صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: انتقال پول از/به ایران پس از رفع تحریم ها

پیش فرض انتقال پول از/به ایران پس از رفع تحریم ها

سلام دوستان، حالا که تحریم ها برداشته شده میشه لطفا اگه کسی در زمینه روش های انتقال پول به خارج از کشور (غیر از صرافی و شرکت هایی که پرداخت ارزی انجام میدهند) اطلاعات داره توی این تاپیک بنویسه.

هدف اصلی من اینه که به حساب اقوامم در خارج از کشور پول واریز کنم یا اونها بتونند وجهی که الان با هزار مصیبت صبر می کنند تا یه مسافر بیاد ایران و ازشون بگیره بیاره ایران، راحت تر انتقال بدن، و اینکه اپلیکیشن فی رو هم دیگه با حساب کارمزد غیر منصفانه و بالای شرکت ها و صرافی هایی که از آب گل آلود ماهی می گیرند پرداخت نکنم.

کشورهای مورد بحث هم از اروپا، آمریکا و کانادا.

Banned

پیش فرض پاسخ : انتقال پول از/به ایران پس از رفع تحریم ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    سلام دوستان، حالا که تحریم ها برداشته شده میشه لطفا اگه کسی در زمینه روش های انتقال پول به خارج از کشور (غیر از صرافی و شرکت هایی که پرداخت ارزی انجام میدهند) اطلاعات داره توی این تاپیک بنویسه.

هدف اصلی من اینه که به حساب اقوامم در خارج از کشور پول واریز کنم یا اونها بتونند وجهی که الان با هزار مصیبت صبر می کنند تا یه مسافر بیاد ایران و ازشون بگیره بیاره ایران، راحت تر انتقال بدن، و اینکه اپلیکیشن فی رو هم دیگه با حساب کارمزد غیر منصفانه و بالای شرکت ها و صرافی هایی که از آب گل آلود ماهی می گیرند پرداخت نکنم.

کشورهای مورد بحث هم از اروپا، آمریکا و کانادا.
    تحریم ها برداشته نشده. تازه اگر هم بشه چند ماهی طول میکشه تا داد و ستد از بانک ها شروع بشن تازه اگر اون هم جز بندها باشه.
    کار خاصی نیست. شما با داشتن حساب IBAN و SWIFT میتونید از طریق بانک مبادله بکنید منتهی گفتم که هنوز به عملی شدنش مونده!

نقل قول نوشته اصلی توسط lovebox نمایش پست ها
    تحریم ها برداشته نشده. تازه اگر هم بشه چند ماهی طول میکشه تا داد و ستد از بانک ها شروع بشن تازه اگر اون هم جز بندها باشه.
    کار خاصی نیست. شما با داشتن حساب IBAN و SWIFT میتونید از طریق بانک مبادله بکنید منتهی گفتم که هنوز به عملی شدنش مونده!
    من همین الآن نمی خوام که پول جابه جا کنم، کلی گفتم، و خواستم کسانی که اطلاعات جامعی در این زمینه دارند اینجا بفرمایند، من نمی دونم IBAN و SWIFT چی هستند

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

بانک های تجارت و مسکن ظاهرا می تونند به حساب HSBC پول واریز کنند. بقیه تبادلات بانکی رو نمیدونم. بهتره برید شعبه مرکز این بانک ها و از واحد ارزی سؤال کنید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

تحریم‌ها برداشته بشه، به زمانی برخواهیم گشت که تحریم‌های هسته‌ای نبود، اگر اون موقع میشد به آمریکا و اروپا حواله ارسال کرد، که خب االان هم میشه، اگر نمیشد الان هم نمیشه، یک سری تحریم‌ها وضع شده بوده که ربطی به هسته‌ای نداشته....

دوستان الان که خبر برداشته شدن محدودیت سوئیفت منتشر شده، امکان پرداخت application fee از این طریق در بانک ها امکان پذیره ؟ یا خیر؟

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

سلام فعلا گفتن تحریم ها برداشته شده ولی خود بانک ها باید با سوییفت صحبت کنن تا شرایط فنی و غیره مهیا شه چون سوییفت شرکت خصوصیه بنابراین باید منتظر خبرش از بانک ها باشید و فعلا باز با همون صرافی ها کارتون رو انجام بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    سلام فعلا گفتن تحریم ها برداشته شده ولی خود بانک ها باید با سوییفت صحبت کنن تا شرایط فنی و غیره مهیا شه چون سوییفت شرکت خصوصیه بنابراین باید منتظر خبرش از بانک ها باشید و فعلا باز با همون صرافی ها کارتون رو انجام بدید
    خیلی ممنون. سوالم بیشتر کلی هست که ارسال پول به خارج از کشور از طریق بانک ها امکان پذیر میشه یا خیر؟

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadR9 نمایش پست ها
    خیلی ممنون. سوالم بیشتر کلی هست که ارسال پول به خارج از کشور از طریق بانک ها امکان پذیر میشه یا خیر؟
    بله وقتی به سوییفت وصل بشن امکانش برقرار میشه و فقط یه هزینه کم بابت انتقال باید بپردازید ( به جای درصدهای غیر منصفانه ی صرافی ها ! )

اقتصادنوین اطلاعیه داده همیشه به سوئیفت وصل بوده و الآن هم وصله و می شه حساب ارزی باز کرد و پول جابه جا کرد، اونوقت یعنی الآن همه الکی دارن میرن با کارمزد 7-8 درصد جاهای دیگه اپلیکیشن فی میدن؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)