صفحه 9 از 42 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 416

موضوع: آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

سلام بیشتر دانشگاههای آمریکا به نمره greخیلی اهمیت میدن. باید وقت بذارین و بگردین کدومشون greنمیخوان.ولی با توجه به معدل و نمره زبانتون حتمن موفق میشین.مقاله باشه بیشتر تو چشمشونی ولی اگه نداری شرط لازم نیست.

Junior Member

من فوق لیسانس ریاضی محض هستم و برای دکتری می خوام پذیرش بگیرم ولی مقاله ندارم، ایا می تونم fund بگیرم؟ معدل ارشدم 16.30 و لیسانس هم 17.52 هردو هم دنشگاه دولتی تهران و روزانه بودم .

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhina64 نمایش پست ها
    من فوق لیسانس ریاضی محض هستم و برای دکتری می خوام پذیرش بگیرم ولی مقاله ندارم، ایا می تونم fund بگیرم؟ معدل ارشدم 16.30 و لیسانس هم 17.52 هردو هم دنشگاه دولتی تهران و روزانه بودم .
    با توجه به اینکه در رشته شما مقاله دادن خیلی مشکل تر از رشته های دیگه هست به نظرم از این بابت خیلی مشکلی ندارید. باید سعی کنید نمره زبان و GRE خوبی بیارید (GRE برای آمریکا). معدل شما خوبه و با داشتن نمره زبان خوب می تونید امیدوار باشید. در ضمن بخش "نتایج پذیرش" بالا سمت راست صفحه رو حتماً نگاه کنید و ببینید با شرایط مشابه شما دیگران کجاها پذیرش گرفتند.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aquaculture

با سلام خدمت شما من دانشجوی ترم 3 ارشد در رشته تکثیر و پرورش آبزیان هستم معدل لیسانسم 15.01 هستش و معدلم در ارشد تا الان 17.17 هستش ، مقاله تا این لحظه ندارم اما تا انتهای فارغ تحصیلی حداقل یکی رو میتونم جور کنم، به نظر شما شانس گرفتن فاند چقدر هستش من میخوام برای سال 2012 اقدام کنم، احتمال گرفتن پذیرش و فاند در دانشگاههای کانادا بهتره یا اروپا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

دوستان سلام. من ارائه مقاله به صورت پوستر در یک همایش داخلی داشتم به نظرتون ارزش داره ترجمه کنم و بفرستم؟ کمکی می کنه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    دوستان سلام. من ارائه مقاله به صورت پوستر در یک همایش داخلی داشتم به نظرتون ارزش داره ترجمه کنم و بفرستم؟ کمکی می کنه؟
    به نظر من ارزش داره.سعی کنید حتی المقدور قسمت PUBLICATIONرزومتون خالی نباشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    به نظر من ارزش داره.سعی کنید حتی المقدور قسمت PUBLICATIONرزومتون خالی نباشه.
    ممنونم که جواب دادید. من اون رو توی رزومه ام آوردم اما قصد نداشتم که گواهی شرکت در همایش را ترجمه کنم اما حالا این کار رو انجام می دهم. ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    ممنونم که جواب دادید. من اون رو توی رزومه ام آوردم اما قصد نداشتم که گواهی شرکت در همایش را ترجمه کنم اما حالا این کار رو انجام می دهم. ممنون
    فکر نمی کنم گواهی شرکت در همایش لازم باشه شما مشخصات مقالتون رو می نویسید اگر استاده خواست ترجمه خلاصه مقالتو واسش می فرستی
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

بچه های لیسانس که پایان نامه ندارن اما امکان داره موضوع پروژه بتونه نظرشون رو تو دادن fund جلب کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    فکر نمی کنم گواهی شرکت در همایش لازم باشه شما مشخصات مقالتون رو می نویسید اگر استاده خواست ترجمه خلاصه مقالتو واسش می فرستی
    ممنون عزیزم
    فعلا که آماده کردم اما الآن کلا نظرم عوض شده چون master هایی که دانشگاه ها ارائه می کنند اگرچه coursework هست اما امکان ادامه تحصیل برای دکترا رو داره برای همین برای اپلای اصلا نیاز به مقاله ندارم اما به خاطر اسکولار می خوام بفرستمشون که شاید بهم فاند بدن خیالم راحت شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)