صفحه 13 از 20 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 198

موضوع: حمل و نقل/ راه و ترابری

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : حمل و نقل/ راه و ترابری

سلام
    چرا دانشگاه های خوب استرالیا در زمینه pavement and asphalt استاد نداره یه راهنمایی بکنید اعصابم بهم ریخته !!!!

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط mmdkia نمایش پست ها
    salam
    arshade raho tarabari az azade vahede olomtahgighat amol daram
    moadelam 15 20
    ye chandta magahle daram vali isi nadarammoadele karshenasi 14 89
    zabanam khobe vali madrak nadaramm
    rahnamilm konid ke betoonam dra harja to donya bekhonam
    payan namae dar zamine parking tabaghati ba gis boodeehh
    sabeghe kar ham daram vali nazere sakhtmoon boodam
    rahnamai konid
    سلام
    معدل شما برای دانشجوی ارشد یکم کم هست
    ولی نا امید کننده نیست
    یه مسئله مهم اینه که تو همین زمینه که پایاین نامه دادین یه استاد پیدا کنین
    که شبیه شما کار کنه و تماس بگیرین باهاش و ...
    مسئله دیگه اینه که زبانم خوبه کفاف نمیده از الان جدی برای تافل و جی آر ای بخونین که نمره خیلی بالایی بگیرین
    مقاله هم اگه بیشتر بشه شانستون بیشتره
    بعضی چیزا هم تاثثیر زیادی داره مثلا برنامه نویسی اگه زمینه کار استادتون همین باشه ...

Junior Member

سلام میشه لطف کنید کمک کنید.من بهمن ماه در رشته ارشد راه دانشگاه دولتی فارغ تحصیل شدم معدل ۱۵/۵.معدل لیسانس ۱۴/۳۰ دولتی. دو تا isi یک علمی پژوهشی داخلی و یک علمی ترویجی داخلی دارم.پایان نامه هم آسفالتی کار کردم.میخوام برا زبان معلم خصوصی چون زبان ضعیفه.میخوام بدونم برا چه کشوری میتونم اقدام کنم چون هیچی اطلاعات ندارم و اصلا باید چکار کنم و برای چه زمانی میتونم اپلای کنم در ضمن تا دی ۹۳ وقت دارم وگرنه باید برم خدمت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - راه و ترابری - دانشگاه علم و صنعت

سلام دوستان، من لیسانس عمران فردوسی مشهد با معدل 15.5 و ارشد راه و ترابری از علم و صنعت با معدل 17.5 گرفتم، دارم آیلتس میخونم. به دلیل مشغله کاری خیلی زیاد (واقعا سرم رو الکی شلوغ کردم، برای 3، 4 تا شرکت پروژه کار میکنم)، وقت نکردم مقاله ای کار کنم، پایان نامه بسیار خوبی در زمینه آسفالت و با ساخت تعداد بسیار بالایی نمونه آزمایشگاهی (حدود 400 نمونه) و آزمایشهای مختلف، انجام دادم. حتمن میخوام برای پاییز 2015 اپلای کنم ولی با توجه به اینکه مقاله ای ندارم، چجوری به استادا ایمیل بزنم و شرایطم رو بگم و اینکه مثلن بگم میتونم بعد از پذیرش مقاله هام رو بنویسم؟ تاثیری داره؟ یا باید اول مقاله هام رو بنویسم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : گرایش مهندسی حمل و نقل ( ترافیک ) در دانشگاه های آمریکا و اروپا

سلام. من واستون پیام خصوصی گذاشتم. لطف کنید جواب بدید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    دوستانی که در مورد حمل و نقل و اپلای برای آمریکا سوال دارند، برای اینکه زود جواب بگیرند، پیام خصوصی بگذارند چون به ندرت کسی میاد و اینجا رو چک میکنه.
    سلام. من واستون پیام خصوصی گذاشتم. لطفا پاسخ بدید. ممنون

Junior Member

یا الله... با سلام به همگی... با عرض معذرت, میشه اگه کسی یه لیست از ایمیل اساتید در رشته عمران_ راه ترابری در کشورهای آمریکا و کانادا داره در دسترس بذاره؟؟؟؟

فروم رو کامل خوندم, فقط یکی از دوستان زحمت کشیده و از استادای کشور کانادا اونم حمل و نقل گذاشته که تخصص اونا بیشتر ترافیکیه!! و مد نظر ما روسازی و ایناست... پیش پیش تشکر.

با سلام

من فارغ التحصیل دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران هستم با معدل 17.12 . 3 تا مقاله داخلی دارم که یکیش بین المللی هست . کتاب روسازی انعطاف پذیر هم تازگی تالیف کردم. معدل دوره لیسانس من هم 15.05 هست. میخواستم ببینم کدوم دانشگاها رو پیشنهاد میکنید که بتونم فاند خوب بگیرم ؟ ضمنا متاهل هم هستم. اگه آمریکا باشه که از همه بهتر. لطفا راهنمایی بفرمایید

ممنون

Junior Member

بازم سلام... دوستان پیام خصوصی به کی بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راجع به حمل و نقل و اپلای واسه آمریکا.... ممنون

سلام. من رشته م مهندسی نبوده و مدیریت شهری خوندم. به شاخه ی حمل و نقل خیلی علاقه مندم. اگر کسی بخواد واسه مستر مدیریت حمل و نقل اپلای کنه، لزوما باید لیسانس مهندسی داشته باشه؟ رشته ی مشابه دیگه ای (مرتبط با حمل و نقل و حتی ترافیک) می شناسید که در حیطه ی علوم انسانی باشه تا مهندسی؟! ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)