صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 1011121314151617181920
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 198 , از مجموع 198

موضوع: حمل و نقل/ راه و ترابری

پیش فرض پاسخ : حمل و نقل/ راه و ترابری

متحصيلي يا كاري

Junior Member

سلام. برای ارشد گرایش راه آهن شرایط فاند و پی اچ دی در خارج چیه و ارزش خوندن برای ارشد داره؟ ممنون میشم راجب این گرایش راهنمایی کنین

Junior Member

سلام دوستان. من در حال حاضر رشته حمل و نقل دکترا دانشگاه امام خمینی میخونم و از اول تصمیم به اپلای نداشتم و الان تصمیم گرفتم. سال بعد دفاع میکنم دکترامو. میخواستم بدونم کدوم کشور پست داک فاند میدن؟
    معدلم بالای 17 هست. دانشگاهم دولتیه. زبانمم عالیه و فقط امتحانم مونده. 4 تا مقاله آی اس آی هم دارم. یک سال تجربه کاری هم دارم. میخواستم راهنماییم کنید کدوم کشورها پست داک دارن در رشته حمل و نقل؟
    در زمینه پست داک نتونستم زیاد چیزی پیدا کنم که بدردم بخوره

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maarjan نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در حال حاضر رشته حمل و نقل دکترا دانشگاه امام خمینی میخونم و از اول تصمیم به اپلای نداشتم و الان تصمیم گرفتم. سال بعد دفاع میکنم دکترامو. میخواستم بدونم کدوم کشور پست داک فاند میدن؟
    معدلم بالای 17 هست. دانشگاهم دولتیه. زبانمم عالیه و فقط امتحانم مونده. 4 تا مقاله آی اس آی هم دارم. یک سال تجربه کاری هم دارم. میخواستم راهنماییم کنید کدوم کشورها پست داک دارن در رشته حمل و نقل؟
    در زمینه پست داک نتونستم زیاد چیزی پیدا کنم که بدردم بخوره
    go only for KTH. that has a massive transportation lab. and research core team

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرایش مهندسی حمل و نقل ( ترافیک ) در دانشگاه های آمریکا و اروپا

سلام می خواستم بدونم برای فوق لیسانس حمل و نقل دانشگاه های کانادا دریافت فاند امکانش هست و پذیرش دارن یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرایش مهندسی حمل و نقل ( ترافیک ) در دانشگاه های آمریکا و اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah1998 نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم برای فوق لیسانس حمل و نقل دانشگاه های کانادا دریافت فاند امکانش هست و پذیرش دارن یا نه؟
    به طور کلی دو مورد فوق لیسانس برای رشته های مهندسی وجود داره از جمله برای مهندسی حمل و نقل: Master of Science که همون فوق لیسانس معموله که هم کورس داره و هم تز. دیگری هم Master of engineering که ممکنه اسمش کمی دانشگاه تا دانشگاه متفاوت باشه و فقط تعدادی کورس داره و تز نداره.
    در اکثر دانشگاه های کانادا مورد اول معمولا با فاند هستش و مورد دوم بدون فاند. تا اونجایی که من اطلاع دارم، دانشگاه های محدودی این رشته رو ارایه میدند از جمله: University of Alberta, University of Calgary, University of Waterloo, University of Toronto, Ryesron University, Carleton University, York University, McGill University. دانشگاه UBC هم دو سه تا استاد داره که اکثرا روی تصادفات و active mode ها کار می کنند.
    در حالت کلی دریافت پذیرش و فاند امکان پذیر هست ولی ممکنه نسبت به بقیه ی رشته های Civil engineering رقابتی تر باشه.

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی در شاخه trasportation

سلام دوستان. برای پذیرش در رشته transportation planning در مقطع ارشد. باید حتما لیسانس عمران داشته باشیم؟ من کارشناسی شهرسازی دانشگاه شیراز و ارشد شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی دارم. میتونم برای برنامه ریزی حمل و نقل اپلای کنم؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی در شاخه trasportation

نقل قول نوشته اصلی توسط Sharifiroyaa نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای پذیرش در رشته transportation planning در مقطع ارشد. باید حتما لیسانس عمران داشته باشیم؟ من کارشناسی شهرسازی دانشگاه شیراز و ارشد شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی دارم. میتونم برای برنامه ریزی حمل و نقل اپلای کنم؟
    خیر بسته به زمینه تحقیقاتی و موضوع کار ارشدتان و زمینه تحقیقاتی استاد مقطع دکتری حتی ممکن است در برخی موارد شانس شما از دانش آموختگان لیسانس و ارشد عمران بیشتر باشد.
    برای افزایش شانس باید اساتیدی را که روی زمینه های مشترک یا اورلپ کار میکنند پیداکنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)