صفحه 6 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 198

موضوع: حمل و نقل/ راه و ترابری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرایش مهندسی حمل و نقل ( ترافیک ) در دانشگاه های آمریکا و اروپا

سلام دوستان

من ارشد راه و ترابری سراسری رو دارم با معدل 15.5 و لیسانس آزاد با معدل 15
    تافل 92 دارم و دنبال یک دانشکاه خوب کانادا میگردم. اما مقاله هام حاضر نمیشه توی مهلت پذیرش گرفتن (سال بعد احتمالا میشه)

به نظرتون دانشگاهی هست که من بتونم فاند بگیرم؟ کانادا؟ شانسش چقدره؟

سلام دوستان عزیز

کسی دانشگاه که بشه ازش پذیرش گرفت در اروپا ( به جز انگلیس) می شناسه؟
    اگه سایتی هم این امگان رو فراهم می کنه، لطفاً معرفی کنید.

در ضمن رشتم برنامه ریزی حمل و نقل.
    با تشکر.

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_delpiero نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

با تشکر.
    I think KTH and Chalmers in Sweden and Munich in Germany have the transportation program
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_delpiero نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

با تشکر.
    http://www.daad.de/deutschland/studi...3&ipenter.y=11
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

با تشکر از دوستان خوبی که 2 پست گذشته را برای راهنمایی من گذشتند.
    ولی متاسفانه DAAD برنامه ای برای دکترا نداشت.( حداقل برای سال 2011 که اینطور بود).

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

درود دوستان .
    من قصد دارم ارشد راه و ترابری پیام نور بگیرم . خدمتم سال دیگه تیر ماه تموم میشه ... زبانم خیلی خوبه اما بریتیش و آیلتس مسلطم که نمیدونم آیلتس شرکت کنم یا تافل !؟ برای امریکا نمیدونم غیر از تافل هم قبول میکنن یا خیر .
    سوالی که دارم اینه که با مدرک کارشناسی ارشد راه و ترابری پیام نور میشه برای PhD حمل و نقل یا راه و ترابری دانشگاه های متوسط ایالات متحده یا خوب اروپا اقدام کرد ؟؟ کارشناسی آزاد مهندسی عمران دارم .
    این که ارشد آموزش محور باشه یا پژوهش محور واسه اونها فرقی داره ؟
    بسیار ممنون .

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Austin.A نمایش پست ها
    دوستان میشه زودتر جواب بدید ؟ مهلتم واسه تصمیم گیری خیلی کمه . فقط تا فردا .
    سلام دوست عزیز.
    اعتبار دانشگاه یکی از فاکتورهای اخذ پذیرش از دانشگاههای خارجی است، منتهی تمام آن نیست. واقعیت این است که برای دانشگاههای خارجی به غیر از چند دانشگاه دولتی معتبر داخلی، نام بقیه دانشگاهها چندان برایشان شناخته شده نیست که بخواهد برای دانشجو مزیت خاصی ایجاد کند. تحصیل در دوره آموزش محور هم با توجه به این که احتمال ارائه کار پژوهشی (مثل مقاله) در آن نسبت به حالت معمول (تلفیقی آموزش و پژوهش محور) کمتر است (چون شما تز فوق لیسانس نخواهید داشت و به جای آن واحد پاس می کنید) ، ممکن است تا حدی شانستان را برای ورود به مقطع دکترا کاهش دهد، مگر این که ضعف مقاله را با معدل و نمره زبان جبران کنید، هر چند با توجه به این که هدف اصلی در دوره دکترا پژوهش است، هیچ چیز جای مقاله را به طور کامل پر نخواهد کرد. به طور خلاصه بایستی گفت، شانس اخذ پذیرش دارید ولی مسیر آسانی نیز در پیش نخواهید داشت. ضمناً در همین تاپیک افرادی بودند که با مدرک پیام نور پذیرش گرفتند، در همین رابطه بخش نتایج پذیرش را نگاه کنید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط krig1960 : January 22nd, 2011 در ساعت 11:32 PM
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راه سازی , حمل و نقل یا ترافیک--> دانشگاه؟!

سلام
    من فارق التحصیل دانشگاه ازاد در رشته مهندسی عمران هستم با معدل 14.24 و نمره 7 در ایلتس. می خواهم در مورد شرایط پذیرش دانشگاههای اروپا رشته حمل و نقل برای فوق بدونم.

Junior Member

سلام . كسي رنكينگ جهاني يا مربوط به دانشگاه هاي آمريكا رو در خصوص رشته راه و حمل و نقل داره
    ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman988 نمایش پست ها
    سلام . كسي رنكينگ جهاني يا مربوط به دانشگاه هاي آمريكا رو در خصوص رشته راه و حمل و نقل داره
    ؟
    فکر کنم به تفکیک گرایش موجود نباشه ولی مطمئنا میتوانید از رنکینگ مهندسی عمران استفاده کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)