا بالایی می خواد.
    موفق باشید!

Junior Member

دوستان من لیسانس زبان انگلیسی از دانشگاه تهران با معدل 16/78 و ارشد مدیریت رسانه با معدل 17/80 دارم.چند تامقاله دارم کار می کنم که هنوز هیچکدوم رو submit نکردن ولی تا موقع apply کردن اماده میشه.می خوام phd رو در یکی از دانشگاه های خوب کانادا human resource management بخونم.به نظرتون می تونم فاند بگیرم؟شنیدم که به رشته های ما خیلی سخت فاند و حتی پذیرش میدن؟
    خواهشا نظر بدید

Junior Member

با سلام و خسته نباشید به همه اعضای فروم.
    من لیسانس زبان از دانشگاه تهران با معدل 16/78 و فوق لیسانس مدیریت رسانه دانشگاه تهران با معدل 17/60 رو دارم.برای phd می خوام تو یکی از دانشگاه های درجه اول کانادا apply کنم و ترجیحا فاند بگیرم.چند تا مقاله دارم می نویسم ولی هنوز submit نکردم هیچی.می خواستم بدونم که آیا با این شرایط شانسی برای گرفتن فاند از دانشگاه هایی مثل watwerloo ,ubc و .... رو دارم یا نه ؟

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط msv.mahdis نمایش پست ها
    دوستان من لیسانس زبان انگلیسی از دانشگاه تهران با معدل 16/78 و ارشد مدیریت رسانه با معدل 17/80 دارم.چند تامقاله دارم کار می کنم که هنوز هیچکدوم رو submit نکردن ولی تا موقع apply کردن اماده میشه.می خوام phd رو در یکی از دانشگاه های خوب کانادا human resource management بخونم.به نظرتون می تونم فاند بگیرم؟شنیدم که به رشته های ما خیلی سخت فاند و حتی پذیرش میدن؟
    خواهشا نظر بدید
    سلام،

تا جایی که من شنیدم، همونطور که خودتونم گفتید، احتمال گرفتن پذیرش و خصوصا فاند در رشته ای مثل رشته شما پایینه. با توجه به اینکه رشته کارشناسی و کارشناسی ارشدتون هم متفاوته با رشته ای که برای دکترا در نظر دارید، فکر می کنم حتی گرفتن پذیرش هم براتون مشکل باشه. شما بهترین کاری که میتونید بکند اینه که از طریق وبسایت دانشگاههای مورد نظرتون، ایمیل graduate coordinator دانشکده مورد نظرتون رو پیدا کنید و ازش در مورد شانس پذیرش و گرفتن فاند سوال کنید (میتونید بپرسید چند درصد از دانشجوهای PhD اونجا فاند دارن و بر چه اساس فاند رو اختصاص میدن). موفق باشید!
    The best way to predict the future is to invent it

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

دوستان یک سوال.
    مقاله دادن تو کنفرانس، خصوصاً کنفرانسهای خارجی هم ارزشی برای استادا داره یا از نظر اونا تجقیق فقط و فقط ژورنال دادن هست؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوستان یک سوال.
    مقاله دادن تو کنفرانس، خصوصاً کنفرانسهای خارجی هم ارزشی برای استادا داره یا از نظر اونا تجقیق فقط و فقط ژورنال دادن هست؟
    معلومه که تاثیر داره! خیلی از کنفرانس ها هستند که اعتبار اونها از برخی از ژورنالها بیشتره (مثل ASME آمریکا تو مکانیک). در هر حال حتی کنفرانسهای معمولی هم باز هم ارزش دارند و نشون می دند که فرد کار تحقیقاتی کرده و این مثبت هست. ولی در اینکه ژورنالهای با Impact Factor بالا اثرشون بیشتره شکی نیست.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)