صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: انتقال پول از/به ایران پس از رفع تحریم ها

پیش فرض پاسخ : انتقال پول از/به ایران پس از رفع تحریم ها

البته بانک پارسیان هم گفته که امکان باز کردن حساب ارزی رو داره.
    من خودم میرم میپرسم از یکی از بانک های امریکا و اگه اطلاعاتی بدست اوردم میام اینجا خبر میدم.

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    اقتصادنوین اطلاعیه داده همیشه به سوئیفت وصل بوده و الآن هم وصله و می شه حساب ارزی باز کرد و پول جابه جا کرد، اونوقت یعنی الآن همه الکی دارن میرن با کارمزد 7-8 درصد جاهای دیگه اپلیکیشن فی میدن؟
    غیر ممکنه!! اگه وصل بوده واسه چی قبلا هیچی نمیگفته!! بعدم تحریمه! وقتی ایران تحریم بوده دیگه بانک با بانک که فرق نداره براشون!! حتما با واسطه کارو انجام میده مثله بعضی بانکای دیگه که اویل تحریم مثلا به وسیله تاجیکستان واسه طرف حساب ارزی باز میکردن!

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    غیر ممکنه!! اگه وصل بوده واسه چی قبلا هیچی نمیگفته!! بعدم تحریمه! وقتی ایران تحریم بوده دیگه بانک با بانک که فرق نداره براشون!! حتما با واسطه کارو انجام میده مثله بعضی بانکای دیگه که اویل تحریم مثلا به وسیله تاجیکستان واسه طرف حساب ارزی باز میکردن!
    من نمی دونم، اطلاعیه شو خوندم، تو سایتشون هم برید ببینید این ها رو نوشته

من از Western Union® money transfers پرسیدم و اونها هم گفتند که انتقال پول از امریکا به ایران غیر ممکن هست.
    این یعنی که همه این حرف ها که تحریم ها رو برداشتند و ........ الکی هست .

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط ziba2121 نمایش پست ها
    من از Western Union® money transfers پرسیدم و اونها هم گفتند که انتقال پول از امریکا به ایران غیر ممکن هست.
    این یعنی که همه این حرف ها که تحریم ها رو برداشتند و ........ الکی هست .

سلام دوست عزیز الکی نیس ! تحریما برداشته شده ولی به این معنی نیس که شما هنوز ۴ روز از تحریما گذشته بتونید پول واریز کنید امریکا!! الکی نیس که ! پاشون رو که روی سیم نذاشته بودن که حالا با برداشتن پا وصل شه ) ایران از سال ۲۰۰۲ تا حالا تحریم بوده از همه سیستم ها پاک شده ! هر سایتی میخواستی ثبت نام کنی اسم ایران نبود جزو کشورها! ،سایت نوکیا میخواسی بری ایران نداش! ..... بنابراین زمان میبره که دوباره اتصالات بانکی برقرار بشه و ایران رو باز به شبکه جهانی وصل کنن

Banned

هنوز تحریما برداشته نشده. من خودم با بانک صادرات فرانکفورت صحبت کردم میخواستم پول منتقل کنم ایران گفتن تحریما تعلیق شده برداشته نشده و هنوز بانکا یک سنت نمیتونن منتقل کنن ایران متاسفانه!!!

سلام دوستان

امروز خبری خوندم که بانک های دولتی دوباره به سویفت وصل شدند، آیا صحت داره؟ آیا با وصل شدن، فرد باید حساب ارزی باز کند تا بتواند (مثل آدم) از خارج ایران پول به داخل و یا برعکس پرداخت نماید؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EPFL

سلام
    بانکهای ایران اکثرن به سیستم سوئیفت متصل شدن البته توجه بشه که نقل و انتقالات ارزی بر اساس نرخ مبادله ی محاسبه میشه نه نرخ آزاد ارز.
    با این حال دوستانی که قصد حواله به خارج و یا پرداخت با کردیت کارت دارن می تونن به من پیام بدن، براشون با نرخ دانشجویی انجام میدم.
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من امروز از شعبه ارزی بانک اقتصاد نوین پرسیدم میتونم حساب ارزی باز کنم پول به آمریکا و اروپا انتقال بدم و شرایطش چیه، گفتن تحریم ها برداشته شده و سوئیفت وصله منتها الآن بدلیل اینکه بانک های خارجی هنوز اعتماد ندارن برای کسایی که کارت بازرگانی دارند و می خوان جنس خریداری کنند مشکلی نداره ولی شخص حقیقی عادی نمی تونه به شخص حقیقی عادی پول حواله کنه، گفتند انتظار دارند تا چند ماه دیگه این هم راه بیفته و دیگه مشکلی نباشه، گفتند کارمزدش هنوز معلوم نیست ولی صد در صد از صرافی کمتره و ممکنه اصلا کارمزد نداشته باشه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    هر جا اومد رفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_88 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز از شعبه ارزی بانک اقتصاد نوین پرسیدم میتونم حساب ارزی باز کنم پول به آمریکا و اروپا انتقال بدم و شرایطش چیه، گفتن تحریم ها برداشته شده و سوئیفت وصله منتها الآن بدلیل اینکه بانک های خارجی هنوز اعتماد ندارن برای کسایی که کارت بازرگانی دارند و می خوان جنس خریداری کنند مشکلی نداره ولی شخص حقیقی عادی نمی تونه به شخص حقیقی عادی پول حواله کنه، گفتند انتظار دارند تا چند ماه دیگه این هم راه بیفته و دیگه مشکلی نباشه، گفتند کارمزدش هنوز معلوم نیست ولی صد در صد از صرافی کمتره و ممکنه اصلا کارمزد نداشته باشه.
    کارمزد خواهد داشت قطعا. در این شکی نیست. کاری که بانکها میکنند همین الانشم کارمزد داره چه برسه به فرستادن پول.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)