صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 198

موضوع: حمل و نقل/ راه و ترابری

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : گرایش مهندسی حمل و نقل ( ترافیک ) در دانشگاه های آمریکا و اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    سلام،
    کسی اطلاعاتی راجع به دانشگاه های تاپ اروپا در زمینه راه داره؟
    دانشگاه فنی مونیخ و KTH سوئد میدونم که راه دارن
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

ممنون،
    وضعیت این دانشگاه ها از نظر دادن فاند و رتبه شان(RANK) چه جوریه؟
    مثلاً اگر مقاله های ISI نداشته باشی احتمال گرفتن فاند از اونها وجود داره؟ البته من مقاله کنفرانس دارم.
    tnx

Smile مهندسی راه و ترابری حمل و نقل ( ترافیک ) در دانشگاه های آمریکا و اروپا

سلام مجدد!
    بعد از این همه مدت کسی نگفت که بالاخره بدون مقاله میشه توی یکی از دانشگاه های اروپا یا آمریکا در رشته راه و ترابری با فاند apply کرد یا نه؟
    از دوستان کسی هست که در این زمینه تجربه یا اطلاعاتی داشته باشد؟
    ممنون!

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : مهندسی راه و ترابری حمل و نقل ( ترافیک ) در دانشگاه های آمریکا و اروپا

سلام مجدد!
    بعد از این همه مدت کسی نگفت که بالاخره بدون مقاله میشه توی یکی از دانشگاه های اروپا یا آمریکا در رشته راه و ترابری با فاند apply کرد یا نه؟
    از دوستان کسی هست که در این زمینه تجربه یا اطلاعاتی داشته باشد؟
    ممنون!
    بستگی به بقیه شرایط مثل معدل و نمره زبان و برای آمریکا نمره GRE داره. داشتن مقاله شانستون رو 100 درصد بالا میبره
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

پیش فرض پاسخ : مهندسی راه و ترابری حمل و نقل ( ترافیک ) در دانشگاه های آمریکا و اروپا

ممنون از پاسختون،
    من دارم واسه تافل و GRE میخونم،اول اینکه حداقل نمره خوب برای تافل و GRE چنده؟
    و دیگر اینکه آیا شما از دوستان یا حتی خودتان کسی بوده که با شرایطی مشابه من تونسته باشه پذیرش با فاند بگیره؟
    باز هم ممنون.

Senior Member krig1960 آواتار ها

سلام، دوست عزیز شما بدون مقاله هم می توانید برای هر دانشگاهی که خواستید apply کنید، اما داشتن مقاله عاملی موثر در اخذ پذیرش (با فاند یا معمولی) محسوب می شود. در مورد فرآیند اخذ پذیرش یک قانون کلی وجود ندارد که بتوان بر مبنای آن یک پاسخ قطعی داد که فرضاً می توان بدون مقاله برای فلان رشته و فلان دانشگاه پذیرش با فاند گرفت یا نه.
    صرف نظر از رشته تحصیلی و دانشگاه و کشور مورد نظر چند عامل در فرآیند اخذ پذیرش موثر است که عبارتند از : معدل، مقاله، نمره زبان، اعتبار دانشگاه محل اخذ لیسانس یا فوق لیسانس، علاقه استاد و...
    در مورد نمره تافل و GRE هم همین مسئله صادق است و حداقل ها به دانشگاه مورد نظر بستگی دارد.
    لطفاً جهت استفاده از بهتر فروم قبل از طرح سوال جدید، بخش ویکی را مطالعه بفرمایید. بخش قابل توجهی از اطلاعات عمومی در مورد فرآیند پذیرش در این بخش آمده است.
    http://www.applyabroad.org/wiki
    موفق باشید.

ویرایش توسط i_karimi : April 22nd, 2010 در ساعت 11:28 PM دلیل: ممنون از مطلب مفیدتون
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

sorry
    would you please introduce TRANSPORTATION engineering???

Junior Member

سلام دوستان
    من فوق حمل و نقل با معدل 17.5
    لیسانس عمراان 14.10 از دانشگاه دولتی
    ibt 100
    5 تا مقاله خارجی که 3 تاش journal معمولی
    GRE فعلا ندارم
    لطفا راهنمای کنید که کجا می تونم پذیرش بگیرم کسی هست که یک اطلاعاتی بهم بده؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed62 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق حمل و نقل با معدل 17.5
    لیسانس عمراان 14.10 از دانشگاه دولتی
    ibt 100
    5 تا مقاله خارجی که 3 تاش journal معمولی
    GRE فعلا ندارم
    لطفا راهنمای کنید که کجا می تونم پذیرش بگیرم کسی هست که یک اطلاعاتی بهم بده؟
    سلام، با توجه به رزومه تان امکان دریافت پذیرش از کشورهایی مثل آمریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای اروپایی (انگلیس، هلند، منطقه اسکاندیناوی و...) را دارید. منتهی به نظر من شانستان برای آمریکا به خصوص اگر به دنبال پذیرش با فاند هستید، بیشتر است. دلیلش این است که در آمریکا برای متقاضیان دکترا نمره زبان و مقاله در مقایسه با معدل، فاکتور نسبتاً مهمتری محسوب می شود که از این بابت وضعتان خوب است. ضمن این که تعداد دانشگاههای معتبر که دارای دپارتمان مهندسی عمران و به خصوص گرایش حمل و نقل باشند و به طور عمومی فاند هم بدهند، در آمریکا بیشتر از هر جای دیگری است. در کشورهای اروپایی معمولاً همیشه فاند موجود نیست و بسته به پروژه های تحقیقاتی دانشگاه ممکن است ارائه شود. دانشگاههای استرالیا و کانادا هم در دادن فاند نسبتاً سختگیرند و دریافت فاند از آنها جنبه رقابتی بسیار شدیدی دارد. چون نمره تافل نسبتاً خوبی دارید و اگر نمره GRE شما هم بالای 1100 بشود، اثر منفی معدل لیسانس بر روی رزومه شما خنثی خواهد شد. معدل فوق لیسانس و تعداد مقالاتتان هم خوب است و شانس دریافت فاند را بالا می برد.
    برای اطلاع از روال عمومی پذیرش بخش ویکی سایت را بخوانید.
    http://www.applyabroad.org/wiki
    برای یافتن دانشگاههای آمریکایی دارای دپارتمان مهندسی عمران و گرایش حمل و نقل و رتبه بندی آنها علاوه بر پستهای ذکر شده در ابتدای همین تاپیک از لینکهای زیر نیز می توانید استفاده کنید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B4%D8%AA%D9%87
    http://www.infozee.com/channels/ms/u...g-rankings.htm
    بهتر است شانستان را برای دانشگاههای با رتبه متوسط و چند دانشگاه با رتبه پایین (جهت اطمینان بیشتر) امتحان کنید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط krig1960 : June 1st, 2010 در ساعت 01:20 PM
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی در شاخه trasportation

نقل قول نوشته اصلی توسط soorenaparsi نمایش پست ها
    سلام میعاد امیدوارم اینو ببینی، تو و نوید رفتین و ما حالا!!!!! لیستی که نوشتی خیلی خوبه ولی قدیمیه!
    در جواب Peymen باید بگم در کانادا بحث آسفالت مهم تر از حمل و نقل است چون تو محیط سرد آسفالت مثله جیگره زولیخا می شه!!!
    اما لیست میعاد بی معرفت، این لیست ماله ساله 2008 و بعد از 2 سال زیاد نمیشه روش حساب کرد گرچه که هنوز اطلاعات زیادی داره، الان نمی تونم چیزی بگم ولی قول می دم اگه کارام درست شده خودم اینو آپدیت کنم!
    ولی چند توصیه : 1- حمل و نقل کلا رشته تحقیقاتی هست و من ندیدم به کسی TA بدن پس همیشه بگردین دنبال جاهایی که دانشگاه یه موسسه تحقیقاتی هم کنارش هست!!! اصلا رتبه مهم نیست!!! خیلی دانشگاه های رتبه پایین موسسه تحقیقاتی حمل و نقل دارن و میشه شانس خوبی براشون داشت.
    2 - در اون لیست سرمایه گذاری فکر نکنین هر چی دانشگاهی بیشتر پول داره بهتره اولا که لیست قدیمیه دوما ممکنه یه پولی برای یه کاری گرفتن اصلا هم ربطی به تحصیل نداشته باشه!! پس اگه می خواین باید همه اون دانشگاه ها رو چک کنین نه چند تای اول!
    3- یک توصیه عالی برای MS دانشگاه Morgan State Uni که میعاد نوشته یک دانشگاه سه وجبی در Baltimore که یک دپارتمان جدا به نام حمل و نقل داره تمام دانشگاه سیاه پوستن و در لیست 3 وزارت علوم، جون میده برای اینکه به راحتی پذیرش بگیره آدم!!! نکته بسیار بهتر اینه که خانم پروفسور جیهانی هم اونجا می تونید تماس بگیرید و به فارسی از خودشون اطلاعات بگیرین!! نکته بد اینه که برای دکترا بدرد نمی خوره و PhD ندارن و DEng می دن که اون رو هم وزارت علوم قبول نداره!!!!

سلام قربان، احوال شما؟
    شرمنده، مدت ها بود نیومده بودم فروم

اون لیست هنوز معتبره، آخرین بار تو سال 2009 به روز شده و تغییری نکرده. با این حال لیست جدید رو می تونین این جا ببینن
    http://educ.dot.gov/utc_safetea-lu.html
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)