صفحه 5 از 20 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 198

موضوع: حمل و نقل/ راه و ترابری

پیش فرض پاسخ : گرایش مهندسی حمل و نقل ( ترافیک ) در دانشگاه های آمریکا و اروپا

حالا اگه بخوام شانسمو واسه زمستون هم آزمایش کنم به نظرتون آخرین و بهترین تایم واسه تافل چیه؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidel2000 نمایش پست ها
    حالا اگه بخوام شانسمو واسه زمستون هم آزمایش کنم به نظرتون آخرین و بهترین تایم واسه تافل چیه؟
    سلام دوست عزیز.
    راستش نمی توانم یک تاریخ دقیق به شما بدهم چون به عوامل زیادی مربوط است مثل سطح زبان شما، ظرفیت رزور شده آزمونهای آینده، Deadline دانشگاهها و... . پیشنهاد من به شما این است که از همین الان کار را برای تکمیل رزومه (امتحان زبان، مقاله و توصیه نامه و...) آغاز کنید و هر موقع به احساس آمادگی رسیدید امتحان بدهید و هر موقع مدارکتان تکمیل شد تماس با اساتید و ارسال مدارک را آغاز کنید. ضمن این که زمان لازم برای فرآیند دریافت پاسپورت و ویزا، مصاحبه برای ویزا (به خصوص برای آمریکا کلیرنس ویزا که ممکن است طول بکشد) و... را نیز در نظر بگیرید. شاید اصلاً با این وضعیت برای زمستان امسال دیر شده باشد. شما بهتر است اول دانشگاههای مقصد را مشخص کنید، بعد طبق Deadline آنها شروع به برنامه ریزی بکنید.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

سلام به همگی دوستان
    من دنبال یه دانشگاه خوب تو انگلستان میگردم که راه و ترابری یا حمل و نقل داشته باشه.
    برای PhD میخوام اپلای کنم.
    ممنونم

[دنبال فاند هم هستی یا میخای زودتر بری؟

سلام
    من با IELTS نمره 6 جایی میتونم Apply کنم برای دکترا در رشته حمل و نقل با راه ؟
    اگه کمک کنید ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوست عزیز

دانشگاهی پیدا کردید در این زمینه، من هم بدنبال دانشگاهی در انگلستان در این رشته هستم. شما اطلاعاتی در مورد فاند دارید و آیا اطلاعاتی بدست آوردید که کدام دانشگاهها این رشته را در انگلستان دارند؟
    مممنونم

برای حمل و نقل در انگلیس:

Southampton University
    Leeds University
    Nottingham University
    Surrey University
    Newcastle University

راجع به fund اطلاعی ندارم.

موفق باشید.

دانشگاه های دیگر که من طرفشون نرفتم:
    UCL London College University
    Imperial College
    این دوتا با هم یک برنامه (programme) دارن
    و این دانشگاه که جز گروه ۲ وزارت علوم هست، ولی دست رد به سینه هیچکس نمیزنه:
    Greenwich University

Junior Member

سلام
    میشه یک نفر به من کمک کنه؟
    من میخوام امسال دانشگاه ازاد علوم-تحقیقات گرایش راه-ترابری شرکت کنم آیا برای دکترا میشه بعدا بورس گرفت؟یا مدرکش قبول ندارن؟ میشه یک نفر جواب mail کنه
    مرسی
    ویرایش توسط hamman : December 3rd, 2010 در ساعت 03:14 PM دلیل: میل

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan نمایش پست ها
    سلام
    میشه یک نفر به من کمک کنه؟
    من میخوام امسال دانشگاه ازاد علوم-تحقیقات گرایش راه-ترابری شرکت کنم آیا برای دکترا میشه بعدا بورس گرفت؟یا مدرکش قبول ندارن؟ میشه یک نفر جواب mail کنه
    مرسی
    بله
    فرقی نمیکنه از کدوم دانشگاه لیسانس و فوق لیسانس بگیرین.
    اگه معدل ونمره زبان خوبی داشته باشین امکانش هست که برای دکتری فاند بگیرین.(پیشنهاد میشه اگه میتونین مقاله ارائه بدین تا شانستون برای پدیرش و فاند بیشتر بشه)
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)