صفحه 14 از 20 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 198

موضوع: حمل و نقل/ راه و ترابری

پیش فرض پاسخ : حمل و نقل/ راه و ترابری

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام. من رشته م مهندسی نبوده و مدیریت شهری خوندم. به شاخه ی حمل و نقل خیلی علاقه مندم. اگر کسی بخواد واسه مستر مدیریت حمل و نقل اپلای کنه، لزوما باید لیسانس مهندسی داشته باشه؟ رشته ی مشابه دیگه ای (مرتبط با حمل و نقل و حتی ترافیک) می شناسید که در حیطه ی علوم انسانی باشه تا مهندسی؟! ممنون
    سلام. الزامی به مرتبط بودن رشته لیسانس شما با گرایش دوره مستر نیست. البته شما باید علاقه خود را در SOP نشان دهید. در مورد بخش دوم سوالتان باید بگم حمل نقل از جمله شاخه هایی هست که خیلی هم مهندسی نیست مثل سازه یا زلزله. بنابراین از این لحاظ نگران نباشید. توصیه میکنم شما دقیقا برای خودتان مشخص کنید که به چه شاخه ای از حمل و نقل علاقه دارید. یعنی با خوندان مقالات کدوم حوزه از این شاخه گسترده بیشتر لذت می برید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Civil - Transportation

سلام اساتید عزیز
    اگه لطف کنید یک لیست از دانشگاهای آمریکا که رشته transportation در مقطع Phd دارن بزارین ، ممنون میشم
    من برای سال ذیگه میخوام اقدام کنم (2015)

Junior Member pbz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    راه و ترابری دانشگاه علوم و تحقیقات

سلام دوستان
    در مورد موضوع پایان نامه تو زمینه حمل و نقل و راه میتونید سایت خارجی معرفی کنید که موضوع پیشنهاد بدن

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

سلام - من ترم آخر عمران علم صنعت با معدل 16.00 هستم- آیلتس 7- می خواستم برای FALL2015 برای حمل و نقل توی دانشگاههای Waterloo-Alberta-Calgary-Mcgill اپلای کنم، کسی تجربه یا نظری نداره راجع به شانس و وضعیت پذیرش تو این دانشگاهها؟

سپاس

I have an open PhD position in my research group at Monash University, Melbourne, Australia. I am looking for applicants with MS in Transportation Engineering or Applied Mathematics with strong programming skills in Matlab. The PhD project is on the application of complex networks theory (graph theory) to understand and model transportation systems. If you are interested, please email me your complete CV
    Link to my webpage: http://monash.edu/research/city-science
    ویرایش توسط nilo0far : December 25th, 2014 در ساعت 09:55 PM دلیل: ایمیل
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

Junior Member

با سلام
    بنده ، لیسانس عمران علم و صنعت و ارشد راه و ترابری علم صنعت هردو با معدل 16 هستم ، یکی دوتا هم مقاله کنفرانسی کار کردم ، ترم 4 هستم ، و امید وارم بتونم برای پاییز 2016 اقدام کنم ، دوستان اگر تجربه ای دارن خوش حال میشم کمک کنند ، با توجه به شرایط مالی بدون فاند امکان ادامه تحصیل ندارم ، آیا بنظرتون میتونم امیدوار باشم ؟ در کدوم دانشگاه ها شانس بیشتری برای قبولی هست؟

Junior Member

سلام من عمران -حمل و نقل هستم مقاله خارجي ندارم ولي در حدود 20 مقاله داخلي دارم ، معدل ليسانس 14/5 و فوق 17/5 و الان دارم زبان ميخونم كسي هست كه مايل باشه براي كاراي اپلاي زبان و يا حتي مقاله خارجي همكاري كنيم؟ لطفا به من پيام بديد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    راه و ترابری- ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrbann نمایش پست ها
    سلام من عمران -حمل و نقل هستم مقاله خارجي ندارم ولي در حدود 20 مقاله داخلي دارم ، معدل ليسانس 14/5 و فوق 17/5 و الان دارم زبان ميخونم كسي هست كه مايل باشه براي كاراي اپلاي زبان و يا حتي مقاله خارجي همكاري كنيم؟ لطفا به من پيام بديد
    لطفا پیام خصوصی بدید ...
    ارشد راه و ترابری- کارای آخر پایان ناممو انجام میدم- موضوع پایان نامه: قیر های اصلاح شده- دارم برای مهاجرت تحصیلی خودمو آماده میکنم.

Junior Member

سلام به همه من ارشد راه و ترابری با ۲ تا مقاله isi و دو تا علمی پژوهشی و یک مقاله علمی ترویجی دارم پایان نامه هم در مورد مخلوط آسفالتی اصلاح شده بوده فقط مدرک زبان ندارم برای زبان به نظرتون تو کلاسای گروهی شرکت کنم یا معلم خصوصی بگیرم و در مورد دانشگاه ترجیح میدم اروپا باشه ولی اطلاعاتی در مورد دانشگاه های اروپا که تو زمینه راه و ترابری قوی هستن ندارم اگه کسی میتونه کمک کنه در ضمن با توجه به شرایط مالی بدون فاند هم میتونم ادامه تحصیل بدم حالا اگه فاند بگیرم که چه بهتر.

سلام دوستان میخواستم وضعیت این رشته رو برسی کنید و اگر اطلاعاتی درباره وضعیت فاند برای دکترا درباره اش دارید بدید
    رشته مستر : transportation systems

Overview over the required modules:

• Sustainable Transportation (9 ECTS)
    • Analysis Methods (6 ECTS)
    • Land-Use and Transport – Strategies and Models (6 ECTS)
    • Transport Concepts and Implementation (6 ECTS)
    • Infrastructure Planning (6 ECTS)
    • Traffic Management (6 ECTS)
    • Cross-cutting fundamentals and methods (3 ECTS)
    • Transportation Systems - with excursion (3 ECTS)
    • Project seminar (10)

Besides, the students specialize in one of the following fields of study:

1. Transportation Infrastructure
    2. Intelligent Transportation Systems (ITS)
    3. Transportation Demand Management

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)