صفحه 17 از 20 نخستنخست ... 7891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 198

موضوع: حمل و نقل/ راه و ترابری

پیش فرض پاسخ : حمل و نقل/ راه و ترابری

نقل قول نوشته اصلی توسط samdavid نمایش پست ها
    ود بر شما
    سعی کنید ابتدا دنبال علاقه خود باشید
    گرایش برنامه ریزی حمل و نقل و محیط زیست هر دو از گرایش های خوب مهندسی عمران در زمینه اپلای می باشند.البته به نظر بنده گرایش حمل و نقل راحتتر از محیط زیست می باشد.در گرایش حمل و نقل شما باید در زمیته آمار و احتمالات تبحر داشته باشید. و بیشتر درس ها نیازمند پیش زمینه ای از آمار می باشند.3دانشگاه تاپ در این رشته دانشگاه های شریف ، علم و صنعت و تربیت مدرس می باشند.
    خیلی ممنوت از جواب شما
    آمار علاقه دارم دوست دارم بیشتر بحث سیستمهای حمل و نقل هوایی و زمینی باشه تا مثلا طراحی سازه هاش اینطور هست؟بحث کار ایران و خارج چطوره؟کدوم کشور با توجه به هزینه مناسب تره برای تحصیل؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Transportation Engineering/ Bogazici University

سلام/ ارشد حمل و نقل هستم / دارم خودم رو برای اپلای اماده میکنم/ نیاز به مقاله های بیشتری دارم/ لطفا اگه کسی تمایل به همکاری همه جوره داشت پیام بده

گرایش کاری من تقاضا هست ولی خب شبیه سازی هم کار کردم/ زبانمم خوبه/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arminbayat نمایش پست ها
    خیلی ممنوت از جواب شما
    آمار علاقه دارم دوست دارم بیشتر بحث سیستمهای حمل و نقل هوایی و زمینی باشه تا مثلا طراحی سازه هاش اینطور هست؟بحث کار ایران و خارج چطوره؟کدوم کشور با توجه به هزینه مناسب تره برای تحصیل؟
    اول از همه بابت دیر پاسخ دادن از شما عذر خواهی می کنم
    اکثر تحقیقات حمل و نقل در مد جاده ای می باشد برای مثال برنامه ریزی یا سایر مباحث ترافیکی( چه در ایران و چه در خارج از کشور)
    طراحی بیشتر مربوط به بررسی سیستم وضع موجود می باشد یعنی شما با نرم افزار های ترافیکی نظیر Aimsun، synchro و ... یک شبکه حمل و نقلی را طراحی می کنید
    بحث کار هم بیشتر مربوط به شرکت های مشاور ترافیکی می باشد برای اطلاعات بیشتر برای خارج به لینکدین مراجعه نمایید
    برای دوره دکتری معمولا فاند برقرارمی باشد البته 100 درصد نمی توان گفت ولی می شود از چند منبع تغذیه شد برای مثال TA، RA و یا فلوشیپ های موجود در بحث حمل و نقل برای اطلاعات بیشتر به قسمت financial aid هر دپارتمان مراجعه کنید

Junior Member

والا فرآیند اپلای یک پروسه چند معیاره شامل معدل، نمرات زبان، داشتن مقاله یا مقالات معتبر در ژورنال های تخصصی آن حوزه، اندکی شانس و بطور کلی داشتن یک رزومه آکادمیک قوی می باشد. مسلما تالیف کتاب جدا از بحث علاقه پژوهشگر در زمینه تحقیقاتی اش، نشان خصوصیات دیگری نیز دارد. در کل رشته محیط زیست یک رشته interdisciplinary است که می توانید در دپارتمان های مهندسی عمران یا مهندسی شیمی اساتید مربوط به کار خود را پیدا کنید
    ولی برای اپلای بهتر است از نحوه درست ایمیل زدن و ارتباط مناسب با استاد مربوطه اطلاع داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط samdavid نمایش پست ها
    اول از همه بابت دیر پاسخ دادن از شما عذر خواهی می کنم
    اکثر تحقیقات حمل و نقل در مد جاده ای می باشد برای مثال برنامه ریزی یا سایر مباحث ترافیکی( چه در ایران و چه در خارج از کشور)
    طراحی بیشتر مربوط به بررسی سیستم وضع موجود می باشد یعنی شما با نرم افزار های ترافیکی نظیر Aimsun، synchro و ... یک شبکه حمل و نقلی را طراحی می کنید
    بحث کار هم بیشتر مربوط به شرکت های مشاور ترافیکی می باشد برای اطلاعات بیشتر برای خارج به لینکدین مراجعه نمایید
    برای دوره دکتری معمولا فاند برقرارمی باشد البته 100 درصد نمی توان گفت ولی می شود از چند منبع تغذیه شد برای مثال TA، RA و یا فلوشیپ های موجود در بحث حمل و نقل برای اطلاعات بیشتر به قسمت financial aid هر دپارتمان مراجعه کنید
    دوست عزیز خیلی ممنونم از پاسخت پس بیشتر شامل این چیزاس تا طراحی سازه و اینا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arminbayat نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی ممنونم از پاسخت پس بیشتر شامل این چیزاس تا طراحی سازه و اینا؟
    بله بیشتر شامل این مسائل می باشد

Junior Member

با سلام و خسته نباشید، من لیسانس عمران دارم، می خوام ازتون راهنمایی بگیرم واسه ارشد کدوم کشور هزینش از بقیه کمتره یا کدوم کشور گرفن پذیرش آسونتره ؟

Junior Member

سلام به همه
    بنده دارم ارشد راه و ترابری میخونم و برای ادامه تحصیل قصد اپلای دارم
    چنتا سوال از دوستان دارم:
    1 موضوع پایان نامه تا چه حد برای ادامه تحصیل تاثیر داره؟ (چون شنیدم که هر موضوعی داشته باشیم فقط باید بتونیم ازش مقاله استخراج کنیم و فقط همین مهمه..)
    2 موضوعاتی پیرامون طرح هندسی راه و راه اهن که قدمت بیشتری داره با موضوعاتی پیرامون ITS که جدید تره چقدر میتونه توی شانس پذیرش تاثیر بذاره؟
    3 استاد راهنما و اسم و رسم ایشون چقدر اهمیت داره؟
    منون از توجه شما

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز
    آیا من با شرایط زیر امکان گرفتن پذیرش و فاند رو دارم (گرفتن فاند برام مهمه). در درجه اول کشور کانادا؛ استرالیا و کشورهای اروپایی در درجات بعدی(رنک دانشگاه هم مهم نیست).

1- لیسانس دانشگاه آزاد (عمران-گرایش عمران) معدل 13.72

2- فوق لیسانس دانشگاه آزاد (عمران- گرایش راه و ترابری) معدل 16.06

3- در حال حاضر دانشجوی دکتری راه و ترابری علوم و تحقیقات

4- چهار مقاله کنفراس ملی، دو مقاله آی اس آی که ایمپکت ندارن.

5- سه سال سابقه کار (هم ساختمانی و هم مرتبط با راه و ترابری).

6- سال آینده هم آزمون تافل میدم، و رنج نمرم هم بین 80 تا 90 پیش بینی میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_b نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    آیا من با شرایط زیر امکان گرفتن پذیرش و فاند رو دارم (گرفتن فاند برام مهمه). در درجه اول کشور کانادا؛ استرالیا و کشورهای اروپایی در درجات بعدی(رنک دانشگاه هم مهم نیست).

1- لیسانس دانشگاه آزاد (عمران-گرایش عمران) معدل 13.72

2- فوق لیسانس دانشگاه آزاد (عمران- گرایش راه و ترابری) معدل 16.06

3- در حال حاضر دانشجوی دکتری راه و ترابری علوم و تحقیقات

4- چهار مقاله کنفراس ملی، دو مقاله آی اس آی که ایمپکت ندارن.

5- سه سال سابقه کار (هم ساختمانی و هم مرتبط با راه و ترابری).

6- سال آینده هم آزمون تافل میدم، و رنج نمرم هم بین 80 تا 90 پیش بینی میشه.

چرا کسی جواب نمیده؟؟ دوستان لطفا در انتخاب دانشگاه کمکم کنید.
    کدوم دانشگاه شانس بیشتری دارم؟ کدوم دانشگاه میتونم در رشته راه و ترابری بورسیه بگیرم؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)