نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: همکاری تحقیاتی با دانشگاهی در آمریکا

Junior Member

پیش فرض همکاری تحقیاتی با دانشگاهی در آمریکا

سلام من چند مدت پیش ایمیل زدم به آفیس پایداری دانشگاه yale و خودم رو معرفی کردم و گفتم در چه زمینه هایی فعالیت میکنم. و گفتم من از ظرح هایی که در دانشگاه شما در زمینه پایداری اجرا میشه علاقمند شدم و دوست دارم بیشتر در جریان این کارها قرار بگیرم و اگر امکانش باشه همکاری تحقیقاتی با شما داشته باشم.
    بعد از چند روز جواب ایمیل رو دادن و گفتن شما در چه زمینه ای علاقمند هستید با ما و تیم پایداری ما همکاری کنید؟

حالا من میخوام جوابشون رو بدم نمیدونم چی بگم؟ یعنی کلیات رو میدونم اما نمیدونم چه جوری باید پیشنهادم رو ارائه کنم.

دوستانی که تا حالا از این تجربیات داشتن بنده رو راهنمایی بفرماییند.

با تشکر

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

پیش فرض پاسخ : همکاری تحقیاتی با دانشگاهی در آمریکا

لطفا اول جزییات زمینه های فعالیت خودتان و آفیس پایداری را بیان بفرمایید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    لطفا اول جزییات زمینه های فعالیت خودتان و آفیس پایداری را بیان بفرمایید.
    دانشگاه yale تو همه زمینه های پایداری فعالیت داره. غذا،فضای سبز ، انرژی ، حمل و نقل و ...

http://sustainability.yale.edu/plann...rojects-action

من تخصصی در زمینه زنجیره تامین پایدار تحقیق میکنم اما در سایر زمینه های پایداری هم میتونم فعالیت داشته باشم

دو کاری هم که در زمینه پایداری کردم یکی زنجیره تامین پایداری و تخصیص سفارشات در حالت فازی بود ، یکی دیگه هم در زمینه تدوین استراتژی پایدار با استفاده از swot در فضای فازی

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

همین ها را با جزییات بیشتر و دقیق تر برایشان بفرستید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfahp نمایش پست ها
    دانشگاه yale تو همه زمینه های پایداری فعالیت داره. غذا،فضای سبز ، انرژی ، حمل و نقل و ...

http://sustainability.yale.edu/plann...rojects-action

من تخصصی در زمینه زنجیره تامین پایدار تحقیق میکنم اما در سایر زمینه های پایداری هم میتونم فعالیت داشته باشم

دو کاری هم که در زمینه پایداری کردم یکی زنجیره تامین پایداری و تخصیص سفارشات در حالت فازی بود ، یکی دیگه هم در زمینه تدوین استراتژی پایدار با استفاده از swot در فضای فازی
    چون این شما هستید که پیشنهاد همکاری دادید طبعا خودتون باید ریسرچ پروپوزال مشخصی بدهید که به چه نحوی و در چه زمینه ای میخواهید همکاری کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چون این شما هستید که پیشنهاد همکاری دادید طبعا خودتون باید ریسرچ پروپوزال مشخصی بدهید که به چه نحوی و در چه زمینه ای میخواهید همکاری کنید.
    ببینید در حقیقت قرار یه کار پایداری در زمینه تصفیه آب انجام بدم و میخوام دانشجوها یا اساتید اون دانشگاه که در این زمینه تخصصی دارن کمکم کنند. حالا تو مطرح کردن این خواسته نمیدونم چی کار کنم؟

من فقط گفتم دوست دارم با دانشجوها و تیم شما رابطه و همکاری داشته باشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

[QUOTE=amirfahp;2116560]ببینید در حقیقت قرار یه کار پایداری در زمینه تصفیه آب انجام بدم و میخوام دانشجوها یا اساتید اون دانشگاه که در این زمینه تخصصی دارن کمکم کنند. حالا تو مطرح کردن این خواسته نمیدونم چی کار کنم؟

من فقط گفتم دوست دارم با دانشجوها و تیم شما رابطه و همکاری داشته باشم.سلام شما اول باید پروپزالتونو بنویسید بعدا رزومه کاری و تحصیلی تون رو ضمیمه اون پروپزالتون بکنید.من هم میخوام همین کارو بکنم

Junior Member

سلام امیر جان داداش این دانشگاه در زمینه معماری نو و پایدار نیز همکاری میکنه من دو ایده جدید در زمینه معماری ارزان طرح ریزی کردم و به مرحله آزمایش رسیده میخواستم بدونم کمکم میکنن یا بها میدن که طرحم بفرستم بهون این جیمیل منه ممنون میشم از طریق این جیمیل راهنماییم کنی nimasadeghi7200@gmail.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)