صفحه 16 از 20 نخستنخست ... 67891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 198

موضوع: حمل و نقل/ راه و ترابری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

پیش فرض پاسخ : حمل و نقل/ راه و ترابری

سلام. ایا میشه از گرایش سازه هیدرولیکی برای گرایش حمل و نقل پذیرش گرفت؟

Junior Member aren7019 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط civilicar نمایش پست ها
    سلام. ایا میشه از گرایش سازه هیدرولیکی برای گرایش حمل و نقل پذیرش گرفت؟
    اگر رزومه شما بتونه کمیته پذیرش رو قانع کنه میشه ولی خیلی سخته چون فرآیند پذیرش اونم برای دکترا به شدت رقابتی هست و کارهای پژوهشی قبلی شما نقش تعیین کننده داره. بحث فاند هم که جای خودش.

Junior Member

سلام دوستان
    روزتون بخیر
    امیدوارم حال همتون خوب باشه..
    پیشاپیش عذرمیخوام اگر جای نامناسبی سوالم رو مطرح میکنم..
    بین دو رشته حمل و نقل و زلزله در مقطع دکتری
    -اینکه در هر رشته ای میشه فاند گرفت و پذیرش یه عوامل متعددی وابسته س و مناسب تر اینه که
    ادم دنبال علاقه ش بره...ولیی شرایط علایق رو تغییر میده رو...
    چیزی که مد نظرمه اینه که این اختلاف شانس به قدری هست که زلزله نخونم؟

و اینکه اگر حمل و نقل بخونم در بازار ایران جایی خواهم داشت؟؟؟
    حقیقتش دنبال رشته ای هستم که اگر در یک سمت شکست خوردم بتونم سمت دیگه کار کنم..
    دوستانی که در این دو رشته تجربه دارند خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنن..
    با ارزوی موفقیت برای همه دوستان..

Junior Member aren7019 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima8108 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    روزتون بخیر
    امیدوارم حال همتون خوب باشه..
    پیشاپیش عذرمیخوام اگر جای نامناسبی سوالم رو مطرح میکنم..
    بین دو رشته حمل و نقل و زلزله در مقطع دکتری
    -اینکه در هر رشته ای میشه فاند گرفت و پذیرش یه عوامل متعددی وابسته س و مناسب تر اینه که
    ادم دنبال علاقه ش بره...ولیی شرایط علایق رو تغییر میده رو...
    چیزی که مد نظرمه اینه که این اختلاف شانس به قدری هست که زلزله نخونم؟

و اینکه اگر حمل و نقل بخونم در بازار ایران جایی خواهم داشت؟؟؟
    حقیقتش دنبال رشته ای هستم که اگر در یک سمت شکست خوردم بتونم سمت دیگه کار کنم..
    دوستانی که در این دو رشته تجربه دارند خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنن..
    با ارزوی موفقیت برای همه دوستان..
    سلام
    به نظرم شما اول علاقه و توانایی های خودت رو ملاک قرار بده بعد هرچیز دیگه. وقتی شما رغبت به رشته ای نداشته باشی ادامه کار برات سخته. از نظر فاند تا آنجایی که من میدونم خیلی تفاوتی شاید نباشه اما شاید بعضی از رشته ها مثل محیط زیست حتی فاند و پذیرش راحت تری بتونی بگیری. البته این نظر شخصیه منه ممکنه غلط باشه. اما برای پذیرش با فاند باید واقعا در اون رشته ای که هستی شرایط ممتازی داشته باشی برای همین میگم برو دنبال علاقه ات. به موفق باشی

Junior Member

در مورد گرایش حمل و نقل در کارشناسی ارشد بین دانشگاه امیرکبیر و علم و صنعت کدام یک بهتر اند.چه از نظر اپلای و چه از نظر ازساتید و فرصت شغلی کار در ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering, Transportation

نقل قول نوشته اصلی توسط mtz90 نمایش پست ها
    در مورد گرایش حمل و نقل در کارشناسی ارشد بین دانشگاه امیرکبیر و علم و صنعت کدام یک بهتر اند.چه از نظر اپلای و چه از نظر ازساتید و فرصت شغلی کار در ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟با تشکر
    تا جایی که من تجربه دارم راه و حمل و نقل علم و صنعت معروف تر هست، بخصوص برای کار در ایران. برای اپلای هیچ فرقی ندارند و این دو دانشگاه رو در یک سطح میشناسند (بر اساس تجربه من فقط). در مجموع کارشناسی ارشد خیابان مهم هست با چه استادی کار کنی، مثلا توی علمص دکتر افشین شریعت فوق العاده باسواد هست و کارهای به روز انجام میده...

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    من میخوام برای کارشناسی ارشد اپلای کنم راستش علاقه اصلا به سازه و بقیه چیزا ندارم
    بین محیط زیست و حمل و نقل موندم
    خواستم ببینم آینده کاری حمل و نقل در آمریکا و کانادا و استرالیا چه طوره؟یعنی به امید کار اونجا میتونم بخونم؟و یه سوال این رشته بیشتر راجع به سازه های حمل و نقلیه؟یا سیستم های حمل و نقلی؟من دوست دارم بیشتر راجع به سیستم باشه

Junior Member

با سلام به همه دوستام عزیز
    من لیسانس عمران سال 86 گرفتم معدلم 13 از دانشگاه ازاد بعد از درسم تا الان کار کردم در حال اماده شدن برای امتحان ایلس هستم و مقاله هم ندارم

امسال ارشد حمل و نقل دانشگاه ازاد علوم تحقیقات قبول شدم اما با توجه به اینکه همسرم امسال می خواد برای دکترا اقدام کنه منم می خوام برای ارشد در کانادا اقدام کنم و پذیرش بگیرم

چند تا سوال داشتم اگه ممکنه راهنماییم کنید.

1- کلا با توجه به شرایط معدل من می تونم پذیرش بگیرم از دانشگاه های کانادا؟؟؟ ایا ممکنه فاند بهم بدن؟؟؟

2- دانشگاه هایی که ممکنه راحت تر پذیرش بدن رو اگه معرفی کنید ممنوم می شم...

3- قبولی من در دانشگاه علوم تحقیقات ایا ممکنه نکته مثبتی باشه برای پذیرش یا نه اصلا تاثیری نداره ؟؟؟

4- برای جبران معدلم می تونم امتحان GRE بدم ؟؟؟ ایا تاثیری داره ؟؟؟

ممنون می شم هر کدوم از دوستان عزیز اگه جوابی برای سئوال های من دارید منو راهنمایی کنید.... با تشکر از همه عزیزان

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nooobari نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستام عزیز
    من لیسانس عمران سال 86 گرفتم معدلم 13 از دانشگاه ازاد بعد از درسم تا الان کار کردم در حال اماده شدن برای امتحان ایلس هستم و مقاله هم ندارم

امسال ارشد حمل و نقل دانشگاه ازاد علوم تحقیقات قبول شدم اما با توجه به اینکه همسرم امسال می خواد برای دکترا اقدام کنه منم می خوام برای ارشد در کانادا اقدام کنم و پذیرش بگیرم

چند تا سوال داشتم اگه ممکنه راهنماییم کنید.

1- کلا با توجه به شرایط معدل من می تونم پذیرش بگیرم از دانشگاه های کانادا؟؟؟ ایا ممکنه فاند بهم بدن؟؟؟

2- دانشگاه هایی که ممکنه راحت تر پذیرش بدن رو اگه معرفی کنید ممنوم می شم...

3- قبولی من در دانشگاه علوم تحقیقات ایا ممکنه نکته مثبتی باشه برای پذیرش یا نه اصلا تاثیری نداره ؟؟؟

4- برای جبران معدلم می تونم امتحان GRE بدم ؟؟؟ ایا تاثیری داره ؟؟؟

ممنون می شم هر کدوم از دوستان عزیز اگه جوابی برای سئوال های من دارید منو راهنمایی کنید.... با تشکر از همه عزیزان

1- از دانشگاه های خوب تقریباً غیر ممکنه با این معدل بتونید برای ارشد پذیرش بگیرید. فکر فاند رو که اصلاً از سرتون بیرون بکنید چون بیشتر دانشگاه ها کانادا شرط پذیرش شون معدل بالای 16 هست حالا چه برسه به فاند. ممکنه دانشگاه های سطح 3 کانادا که واقعاً در حد مؤسسه آموزشی هستن بهتون پذیرش بدن ولی خوب شهریه هاشون غالباً زیاده. با این وجود دوستان فورم کانادا بهتر می تونن راهنمایی کنن.

2- نمی دونم، توی فورم کانادا بپرسید یا نتایج پذیرش رو ببینید
    3- نه اصلاً، واقعاً نکته مثبتی نیست، شاید اگه استاد داشته باشید و استادی که پیدا می کنید رزومه شما رو بپسنده، این موضوع قبولی ایران رو بتونید بیان کنید ولی با توجه به اینکه مقاله ندارید و معدل پایین تون، بعیده استادی تمایل داشته باشه.
    4- نه ربطی نداره، بیشتر دانشگاه های کانادا اصلاً جی آر ای نمی خوان و بعضی حتی توی سایت شون می نویسن لطفاً نمره جی آر ای برامون ارسال نکنید! دو سه تا از دانشگاه های تاپش به عنوان عامل مثبت جی آر ای هم قبول می کنن که با توجه به معدل شما اصلاً تأثیری نخواهد داشت.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arminbayat نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    من میخوام برای کارشناسی ارشد اپلای کنم راستش علاقه اصلا به سازه و بقیه چیزا ندارم
    بین محیط زیست و حمل و نقل موندم
    خواستم ببینم آینده کاری حمل و نقل در آمریکا و کانادا و استرالیا چه طوره؟یعنی به امید کار اونجا میتونم بخونم؟و یه سوال این رشته بیشتر راجع به سازه های حمل و نقلیه؟یا سیستم های حمل و نقلی؟من دوست دارم بیشتر راجع به سیستم باشه
    ود بر شما
    سعی کنید ابتدا دنبال علاقه خود باشید
    گرایش برنامه ریزی حمل و نقل و محیط زیست هر دو از گرایش های خوب مهندسی عمران در زمینه اپلای می باشند.البته به نظر بنده گرایش حمل و نقل راحتتر از محیط زیست می باشد.در گرایش حمل و نقل شما باید در زمیته آمار و احتمالات تبحر داشته باشید. و بیشتر درس ها نیازمند پیش زمینه ای از آمار می باشند.3دانشگاه تاپ در این رشته دانشگاه های شریف ، علم و صنعت و تربیت مدرس می باشند.
    ویرایش توسط Sina0077 : November 12th, 2016 در ساعت 11:41 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)